Implantacija ant 4 implantų

Vieno žandikaulio visų dantų atstatymas ant 4 implantų:

 • Šį mėnesį tik 4000€ 3539€
 • Per 24 valandas pagaminamas protezas ir fiksuojamas ant implantų.
 • Galimas išsimokėjimas be pabrangimo.
Akcija implantams All on 4

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota

 • Implantavimas Neodent implantais 4vnt.
 • Laikinas neišimamas protezas ant implantų.
 • Visos reikalingos protezavimo detalės ir medžiagos.

Plačiau apie metodą

Praradote visus dantis, ar didžiąją dalį dantų, o likę jau abejotinos būklės? Negalite sukramtyti maisto, nes dėl periodontito dantys tapo paslankūs?
Viso žandikaulio protezavimo metodas ant 4 implantų. Tai pažangiausias dantų atstatymo būdas, nes visi žandikaulio dantys atstatomi ant 4 implantų. Moksliškai pagrįsta implantavimo metodika, viena geriausių pasaulyje. Su metodu ant 4 implantų pigiau, greitai ir efektyviai atkuriami visi dantys.

Metodo ant 4 implantų privalumai

 • Tik 4 implantai vienam žandikauliui.
 • Mažesnė kaina, nei kitų implantavimo metodų.
 • Dažnu atveju nereikalinga kaulo augmentacija ir sinuso pakėlimas.
 • Vienos procedūros metu dantys pašalinimi ir įsriegiami 4 implantai.
 • Kramtysite maistą kaip su natūraliais dantimis.
 • Šypsositės gražia šypsena.

Protezavimo ant 4 implantų kaina

Kaina prikauso nuo implantų ir laikino protezo pasirinkimo.

4 implantai Neodent

2070€

Neišimamas laikinas protezas

Su laikinomis atramonis
1469€

VISO

3539€
All on 4 su Neodent implantais ir prisukama protezu

Išleiskite mažiau pasirinkdami išimamą laikiną protezą

4 implantai Neodent

2070€

Išimamas laikinas protezas

Įskaičiuoti atspaudai protezo gamybai, gijimo galvutės implantams
609€

VISO

2679€
All-on-4 su Neodent implantais ir išimamu protezu

Nuolatinio protezo pasirinkimas ir kaina

Kai po implantavimo procedūros praeina apie 3-5 mėnesiai, laikas pasirinkti nuolatinius protezus. Jų gamyba truks apie savaitę. Siūlome tokius nuolatinius protezus:

Protezas PEEK pagrindu
Ekonominis variantas.
2995€
Protezas PEEK individualizuotas
Su asmenine paciento dantų individualizacija.
3520€
Cirkonio protezas
Su titano sija.
5450€

Visų dantų atstatymo ant 4 implantų eiga

 • Konsultacija. Jos metu išklausomi paciento lūkesčiai, ištiriama paciento žandikaulių būklė, sudaromas gydymo planas, paaiškinama gydymo eiga, suderinama implantavimo ir protezavimo ant 4 implantų kaina.
 • Procedūra. Jos metu šalinami likę dantys ir sriegiami implantai. Operacija atliekama žandikaulio vietinėje nejautroje, taigi pacientas skausmo nejaučia. Trukmė apie 2 valandos.
 • Laikinas protezas. Per 24 valandas dantų technikų laboratorijoje pagaminamas laikinas protezas ir prisukamas ant implantų.
 • Nuolatinis protezas. Po 3-5 mėnesių, kai implantai jau prigiję, gaminamas nuolatinis protezas. Pagal Jūsų pasirinkimą tai gali būti PEEK akriliniai protezai ar cirkonio protezai.

Ar protezavimas ant 4 implantų tinka visiems?

Daugeliu atvejų „Pro-Arch” dantų atstatymas ant 4 implantų metodas tinka visiems. Šis implantavimo metodas beveik neturi amžiaus ribojimų. Yra vertinama bendra paciento sveikatos būklė. Kontraindikacija gali būti diabetas ar ostaoparozė. Pasitaiko atvejų kuomet žandikaulio kaulas yra ypatingai sunykęs, tuomet reikalingos kaulo atstatymo ar sinuso pakėlimo procedūros.

