Nuo seniai neturėjau kelių dantų. Dabar turiu visus. Asmeniškai esu dėkingas gydytojams Tomui Mickevičiui ir Lukui Poškevičiui. Šių gydytojų komandinis darbas = puikus rezultas.
2023 01 05
Burnos chirurgas L. Poškevičius man pašalino 2 protinius dantis. Bijojau be galo, bet be reikalo! Po šalinimo nepatyriau komplikacijų, gijimas vyko sklandžiai! Profesionalas – puikiai išmanantis savo darbą
2022 02 14
Geriausia vieta dėtis dantų implantus. Rekomenduoju
2021 01 27
Patys geriausi specialistai! Moderni klinika, visos paslaugos vienoje vietoje! Tik pačios geriausios rekomendacijos.
Labai faini ir žiauriai gerai dirba. Esu daug visko matęs kitur, bet čia galiu atsipalaiduoti ir nesiparinti, nes žinau, kad manimi gerai pasirūpins.
2022 09 17
Esu labai patenkinta atliktais darbais 🙂 Ypatingai gydytojui Tomui ,gydytojai Benitai 🙂 Nuoširdus Ačiū !!! ❤️
2022 08 23
Labai dėkinga Jūsų klinikos gydytojams, ypač Lukui ir Gretai už kokybišką dantų gydymą, labai malonūs, kruopštūs specialistai! Puikus aptarnavimas, Super!
Puiki klinika! Lankomės abi su dukra. Esame labai patenkintos kvalifikuotų specialistų darbu. Čia Visuomet suteikiama išsami informacija, apie tai kokios procedūros bus atliekamos. Procedūros atliekamos profesionaliai, kruopščiai. Darbuotojai paslaugūs, visuomet priima su šypsenomis.
2022 10 09
Džiaugiuosi esanti šios klinikos pacientė. Rekomenduoju gydytoją Mildą Matevičiūtę, kuri yra labai profesionali ir rūpestinga. Ačiū visai klinikos komandai, kuri sukuria tokį gerą ryšį ir suteikia kokybiškas paslaugas. Apsilankymas pas dantistą tikrai gali būti malonus!
2022 10 24
High qualified specialists. Staff is at professional level. All questions being solved as client requires. I am happy of the services and quality.
2022 06 05
Jauki aplinka, malonus, profesionalus personalas. Vaikui nebuvo jokios baimės lankantis pas odontologa. Pati išbandžiau procedūras, dirbate kruopščiai ir rūpestingai. Ačiū!
2020 02 16
Labai rekomenduoju. Puikus aptarnavimas, pati asmeniškai paniškai bijau odontologų, bet čia 100% pasitikiu specialistais!
2021 12 15
Labai ačiū Dantų estetika – implantologijos, protezavimo ir dantų priežiūros centras už atliktą burnos higieną. Burnos higienistė begalo maloni, be jokio skausmo, puikiai atliko procedūrą, pakonsultavo. Pats klinikos vidus begalo gražus, jaukus. Tikrai rekomenduoju visiems ir manau dar ne kart sugrįšiu
Aukšto lygio profesionalai, labai kruopščiai dirba. Esu buvęs ir jų edukacijose. Manau kiekvienas turėtų ten sudalyvauti! Super!
2021 01 19
Puikus aptarnavimas, graži aplinka, kokybiškas darbas.