Porceliano laminančių privalumai

Porceliano laminančių procedūros estetinėje odontologijoje yra labai populiarios. Šios procedūros atliekamos daugeliui pacientų. Tai neinvaziniai „dantis padengiantys“ metodai, kuriuos odontologai laiko saugiais. Porceliano laminatais galima balinti ir atstatyti dantų formą. Tokiu būdu sukuriama graži, baltų dantų šypsena. Pageltę, dėmėti dantys sukuria žmogui diskomfortą bei blogina bendrą žmogaus išvaizdą. Porceliano laminantai yra laikomi moderniu ir pažangiu sprendimu, estetinėje odontologijoje, norint pagerinti dantų išvaizdą.
LaminatėsŠtai keletas pavyzdžių, kodėl pacientai renkasi porceliano laminantus.
Natūrali dantų išvaizda. Porcelianas yra puikiai tinkanti medžiaga dantims. Natūraliai atrodantys dantys – porceliano laminančių rezultatas. Šio rezultato pasiekiama nenaudojant stiprių cheminių medžiagų, todėl ilgalaikis jų nešiojimas neigiamo poveikio žmogaus sveikatai neturi.
Ilgai išliekantis nepažeistas paviršius. Porceliano laminančių paviršius yra atsparus įvairiems dažams, esantiems maiste. Taigi, ilgą laiką naudojant maistą ir gėrimus, pasižyminčius dažančiomis savybėmis, porceliano laminantės visiškai nepakis. Tačiau to nepasakytume apie natūralius dantis, kurie yra linkę keisti savo spalvą dėl maisto dažančių savybių. Gėrimai, tokie kaip kava ar vynas, pakeičia natūralių dantų spalvą, tačiau porceliano laminantiems tokių gėrimų poveikis bus labai mažas. Tai yra didelis pliusas pacientams, mėgstantiems šiuos gėrimus. Esant su porceliano laminantėmis jums nereikės atsisakyti tokio maisto, o tiesiog galėsite mėgautis mėgstamu maistu ar gėrimais negalvodami apie matomas dėmes ant dantų.
Nesudėtinga procedūra. Porceliano laminančių dėjimas neturi chirurginių procedūrų ar dantenų pjaustymo. Dedant porceliano laminantes nereikia didelio invazinio darbo, todėl šios procedūros kitų procedūrų aspektu yra laikomos visiškai nerizikingomis. Taigi porceliano laminantės tarp pacientų yra populiarios.
Vaizdiniai aspektai. Didžiausias pranašumas porceliano laminančių yra tas, kad jos iš tikrųjų kardinaliai pakeičia žmogaus dantų išvaizdą. Prieš ir po porceliano laminatų procedūros matomas stulbinantis skirtumas. Dantys, kurie buvo pageltę, nutrupėję ir dėmėti atlikus laminačių dėka tampa balti, lygūs bei puikiai atrodo. Taigi porceliano laminantės ne tik naukina dėmes ir balina dantis, bet ir suformuoja dantis į simetriškas linijas.

Jeigu Jūs galvojate apie porceliano laminantes, norėdami atsinaujinti, išbalinti dantis, kreipkitės į savo odontologą. Odontologas jums papasakos apie šios kosmetinės dantų procedūros naudą ir privalumus. Su porceliano laminantėmis atrodysite šauniai, bei turėsite baltus, lygus, gražiai atrodančius dantis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 Klausimai, Atsiliepimai