DUK

Naujausi atlikti darbai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

109 Klausimai, Atsiliepimai

 1. sveiki,ar TLK gali padengti bent dali sumos naudojant all-on-4 technologija?

 2. kiek kainuoja pigiausias implantas suviskas iskaityta? kiek kainuoja vienas protezas su viskas iskaityta?

 3. Sveiki, turiu panoraminę nuotrauką. Tiek viršuje, tiek apačioje beveik nėra dantų. Ką galėtumėt patart daryt. Domina 4implantai+protezai.Aišku pigiausias variantas😊.

 4. Kaina3440 tai čia tik už laikiną protezą o visam laikui dar teks mokėti.

 5. Sveiki. Turiu visus dantis, bet dalis jų “negyvi” dauguma kanalų gydyti. Ar man būtų tinkamas šis variantas(all on4)?

  1. Justina, metodas all on 4 žinoma gali būti pritaikytas, tačiau ar tikrai tikslinga jį taikyti. Sakote jog turite visus dantis, labai tikėtina jog galima juos sutvarkyti. Reikia pasidaryti rentgeno nuotrauką ir įsivertinti. Geriausias dantis – savas dantis. Nežinau jūsų amžiaus, tačiau turint visus savus dantis tikriausiai esat iki 35 metų, manyčiau spėsite su all on 4 kai jums bus 65+

 6. Sveiki turiu panoramine nuotrauka ar galit ka patarti ka galim padaryti truksta daug dantu tiek virsuje tiek pacioj.

 7. Sveiki kiek realiai kainuotu pilnas burnos atstatymas israunant 12 saknu, dantu? Kiek trunka laiko visa procedura? Dekui

  1. Ričardai,
   Kaina ir gydymo eiga labai priklausys nuo esamos žandikaulio kaulo būklės, kurios mes nežinome.
   Jeigu kaulo atstatymo procedūros nėra reikalingos ir renkantis ekonominį variantą, orientacinė kaina (abu žandikauliai) ir gydymo eiga būtų sekanti.
   Pirmas atvykimas į Lietuvą 1-2 savaitės:
   Konsultacija.
   Šalinimai ir implantavimai 8 Neodent implantais apie 5000eurų.
   Laikini protezai: Jeigu išimami apie 900eurų. Jeigu fiksuoti ant implantų 2900eurų

   Antras atvykimas apie 2 savaitės:
   Nuolatiniai protezai PEEK pagrindu nuo 6000eurų

   Kaip ir buvo paminėta kainos nurodytos abiems žandikauliams. Tačiau šie skaičiai tik orientacijai, tai nėra realus gydymo planas ir kainos, nes visiškai nežinome esamos situacijos.

   Labai rekomenduotume pirma atvykti tik išsamiai konsultacijai, pasidaryti 3D tomografijos tyrimą, pasidaryti gydymo planą. Tuomet bus aišku kaip planuoti vizitus ir kokia bus kaina.

 8. Sveiki, teciui reikia visu dantu, turi paradantoze, tad tektu sukti i zandikauli. Kokia preminari kaina butu?
  Aldas

  1. Aldai, galutinė kaina ir eiga labai priklausys nuo esamos situacijos: ar reikia šalinti dantis, ar yra prie dantų infekcinių židinių, ar reikalinga kaulo augmentacija. Reiktų gyvai konsultuotis ar bent pamatyti rentgeno nuotrauką.

   Orientacinė kaina jeigu nėra reikalingos papildomos procedūros:
   Implantavimas 4 Neodent implantais 1994eurų
   Laikinas neišimamas protezas ant implantų1446eurų (nešiojamas kol prigis implantai apie 3 mėnesiai, reikalui esant galima iki 1 metų) renkantis laikiną išimamą 430eurų
   Nuolatinis protezas PEEK nuo 2894eurų

 9. Sveiki, dauguma mano dantu (priekiniu yra sveiki, bet galiniai taisyti pertaisyti ir kai kramtau skauda, nes sake sakandi reikia reikia atstatyti ir grieziu dantymis nakti, ar galima butu pasikeisti visus ar geriau vel juos remontuoti ir leisti pinigus ju remontu, kad valgant neskaudetu? Ir kiek laiko reikia nuo konsultacijos iki laikino protezo? Nes gyvenam kitoje salyje tai norisi planuoti 🙂

  1. Sandra, kad galėtume rekomenduoti ką daryti su esamais dantimis reikalinga informacija apie juos, tai yra reikia pamatyti bent panoraminę rentgeno nuotrauką. Dar geriau 3D tomografija ir gyva konsultacija. Nes būtina pamatyti kokio tvirtumo ir kokios būklės likusių dantų šaknys.

