Dantų implantavimo kainos

Konsultacija

Konsultacija ir gydymo plano sudarymas
20€

Implantai

Dantų implantų kaina su chirurgijos darbais

Implantas NeoDent Straumann Group Brand (Brazilija)
Akcija. Kai reikalingi 3 ar daugiau implantų kaina 440€
490€
Implantas STRAUMANN Roxolid SLA (Šveicarija)
Akcija. Kai reikalingi 3 ar daugiau implantų kaina 600€
650€
Implantas STRAUMANN Roxolid SLActive (Šveicarija)
850€
Gijimo galvutė, kai uždedama implantavimo metu
Kai reikalinga atskira nuo implantavimo procedūra 30-40€
0€

Protezavimas ant implantų

Kaina su protezavimo darbais

Metalo keramikos karūnėlė su atrama
350€
Cirkonio pilnos anatomijos karūnėlė su atrama
Akcija. Kai reikalingos 3 ar daugiau kaina 450€
500€
Cirkonio keramikos karūnėlė su atrama
Priekiniams dantims
550€

Implantavimo ir protezavimo kainų pavyzdžiai

Vieno danties atstatymas

Danties implanto kaina

Implantas 490 €
+
Cirkonio karūnėlė su atrama 500 €
=
Viso 990 €

Trejų dantų atstatymas

Dantų implantų kainos

Implantai 2*490 €
+
Cirkonio karūnėlės su atramomis 2*450 €
+
Tarpinė cirkonio  karūnėlė 320 €
=
Viso 2200 €

Viso žandikaulio protezavimas ant implantų All-on-4

Kaina vienam žandikauliui ant 4-turių NeoDent implantų (Be implantų kainos)

PEEK protezas su akriliniais vainikėliais
3000€
Cirkonio – Titano pilnos anatomijos protezas
4500€
Cirkonio – Titano su keramikos apdaila protezas
5300€
Cirkonio – Titano su pavieniais keramikos vainikėliais
8000€

All-on-4 kainos pavyzdys

all-on-4 implantų kaina

Viso žandikaulio atstatymas ant 4 implantų:

Neodent implantai 4*440 €
+
PEEK protezas 3000 €
=
Viso 4760 €

Dantų protezavimas (apvilkimas)

Protezavimo kaina su darbais ir medžiagomis. Neįskaičiuotos laikinos karūnėlės.

Metalo keramikos karūnėlė
250€
Cirkonio pilnos anatomijos karūnėlė
Akcija. Kai reikalingos 3 ar daugiau 320€
350€
Cirkonio keramikos karūnėlė
Priekiniams dantims
380€
Bemetalės keramikos karūnėlė
350€
Stiklo pluošto kaištis
100€
Porceliano laminatė
Laikina laminatė 40€
400€

Kaulo atstatymas (priauginimas)

Kaina su darbais ir medžiagomis.

Uždaras sinuso dugno pakėlimas
Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
150-350€
Atviras sinuso dugno pakėlimas
Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
650-750€
Žandikaulio vienos pusės augmentacija (dirbtinu kaulu)
Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
250-750€
Vertikali žandikaulio augmentacija žiedu
Kaina su implantu
1500€

Laikini vainikėliai, dantų plokštelės

Laikinas vainikėlis
40-70€
Laikina dantų plokštelė (išimama)
100-250€
Laikina restauracija laminatei
40€
Laikinas vainikėlis ant implanto
170€
Laikinas viso žandikaulio protezas ant implantų (neišimamas)
1700€

Kai dantų implantai buvo įsriegti ne mūsų klinikoje

Kai dantų implantai buvo sudėti ne mūsų klinikoje protezavimui ant implantų taikome antkainį.
+20%

DUK

59 Atsiliepimai / Klausimai apie “Dantų implantavimo kainos”

 1. Sveiki, turiu rimtu problemeliu su dantimis, ir vis nesiryztu keliauti pas dantista, kadangi beprotiskai ju bijau ir po sitiek laiko netgi geda. Turiu problemu su priekiniais dantimis, bei dar keleta soniniu. atvirai pasakysiu svajoju ir galvoju labai rimtai apie neisimamus protezus tiek virsuje tiek apacioje, galbut ir keistas klausimas, bet tikiuosi suprasite, ar imanoma pasikeisti visus dantis? kaip sakant, noreciau uzmigti ir atsikelti su nauja burna, praejus tiek metu ir kuo toliau tuo labiau didejant problemoms su burna, tikrai sprendziu toki varianta, ar tikrai buciau pasiryzes tokiai operacijai. Ar galetumete suteikti informacijos apie toki varianta. Del konsultacijos tikrai svarsau i ja uzsirasyti ir kuo greiciau. Dekui jums is anksto uz atsakyma bei laika. Geros dienos ir Iki malonaus

  1. Valdas Labanauskas

   Rolandai,
   Rimti darbai turi prasidėti nuo gyvos konsultacijos. Viskas yra padaroma, labai svarbi pačio paciento motyvacija. Konsultacijos bijoti nereikia, jos metu neatliekamos jokios procedūros, tik įvertinama būklė ir galimybės. Po konsultacijos turėsite laiko svarstymams ir apsisprendimui. Užsiregistruokite.

