Mielas gydytojau Labanauskai, norejau Jus ir Jusu draugiska kolektyva pasveikinti su Naujais 2016 Metais ir padekoti Jums uz praeitus metus. Gyvenu daugeli metu Vokietijoje ir esu lankiusis ne pas viena odontologa. Taciau tik Lietuvoje suradau tai, kuo patikejau. Esu Jums nepaprastai dekinga uz Jusu profesionaluma, idetas pastangas, nuosirdu buda ir tiesiog uz mano sypsena. Is visos sirdies linkiu Jums sveikatos ir Dievo globos Jusu gyvenime.

Danguole T. - iš Vokietijos

Mieli vyrai nebijokite deti implantus jei to reikia. gydytojas Labanauskas vakar man isrove dantis ir idejo 4 implantus ir as nieko nejauciau tai uztruko tik 40min. jokio diskomforto nejauciau po opercijos tik virsutine lupa buvo istinusi o grizusi namo isgeriau ibuprofeno ir nuslugo tinimas. galejau ir kalbeti ta pacia minute. toliau gydytojo laikysiuosi nurodymu ir bus viskas ciki briki. su pagarba IRUTE

Irutė Smalienė - Kaunas

Stepas Juška

Dėkoju gydytojui Valdui Labanauskui, asistentėms ir klinikos personalui už suteiktas odontologines paslaugas. Atvykau konsultuotis, mane maloniai priėmė, greitai ir be jokio skausmo atliko sudėtingas procedūras. Sėkmės!

Stepas Juška - Panevėžys

Dėkoju gydytojui Valdui Labanauskui, asistentėms ir klinikos personalui už suteiktas odontologines paslaugas. Atvykau konsultuotis, mane maloniai priėmė, greitai ir be jokio skausmo atliko sudėtingas procedūras. Sėkmės!

Lana - Chicago

Dėkoju gydytojui Valdui Labanauskui už kokybiškai atlikta implantacija. Didelis aciu už dantis

Rasa J.

Reiškiu padėką klinikos Dentvalda darbuotojams už naujus dantukus.

Sėkmės Jums!!!

Juozas Ališauskas - Jonava

Dėkoju jūsų klinikai už profesionalumą ir dėmesį.

Kristina M. - Kaunas

Jau 9 metai gyvenu Anglijoje, čia dantų protezavimo paslaugos įpatingai brangios. Nuo senų laikų negalėjau pasigirti sveikais dantimis, tad laikui bėgant netekau beveik pusės savo dantų. Nutariau grįžti ir dantis tvarkytis Lietuvoje. Draugas parekomendavo šią kliniką, ir nenusivyliau. Buvo atlikta daug sudėtingų procedūrų, nes mano dantų būklė buvo tiktai prasta. Buvo atlika trūkstamų dantų impantacija. Pagaliau turiu visus dantis. Esu dėkingas klinikos Dentvalda darbuotojams už sutvarkytus dantis.

Rimantas K - Londonas

Dėkoju gydytojui Valdui Labanauskui už sutvarkytus mano dantis. Man buvo atlika keturių dantų implantacija. Visos procedūros buvo atliktos atsakingai ir kokybiškai. Nuo šiol galiu džiaugtis visais dintimis.  Šį gydytoją galiu rekomenduoti kiekvienam.

Irena L. - Kaunas