 10. Laba diena noriu paklausti noreciau daryti apatinio zandikaullio susideti inplantus bet perskaiciau kad biologinei vaistai man leidziami nuo zvynelines ir artrito ar man negalima jus manes negalesite priimti?

   1. Sveiki turiu dar 14 dantu 7 virusje 7 apacioja,net jie visi jau kaip ir pasibaige 4 kliba tarpai tarp dantu dideja, kiek kainuoja ju pasalinimas ir iskart y abu zandikaulius sudeti Implantus jei nereiktu daugiau kokiu proceduru, gyvenu uzsienyje uztektu 2 kartus grysti per metus ar reiketu daugiau vizitu?

    1. Mačiau, pagal aprašymą suprantame jog yra periodontito pažeisti dantys.
     Gal būt turite rentgeno nuotrauką arba galite pasidaryti ten kur gyvenate ir atsiųsti? Tokiu atveju situacija būtų aiškesnė.

     Pateiksime orientacines kainas:
     Periodontito pažeisto (paslankaus) danties šalinimas 24eurai
     Tvirto danties šalinimas 45eurai
     Implantacija 8 Neodent implantais apie 4000eurų (abiems žandikauliams)
     Laikinas protezas fiksuotas ant implantų 2 žandikauliai po 1450eurų (renkantis laikinus išimamus 2x430eurų)
     Nuolatiniai protezai PEEK (bemetaliai) pagrindu nuo 2x2900eurų

     Negalime įvertitni žandikaulio kaulo būklės. Nuo to priklausys gydymo eiga. Nežinome ar bus reikalingos kaulo atstatymo procedūros.

     Būtų rekomenduotina jog atvyktumėte vienos dienos vizitui, konsultacijai. Jos metu atliktume 3D tomogrfijos tyrimą, sudarytume gydymo planą. Tuomet jums būtų aišku kaip planuoti vizitus, tuo pačiu būtų aiški ir kaina.

 11. Kiek kainuoja esantiems priešlaikinėja pensijoje abiejų žandikaulių inplantai?

 12. Sveiki.Norėjau pasiteirauti, mane domina apatinio žandikaulio būsena ir atstatymas.Turiu dar savo sveikus dantis 5apačioje o kitur jau senai neturiu.Buvau pas ne vieną stomotologą ir man tik vienintelis variantas sakė rauti savo sveikus dantis tuos ir dėti ant 4implantų apatinį žandikaulį kad atstatyti.O jai nerauti savo sveikų dantų ar galima implantus įdėti?ačiū

  1. Sonata, galima atlikti implantavimus ir paliekant dar esamus dantis. Tačiau reikia įvertitni tų paliekamų dantų tvirtumą ir kiek potencialiai laiko jie dar gali tarnauti. Reiktų pamatyti bent rentgeno nuotraukas, kad būtų galima pateikti rekomendacijas.

 13. Laba Diena,
  Moteriai 74 metai , kaulas istirpes yra periodontitas todel daktarai sako kad keturiu implantu neimanoma deti, tai siulo du , tai klausymas ar gali laikyti du implantai preki nes ten dar liko kaulo visa apatini zandikauli?

  1. Jolita, jeigu ant 2 implatų tai tik išimamas protezas. Žinoma tokio sprendimo protezo fiksacija yra geresnė nei išimamo protezo visai be implantų. Tačiau jis tikrai neprilygsta NEišimamam protezui ant 4 implantų. Reikia pamatyti situaciją, gal būt galima panaudoti Zygonatic implantus, kai kuriais atvejais tai spredimas kuomet kaulas yra kritiškai sunykęs.

