Implantacija Visi ant 4

Praradote visus dantis, ar didžiąją dalį dantų, o likę jau abejotinos būklės? Negalite sukramtyti maisto, nes dėl periodontito dantys tapo paslankūs?

Jeigu tai panašu į Jūsų situaciją, Visi ant 4 implantavimo metodika geriausias dantų atstatymo būdas. Nes Visi ant 4 tai moksliškai pagrįsta implantavimo metodika, viena geriausių pasaulyje. Su Visi ant 4 pigiau, greitai ir efektyviai atkuriami visi dantys.

Visi ant 4 implantacijos privalumai

 • Tik 4 implantai vienam žandikauliui.
 • Mažesnė kaina, nei kitų implantavimo metodų.
 • Dažnu atveju nereikalinga kaulo augmentacija ir sinuso pakėlimas.
 • Vienos procedūros metu dantys pašalinimi ir įsriegiami 4 implantai.
 • Kramtysite maistą kaip su natūraliais dantimis.
 • Šypsositės gražia šypsena.

Visi ant 4 implantavimo kaina

Kaina prikauso nuo implantų ir laikino protezo pasirinkimo.

4 implantai Neodent
1898€
Neišimamas laikinas protezas
Su laikinomis atramonis
1460€
VISO
3358€
All on 4 su Neodent implantais ir prisukama protezu

Išleiskite mažiau pasirinkdami išimamą laikiną protezą

4 implantai Neodent
1898€
Išimamas laikinas protezas
342€
VISO
2240€

Nuolatinio protezo pasirinkimas ir kaina

Kai po implantavimo procedūros praeina apie 3-5 mėnesiai, laikas pasirinkti nuolatinius protezus. Jų gamyba truks apie savaitę. Siūlome tokius nuolatinius protezus:

Protezas PEEK pagrindu
Ekonominis variantas. Detalės ir atspaudai įskaičiuoti.
2766€
Protezas PEEK pagrindu individualizuotas
Su asmenine paciento dantų individualizacija, su keturių sluoksnių dantimis + keturių komponentų gleivine. Detalės ir atspaudai įskaičiuoti.
3410€
Cirkonio protezas
Su titano sija. Detalės ir atspaudai įskaičiuoti.
5154€

Visi ant 4 implantacijos eiga

 • Konsultacija. Jos metu išklausomi paciento lūkesčiai, ištiriama paciento žandikaulių būklė, sudaromas gydymo planas, paaiškinama gydymo eiga, suderinama gydymo Visi ant 4 kaina.
 • Procedūra. Jos metu šalinami likę dantys ir sriegiami implantai. Operacija atliekama žandikaulio vietinėje nejautroje, taigi pacientas skausmo nejaučia. Trukmė apie 2 valandos.
 • Laikinas protezas. Per 24 valandas dantų technikų laboratorijoje pagaminamas laikinas protezas ir prisukamas ant implantų.
 • Nuolatinis protezas. Po 3-5 mėnesių, kai implantai jau prigiję, gaminamas nuolatinis protezas. Pagal Jūsų pasirinkimą tai gali būti PEEK akriliniai protezai ar cirkonio protezai.

Ar Visi ant 4 implantai tinka visiems?

Daugeliu atvejų Visi ant 4 metodas tinka visiems. Šis implantavimo metodas beveik neturi amžiaus ribojimų. Yra vertinama bendra paciento sveikatos būklė. Kontraindikacija gali būti diabetas ar ostaoparozė. Pasitaiko atvejų kuomet žandikaulio kaulas yra ypatingai sunykęs, tuomet reikalingos kaulo atstatymo ar sinuso pakėlimo procedūros.

DUK

Pateikite klausimą ar atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

32 Klausimai, Atsiliepimai

 1. Laba diena ar galite sudeti implantus 4 ant 4 per viena diena issimoketinai ? uz 4980 euru ? be depozito ?

 2. Sveiki reikalingi visi dantys su neiisimamais protezais?kokia prognozuojama kaina su pigesnėmis medžiagomis?kokia garantija dantų nusidėvėjimo(pravalgymo?)?