 14. Laba diena,
  Turiu du vienas šalia kito implantus (gale), už poros savaičių turėsiu ir dantis. Labai norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę dėl pasirinkimo: aš norėčiau dviejų atskirų dantų, man siūlo juos dėti sujungtus(gal šis teminas ir netikęs, bet manau mane supratot), sako taip žymiai geriau dėl priežiūros. O kokia būtų Jūsų nuomonė. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 15. Sveiki pas mane liko 14 dantu ir tie patys baige iskristi kiek panasei man kainuotu susideti dantis

  1. Artūrai, vienam žandikauliui: 4 implantai + laikina išimama dantų plokšėlė ir po 3 mėnesių nuolatinis protezas PEEK nuo 5500eurų.
   Papildomai kainuos šalinimai vertinama individualiai. Taip pat jeigu bus reikalingos kaulo atstatymo procedūros.

 16. Sveiki priekiniai keturi dantys kliba ir apacioje 4 … atsiranda tarpai. MNau juos reikėtų teaukti ir dedi implantus. Gal galetumet parašyti kaina plius minus priekiniu dantu
  Parantoze

  1. Dovile, jeigu galima vienmomentė implantacija (to paties vizito metu šaliname ir implantuojame) tuomet orientacinis planas ir kaina:
   Po du implantus kiekviename žandikaulyje ir tilteliai po iš 4 dantų.
   Vienmomentė implantacija Neodent implantais 4x599eurų
   8 cirkonio karūnėlės (2 tilteliai) apie 2x1900eurų

   Kadangi minite jog yra periodontitas, būtina įvertitni visų dantų būklę kompleksiškai, tik tuomet galima siūlyti konkretų gydymo planą.

 17. Sveiki,norime tėčiui atlikti implantacija all on 4 metodu.Turime nuotrauką,gal būtų galimybė įvertinti, gydymo planą parašyti?

 18. Laba diena.Mano vardas Jan.
  Gristu atostogu i Vilniu turiu problema su protezais kure man dare Norvegijoi.
  Noreciau greitu leiku sutvarkiti savo burnos problema.Pas mane burnoji liko apacui tik vienas dantys virsuja ne vieno.
  Suo leiku turiu plastikinius protezus kure man sudaro nepatogumu,turiu klijuoti kas diena tei yra nemalonu ir nepatogu.
  As turiu atostogu nuo 24 balandzio ir atskrendu i lietuva.
  Lauksiu jusu pasiulimu ir sprendima.
  Su pagarba Jan Orsevski.

  1. Jan, rašote jog grįžtate į Vilnių. Mes esame Kaune, ar planuotumėte važinėti?
   Neturime visai informacijos apie kaulo būklę kad galėtume planuoti.
   Balandžio 25d. galetume priimti konsultacijai. Jos metu pasidarytume 3D kompoterinės tomografijos tyrimą ir gydymo planą.
   Kiek laiko planuojate būti Lietuvoje?

 19. prasau, patarkite ka daryti ? – virsutiniame zandykaulye kaireje yra 5 protezuoti dantys, o kaireje praktiskai reikia rauti ( nuluzo tiltas)-kruminiu nera, tik priekiniai – ar noret issaugot likusius dantis, ar visus raut ir daryt viska ant 4 implantu ?

 20. Sveiki.
  Esant periodontitui ar nera rizikos protezuojant? Kaikuriose vietose kaulo nera like daug, pacientas 50 metu moteris

 21. Virsuje yra 12 dantu , bet jie kreivoki ir truputi juda , prasidejusi paradantoze ,ar tokiu atveju tiktu viso zandykaulio atstatymas ant 4 implantu.Aciu!

  1. Rimai, metodas visi ant 4 gali būti pritaikytas visais atvejais.
   Jeigu esami dantys jau turi paslankumą, vadinasi jau yra pažengusio periodontito stadija, kuri jau gydosi sunkiai ir dažnu atveju dalies dantų išsaugoti nepavyksta.
   Reiktų darytis 3D kompiuterinės tomografijos tyrimą ir įvertitni kiekvieno iš dantų išsaugojimo tikimybę. Tuomet pateikiama rekomendacija bandyti gydyti periodontitą ar visus šalinti ir implantuoti metodu visi ant 4. Žinoma galutinį sprendimą priima pats pacientas.

 22. Sveiki esu 33 metu moteris virsuje like 10 dantu , apacioje tik 10 taip pat. Ar galeciau juos visus pas jus israuti ir pasidaryti visi ant 4 ? Mano dantys visa gyvenima buvo silpni ir kuo toliau tuo didesne problema. Gyvenu uzsienyje noreciau atvykti ir atlikti procedura visi ant 4 su nuolatiniais protezai abiem zandikauliam. Ir kokia butu bendra suma su salinamais dantimis.