  1. Vygantai, orentacinė kaina vienam žandikauliui
   Pirmasis etapas:
   4 implantai + laikina dantų plokštelė 2240eurų
   Laukiame apie 3 mėnesius kol prigis implantai
   Antrasis etapas:
   Nuolatinis neišimamas protezas PEEK pagrindu 2766eurų

   Nepamačius negalime įvertitni kaulo būklės, jeigu būtų reikalingos kaulo atstatymo procedūros, tai kainuotų papildomai.

   Protezui taikoma 42 mėnesių garantija.

 3. Buvau pas keturis gydytojus konsultacijai ,reikia all on 4 ,turiu 2d 3d.nuotraukas, flešiuką.Kaina nuo a iki z. Norėčiau gryžti į Lietuvą gegužės viduryje. Reikia rauti 10 dantų .Laikas.Ačių.

 4. Sveiki. Norėčiau sužinoti daugiau apie viršutinio žandikaulio pilnus implantus 1 ant 4 būdu. Šiuo metu gyvenu užsienyje ir norėčiau sužinoti kiek laiko užtruktų procedūra, kiek vizitų reikėtų atlikti ir kokie tarp jų laikotarpiai. Taip pat reikėtų pašalinti sugedusius dantis viršuje. Koks yra gijimo laikotarpis tarp dantų rovimo ir implantų įstatymo.
  Iš anksto dėkoju už atsakymą 🙂

  1. Lina, gal būt turite rengeno nuotrauką? Tai duotų informacijos mums apie esamą situaciją, nes nuo to priklauso ir eiga.
   Taip pat galite mums paskambinti, pabendrausime betarpiškai, nupasakosite situaciją, mes pateiksime galimus gydymo variantus, atsakysime į jums rūpimus klausimus.

 5. Laba diena, esu pirmo tipo diabetikas, ar diabetikams darote visi ant keturiu implantacija?

 6. Sveiki. Ar implantas yra sukamas į buvusios šaknies kanalą? Ar užtenka jam vietos ? Ar yra gręžiama į žandikauly giliau negu buvo šaknis? Ačiū.

 7. Laba, jei patvirtinta kaulų sakoma (darinys šlaunikaulio distaliniame gale), trys metai vyksta stebėjimas, gydymas vaistais, chemoterapija neskirtas, draudžiamos šildymo ar panašios procedūros. Ar gali turėti įtakos sakomos suaktyvėjimui dantų implantavimas? Jei taip – kokios tikėtinos pasekmės? Ačiū, pagarbiai Jūratė, jurbauza@gmail.com

 8. Sveiki.Domina implantacija.Apatiniam zandikaulyje turiu tik tris dantis,is kuriu vienas desinejei puseje stipriai kliba , o kaireje puseje tu dvieju bukle gera.Siuo metu nesioju isimamaji proteza . Ka patartumete? Gyvenu Vokietijoje .Dekoju su pagarba Virginija

 9. Sveiki,
  Cia kainos yra jau visos completed? 2240€ su laikinu protezu. Ir plus veliau uz proteza, taip suprantu?

  Aciu 😉

  1. Deila,
   2240eurų sudaro:
   Implantavimas su 4 Neodent implantais.
   Išimamas laikinas protezas.

   Kai implantai prigyja (apie 3 mėnesiai) gaminamas nuolatinis protezas, kaina nuo 2766eurų

   Kainos nurodytos su darbais. Tačiau mes nežinome kokia jūsų žandikaulio kaulo būklė, jeigu būtų reikalingas kaulo atstatymas tai kainuotų papildomai, taip pat nežinome ar yra likusių dantų, šalinimai kainuotų papildomai.

 10. Sveiki mane domina keturių implantų protezas viršutinei dantys yra dar keletas dantų kuriuos dar traukt reikėtų .Mane domina kainą su viskuo ir kiek laiko tai užtrunka ačiū .