 23. Sveiki. Mano klausimas butu apie For all one. Gyvenu uzsienyje, ir noriu paklaust Ar yra būtina išankstine konsultacija pries atliekama procedura(implantavima). Turiu uomenyje Kaip man reiketu planuoti atostogas. Aciu

  1. Valerij, geriausia jeigu būtų galimybė atvykti gyvai konsultacijai. Jos metu pasidarytume 3D kompiuterinės tomografijos tyrimą. Pasidarytume gydymo planą. Tuomet galėtumėte drąsiai planuoti atostogas žinant kas kada bus atliekama ir kiek laiko tam reikės.

   Jeigu parvykti konusltacijai negalite, tokiu atveju gal būt yra galimybė pasidaryti 3D kompiuterinės tomografijos tyrimą (ar bent panoraminę rentgeno nuotrauką) ten kur gyvenate ir ją atsiūsti. Tokiu atveju turėtume jau nemažai informacijos apie esamą situaciją ir būtų galima plantuoti bent pirmąjį jūsų vizitą.

   Jeigu neturite galimybės, net pasidaryti rentgeno nuotraukos. Gal būt galime susiskambinti, užduotume jums klausimus išsiaiškinimui kiek galima daugiau apie esamą situaciją. Ir planuoti jūsų pirmuoju atvykimu į Lietuvą pasidaryti pirmąsias procedūras.

 24. Sveiki noriu paklaust kiek kainuotu vieno žandikaulio atstatymas ant keturiu implantu su cirkonio vainikeliu ačiu

  1. Virginija, jeigu šiuo metu žandikaulyje dantys jau yra pašalinti ir kaulo atstatymas nėra reikalingas, tokiu atveju orientacinė kaina:
   Implantavimas 4 Neodent implantais 1994eurų
   Išimamas laikinas protezas 430eurų
   Cirkonio protezas (su titano sija) 5400eurų

   Jeigu reikalingi šalinimai ir kaulo atstatymas, tai kainuotų papildomai, kainai pasakyti reikia žiūrėti individuliai.

 25. Norėjau paklausti, dantu liko tik priekiniai 3-4 viršuj ir 3-4 apačioje ir tai jie jau su bėdomis ,bet yra galimybė sutvarkyti, o daugiau like kiti dantis yra likusios tik šaknis ir pora dantu su kariesu tai realei traukimo dar yra daug like ,nes šaknis likusios nuo visu dantu ir protiniai dantis kurie irgi į pabaiga. Kramtymas galima sakyti liko tik su šaknimis. Mano svajonė buvo susidėti visus dantis ir pamiršti visas problemas tai įdomu per kiek laiko imanoma maždaug išsirauti visas šaknis, dantis ,kad būtų galima su visi ant 4 susitvarkyti tokias problemas. Žinau ,kad per karta tikrai niekas netrauks visos burnos ,bet gal šaknis visai kitaip skaičiuojas nei dantis ir įdomu kokia gali būti kaina šaknies/dantu šalinimo.

  1. Tadai, vieno danties šalinimas apie 45eurų. Dažnu atveju šaknų šalinimas yra sudėtingesnis nei tiesiog danties.
   Rekomenduotume konsultuotis ir susidaryti detalų gydymo planą.
   Tikėtina jog galima pašalinti visus dantis/šaknis ir vieno vizito metu.

 26. Sveiki,turi apačioje iššimą protezą,kurį prilaiko 4 dantys,tačiau jie pradėjo klibėti ir bijau,kad jiems nulūžus,gali visai nesilaikyti,todėl norėčiau susidėti implantus,kada būtų galima?Ačoū

 27. Sveiki, ar tinkamas visų dantų ant 4 implantų variantas jei turiu tik vieną išrautą dantį? Dantų būklė prasta visą gyvenimą, jie labai silpni ir nuolat genda. Praktiškai kas porą mėnesių reikia kažkurį dantį tvarkyti. Ačiū

  1. Karolina, viso žandikaulio protezavimas ant 4 implantų gali būti atlikas kiekvienam pacientui. Labiau klausimas ar tikrai jis jums yra tinkamiausias pasirinkimas.
   Minite jog trūksta tik vieno danties, tai šalinti visus būtų gana drastiška. Tačiau reikia žiūrėti individualiai. Jeigu esamų dantų šaknų būklė yra gera tuomet gal būt juos apvilkti cirkonio karūnėlėmis.
   Pirmiausia reikia pažiūrėti dantų retngeno nuotrauką, tik tuomet galima pateikti rekomendacijas.

 28. apatinis zandikaulis beveik neturi dantu,virsuje yra priekis 6 priekiniai dantys🤣🤣🤣,7 metai nesioju protezus,dabar pasidariau naujus,atseit jau reik pakeist,cua buvo pirmadienis ,kai juos gavau,nesioti ir pratintis nenoriu ,nes jau nervina ,kaulas įtariu virsutiniam apnykes,nes jau seniai nera dantų šonuose, ka daryti,pinigu neturiu daug ,bet issimoketi galėčiau, nes dirbu darba,beje
  gyvenu Londone,
  per kiek greičiausiai yra padaromas visi ant 4,ir ka daryti virsuj reiktų,
  aciu ,kad skaitote,
  su pagarba Jolita

  1. Jolita, gal būt turite ir galite atsiūsti rentgeno nuotrauką? Tokiu atveju planavimas būtų tikslesnis.
   Eiga priklausys nuo esamos žandikaulių kaulo būklės.
   Jeigu kaulas nėra kritiškai sunykęs tokiu atveju implantavimą ir jei reikia kaulo atstatymo procedūras galima atlikti vieno vizito metu. Ir to paties atvykimo metu pasigaminti laikiną dantų plokštelę arba perbazuoti jau turimą.
   Pirmam atvykimui į Lietuvą reiktų planuoti pabūti savaitę.
   Implantų prigijimas truks apie 3 mėnesius.
   Protezavimui ant implantų reiktų Lietuvoje reiktų planuoti pabūti iki 2 savaičių.

   Tačiau kaip ir minėjome, Jūsų atveju eiga gali būti kitokia, geriausia būtų jeigu pirma atvyktumėte tik konsutacijai ir gydymo plano sudarymui. Tuomet vizitus suplanuotume pagal gydymo planą.

   Išsimokėjimui bendradarbiaujame su lizingo bendrovėmis.

 29. Laba diena jai atvykciau pas jus konsultacijai kada galima būtų pradėt gydima iš karto ar reiktų laukti

 30. Asta, jeigu nėra reikalinga kaulo augmentacija, tokiu atveju orientacinė kaina:
  Implantavimas 4 Neodent implantais 1898eurų
  Kai implantai prigyja:
  Neišimamas protezas ant implantų PEEK pagrindu 2766eurų

  Jeigu šiuo metu turite išimamą dantų ploktelę, tikėtina jog ją ir toliau galėsite naudoti, gal būt bus reikalingas perbazavimas.
  Kitu atveju nauja laikina išimama dantų plokštelė apie 350eurų

  1. Egidijau,

   Implantavimas 4 Neodent implantais 1898eurai
   Laikinas išimamas protezas 342eurų
   Nuolatinis protezas PEEK pagrindu 2766eurų

   Viso apie 5000eurų

   Kaulo atstatymas labai individuali procedūra. Nepamačius situacijos kalbėti apie kainą yra labai netikslu.
   Jeigu tai viršutinis žandikaulis ir reikia kelti abiejose pusėse sinusus gali kainuoti 2x800eurų.

 31. Laba diena. Noriu paklausti: Ar laikinas protezas negali likti nuolatiniu protezu? Juk laikinas protezas yra gaminamas iš akrilo? Ačiū.

  1. Steponai, laikinas protezas nėra toks pat kaip nuolatinis. Jeigu galėtų, taip visi ir darytų. Tiesiog jis nėra toks tvirtas kaip nuolatinis. Jis pagamintas taip kad mažiau apkrautų implantus ir leistų jiems prigyti. Žinoma yra protingos laikino termino pratesimo ribos, tačiau rizikuojate jog jis suluš.