  1. Nerijau, yra nemažai pasirinkimų kurie įtakos kainą. Kaina taip pat priklausys nuo esamos žandikaulio kaulo audinio būklės.
   Orientacinė kaina vienam žandikauliui (ekonominis variantas):
   4 Neodent implantai 1898eurų
   Laikina išimama dantų plokštelė (naudojama kol prigis implantai) 342eurų
   Nuolatinis protezas PEEK pagrindu nuo 2766eurų

 11. Sveiki!Vyrui nustatyta paradantoze, gyd. patare ištraukti visus dantis ir sudeti pagal 4-in all metodiką 24 dantis.Noriu paklausti kiek tai kainuos ir kiek laiko užtruktų.? Dekui.

  1. Regina,
   Egzistuoja nemažai pasirinkimų kurie įtakos kainą. Taip pat priklausys nuo esamos situacijos, kokia žandikaulio kaulo būklė.
   Orientacinė kaina (ekonominis variantas):
   8 Neodent implantai 3714eurų
   2 nuolatiniai protezai PEEK pagrindu 5532eurų
   2 Laikinos išimamos dantų plokštelės (naudojamos kol prigis implantai) 684eurų
   Dantų šalinimai po 43eurų vnt.

  1. Daiva, vieno žandikaulio vienos pusės lateralinė kaulo augmentacijos kaina nuo 98 iki 392eurų. Kaina tiesiogiai priklauso nuo situacijos sudėtingumo ir sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio. + bus reikalinga membrana 80/150eurų maža/didelė. Laikas taip pat priklauso nuo sitacijos, dažnu atveju kaulo priauginimas atliekamas kartu su implantacija. Esant sudėtingam atvejui po kaulo priauginimo iki implantavimo laukiame apie 6 mėnesius.

 12. Laba diena norėčiau sužinot apie All on 4 viršutiniam žandikauliui savų dantų likę, bet jie buvo po karunele, ar juos trauktis prieš atvykstant, ar ta pati kartą, kainos

  1. Rimute,
   Dėl likusių dantų negalima pasakyti nepamačius situacijos. Jeigu su kaulo audiniu viskas tvarkoje ir šie dantys neturi infekcijos židinių, tokiu atveju to paties vizito metu galima šalinti ir dėti implantus.
   Gal būt turite, arba galite pasidaryti panoraminę rengteno nuotrauką, dar geriau jeigu kompiuterinę tomografiją (3d). Tuomet galėtume pateikti rekomendacijas kaip pasielgti iki atvykimo.

 13. Tai laikini implantai kainuoja 3000 o po 4 men vel reikia moketi 5000 uz nuolatinius protezus ?

  1. Ieva,
   4 Implantai + laikinas protezas ant implantų 3008eurai (renkantis laikiną išimamą 2171eurų)
   Kai implantai prigyja gaminame nuolatinį protezą, jį pasirenkate iš:
   Protezas PEEK pagrindu 3000eurų
   Protezas PEEK pagrindu individualizuotas4000eurų
   Cirkonio protezas 5300eurų

 14. Sveiki, koke kaina butu cirkonio arba keramikos tiltelio visiems viršutinems dantins?

  1. Agne, kaip suprantame implantai pas jus jau yra, o reikalingas tik protezavimas ant implantų. Tokiu atveju cirkonio protezo su titano sija kaina 5300eurų

  1. Rasa,
   Bazinė All on 4 metodo kaina vienam žandikauliui.
   Pirmasis etapas 4 implantų įsriegimas ir laikinas protezas:
   Jeigu su laikinu išimamu protezu 2171eurų
   Jeigu su laikinu neišimamu 3008eurų

   Kai implantai prigyja po apie 3-4 mėnesių, turime pasirinkti nuolatinį protezą.
   Pasirinkimai:
   Protezas PEEK pagrindu 3000eurų
   Protezas PEEK pagrindu individualizuotas 4000eurų
   Cirkonio protezas5300eurų

   Kol nepamatėme jūsų situacijos gyvai, negalime pasakyti kas gali būti reikalinga papildomai. Jeigu dar yra dantų kainuos šalinimai – kainuos šalinimai, jeigu yra kaulo tūkumas – kainuos kaulo augmentacija.