 32. Laba diena ar galite sudeti implantus 4 ant 4 per viena diena issimoketinai ? uz 4980 euru ? be depozito ?

   1. Jei susidesiu apatiniame žandikaulyje išimamus protezus ant 4 implantu, ar galima butu ant tu paciu imlanti veliau
    sudeti neišimamus dantis. Kokius implantus tada reiketu isriegti. Ačiū uz atsakymą.

 33. Sveiki reikalingi visi dantys su neiisimamais protezais?kokia prognozuojama kaina su pigesnėmis medžiagomis?kokia garantija dantų nusidėvėjimo(pravalgymo?)?

  1. Vygantai, orentacinė kaina vienam žandikauliui
   Pirmasis etapas:
   4 implantai + laikina dantų plokštelė 2240eurų
   Laukiame apie 3 mėnesius kol prigis implantai
   Antrasis etapas:
   Nuolatinis neišimamas protezas PEEK pagrindu 2766eurų

   Nepamačius negalime įvertitni kaulo būklės, jeigu būtų reikalingos kaulo atstatymo procedūros, tai kainuotų papildomai.

   Protezui taikoma 42 mėnesių garantija.

 34. Buvau pas keturis gydytojus konsultacijai ,reikia all on 4 ,turiu 2d 3d.nuotraukas, flešiuką.Kaina nuo a iki z. Norėčiau gryžti į Lietuvą gegužės viduryje. Reikia rauti 10 dantų .Laikas.Ačių.

 35. Sveiki. Norėčiau sužinoti daugiau apie viršutinio žandikaulio pilnus implantus 1 ant 4 būdu. Šiuo metu gyvenu užsienyje ir norėčiau sužinoti kiek laiko užtruktų procedūra, kiek vizitų reikėtų atlikti ir kokie tarp jų laikotarpiai. Taip pat reikėtų pašalinti sugedusius dantis viršuje. Koks yra gijimo laikotarpis tarp dantų rovimo ir implantų įstatymo.
  Iš anksto dėkoju už atsakymą 🙂

  1. Lina, gal būt turite rengeno nuotrauką? Tai duotų informacijos mums apie esamą situaciją, nes nuo to priklauso ir eiga.
   Taip pat galite mums paskambinti, pabendrausime betarpiškai, nupasakosite situaciją, mes pateiksime galimus gydymo variantus, atsakysime į jums rūpimus klausimus.

 36. Laba diena, esu pirmo tipo diabetikas, ar diabetikams darote visi ant keturiu implantacija?

 37. Sveiki. Ar implantas yra sukamas į buvusios šaknies kanalą? Ar užtenka jam vietos ? Ar yra gręžiama į žandikauly giliau negu buvo šaknis? Ačiū.

 38. Laba, jei patvirtinta kaulų sakoma (darinys šlaunikaulio distaliniame gale), trys metai vyksta stebėjimas, gydymas vaistais, chemoterapija neskirtas, draudžiamos šildymo ar panašios procedūros. Ar gali turėti įtakos sakomos suaktyvėjimui dantų implantavimas? Jei taip – kokios tikėtinos pasekmės? Ačiū, pagarbiai Jūratė, jurbauza@gmail.com

 39. Sveiki.Domina implantacija.Apatiniam zandikaulyje turiu tik tris dantis,is kuriu vienas desinejei puseje stipriai kliba , o kaireje puseje tu dvieju bukle gera.Siuo metu nesioju isimamaji proteza . Ka patartumete? Gyvenu Vokietijoje .Dekoju su pagarba Virginija

 40. Sveiki,
  Cia kainos yra jau visos completed? 2240€ su laikinu protezu. Ir plus veliau uz proteza, taip suprantu?

  Aciu 😉

  1. Deila,
   2240eurų sudaro:
   Implantavimas su 4 Neodent implantais.
   Išimamas laikinas protezas.

   Kai implantai prigyja (apie 3 mėnesiai) gaminamas nuolatinis protezas, kaina nuo 2766eurų

   Kainos nurodytos su darbais. Tačiau mes nežinome kokia jūsų žandikaulio kaulo būklė, jeigu būtų reikalingas kaulo atstatymas tai kainuotų papildomai, taip pat nežinome ar yra likusių dantų, šalinimai kainuotų papildomai.

 41. Sveiki mane domina keturių implantų protezas viršutinei dantys yra dar keletas dantų kuriuos dar traukt reikėtų .Mane domina kainą su viskuo ir kiek laiko tai užtrunka ačiū .

  1. Nerijau, yra nemažai pasirinkimų kurie įtakos kainą. Kaina taip pat priklausys nuo esamos žandikaulio kaulo audinio būklės.
   Orientacinė kaina vienam žandikauliui (ekonominis variantas):
   4 Neodent implantai 1898eurų
   Laikina išimama dantų plokštelė (naudojama kol prigis implantai) 342eurų
   Nuolatinis protezas PEEK pagrindu nuo 2766eurų

 42. Sveiki!Vyrui nustatyta paradantoze, gyd. patare ištraukti visus dantis ir sudeti pagal 4-in all metodiką 24 dantis.Noriu paklausti kiek tai kainuos ir kiek laiko užtruktų.? Dekui.

  1. Regina,
   Egzistuoja nemažai pasirinkimų kurie įtakos kainą. Taip pat priklausys nuo esamos situacijos, kokia žandikaulio kaulo būklė.
   Orientacinė kaina (ekonominis variantas):
   8 Neodent implantai 3714eurų
   2 nuolatiniai protezai PEEK pagrindu 5532eurų
   2 Laikinos išimamos dantų plokštelės (naudojamos kol prigis implantai) 684eurų
   Dantų šalinimai po 43eurų vnt.

  1. Daiva, vieno žandikaulio vienos pusės lateralinė kaulo augmentacijos kaina nuo 98 iki 392eurų. Kaina tiesiogiai priklauso nuo situacijos sudėtingumo ir sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio. + bus reikalinga membrana 80/150eurų maža/didelė. Laikas taip pat priklauso nuo sitacijos, dažnu atveju kaulo priauginimas atliekamas kartu su implantacija. Esant sudėtingam atvejui po kaulo priauginimo iki implantavimo laukiame apie 6 mėnesius.

 43. Laba diena norėčiau sužinot apie All on 4 viršutiniam žandikauliui savų dantų likę, bet jie buvo po karunele, ar juos trauktis prieš atvykstant, ar ta pati kartą, kainos

  1. Rimute,
   Dėl likusių dantų negalima pasakyti nepamačius situacijos. Jeigu su kaulo audiniu viskas tvarkoje ir šie dantys neturi infekcijos židinių, tokiu atveju to paties vizito metu galima šalinti ir dėti implantus.
   Gal būt turite, arba galite pasidaryti panoraminę rengteno nuotrauką, dar geriau jeigu kompiuterinę tomografiją (3d). Tuomet galėtume pateikti rekomendacijas kaip pasielgti iki atvykimo.

 44. Tai laikini implantai kainuoja 3000 o po 4 men vel reikia moketi 5000 uz nuolatinius protezus ?

  1. Ieva,
   4 Implantai + laikinas protezas ant implantų 3008eurai (renkantis laikiną išimamą 2171eurų)
   Kai implantai prigyja gaminame nuolatinį protezą, jį pasirenkate iš:
   Protezas PEEK pagrindu 3000eurų
   Protezas PEEK pagrindu individualizuotas4000eurų
   Cirkonio protezas 5300eurų

 45. Sveiki, koke kaina butu cirkonio arba keramikos tiltelio visiems viršutinems dantins?

  1. Agne, kaip suprantame implantai pas jus jau yra, o reikalingas tik protezavimas ant implantų. Tokiu atveju cirkonio protezo su titano sija kaina 5300eurų

  1. Rasa,
   Bazinė viso žandikaulio ant 4 implantų kaina vienam žandikauliui.
   Pirmasis etapas 4 implantų įsriegimas ir laikinas protezas:
   Jeigu su laikinu išimamu protezu 2171eurų
   Jeigu su laikinu neišimamu 3008eurų

   Kai implantai prigyja po apie 3-4 mėnesių, turime pasirinkti nuolatinį protezą.
   Pasirinkimai:
   Protezas PEEK pagrindu 3000eurų
   Protezas PEEK pagrindu individualizuotas 4000eurų
   Cirkonio protezas5300eurų

   Kol nepamatėme jūsų situacijos gyvai, negalime pasakyti kas gali būti reikalinga papildomai. Jeigu dar yra dantų kainuos šalinimai – kainuos šalinimai, jeigu yra kaulo tūkumas – kainuos kaulo augmentacija.