 2. Laba diena, patikima odontologė chirurgė man siūlo įsriegti 5 implantus į apatinį žandikaulį, kuriame dar yra ir 2 sveiki mano pačios dantys. Jeigu su pigesniais vokiškais implantais, tai kainuotų apie 6000 eurų ( finaline suma). Galima , bet , anot daktarės, mažesnis patikimumas būtų 4 implantai Strauman už tą pačią 6 tūks.eurų kainą. Bet kuriuo atveju man tokia kaina atrodo truputį per didelė (kaulo priauginti nereikia) O gal aš klystu? Be to, ar galima per vieną kartą įoperuoti visus 4 ar net 5 implantus? Man jau 68 m.,tad nerimauju , kaip visa tai atlaikyčiau

  1. Valdas Labanauskas

   Dalia, galima ir per vieną kartą, tačiau čia labiau paciento ir gydytojo susitarimo reikalas. Dažnai implantavimas yra skaidomas į dvi dalis, pirma kairė ar dešinė pusė, o po dviejų savaičių kita pusė. Taip lengviau pacientui.

 3. Sveiki, šiandien valgant, bekramtant, pasitaikė kaulas ir ,atrodo, skilo pusė danties. Numeris berods 26. Dantis lyg ir buvo plombuotas. Dabar judinant liežuviu pusė danties juda, kita pusė lyg ir neatskilus. Na, dar paskutinė viltis, kad tai ne dantis, o plomba nuskilo. Nors nemanau. Ta atskilus dalis trukdo normaliam sąkandžiui. Norėčiau paklaust, koks tokiu atveju pprastai būna gydymas? Ar dar pavyktų atstatyt plombuojant, ar dantis traukiamas.

  1. Valdas Labanauskas

   Jonai, odontologas turėtų pamatyti gyvai ir pažiūrėti rentgeno nuotrauką. Tada parekomenduoti geriausią sprendimą. Jeigu šaknis sveika ir tvirta, gal dar galima apvilkti nauja karūnėle. Kitu atveju šalinti ir implantuoit.

 4. Ne turiu nei viena dantį apačioje, norėčiau įdėti pora implantu ir karuneli ar vainiką, kuri galima nuimti, valant dantis ar nakčiai. Kiek visas tas darbas gali kainuoti. Aciu

 5. Neturiu nei apačioje nei viršui nė vieno danties kiek kainuotų man plokštelės ,bet kad nebūtų išimamos aciu ,bet kažką pasiulykit pigesni varianta

 6. Sveiki,
  Neturiu 26 danties. 25 dantis apvilktas
  laikinu protezu . Noreciau susitvarkyti siuos du dantis. Domina optimaliausias kainos variantas. Ačiū

 7. Sveiki,
  Jeigu nėra dviejų krūminių dantų apatiniame žandikaulyje skirtingose pusėse, ar galima/rekomenduotumėte dėti abu tuo pačiu metu? Ar gali būti, kad bus patinę ir bus sudėtinga valgyti?

  1. Valdas Labanauskas

   Migle, kuomet tik po vieną skirtingose pusėse, tai sprendžiate jūs, ar savaitę valgote minkštesnį maistą, kramtote atsargiau su sveikomis vietomis, tačiau išvengiate dviejų atsisėdimų į odontologo kėdę.
   Kuomet implantuojama po 2-3 implantus kiekvienoje pusėje, tai rekomenduojama atlikti etapais, taip tikrai pacientui lengviau.

 8. Sveiki, man idėtas implantas, bet jis apaugo smegenimis ir vos matosi, norėjau paklausti, kodėl taip vyksta ir ką rekomenduotumėte daryti.

 9. Sveiki. Nešioju lanko atraminį protezą (viršutinis žandikaulis, nėra priekinių dantų). Šiuo metu dantis, ant kurių laikosi protezas, reikia traukti. Norėčiau daryti plokštelę ant mini implantų ir, kaip supratau, reikalinga laikina plokštelė iki bus įsriegti mini implantai. Ar galima iš anksto padaryti laikiną plokštelę (nedarant pataisos senojo protezo), kad ištraukus dantis nereikėtų likti kurį laiką visiškai be dantų, kol būtų padaryta pataisa?

 10. Sveiki. Jau daug metų neturiu 24 danties, kaulinis audinys iš išorėsyra sumenkęs, bet nuotrauką matęs odontologas sakė kad implantavimui kaulinio audinio užtenka. Tik procedūra būtų atliekama 2etapais. Kaip tai būtų atliekama ir kokia kaina? Dėkoju.

  1. Valdas Labanauskas

   Inga, pirmas etapas tai implanto įdėjimas, po 3 mėnesių antras etapas tai protezavimas ant implanto. Kaina implantas 490eurų, cirkonio keramikos karūnėlė su atrama 550eurų. Kainos su darbais

 11. Sveiki. Esu netekęs kelių dantų ir dar ne vienas yra ligotas. Norėčiau pilnai pakeisti visus dantis. Kokie būtu geriausi variantai? Ar vieno apsilankymo metu bus pašalinami visi dantys? Kaip viskas vyksta nuo A iki Z ir kiek užtrunka? Dar domintu galimų variantų orientacinės kainos su Strautman technologija. Ačiū.

  1. Valdas Labanauskas

   Andriau, neskubėkite keisti visų dantų. Reikia įsivertinti esamų būklę, gal būt daugelį galima apvilkti naujomis karūnėlėmis o implantuoti tik trūkstamus. Tačiau atsakysiu į jūsų klausimą:
   Reikalui esant galima šalinti ir per vieną kartą, tačiau rekomenduotina dantis šalinti per kalis vizitus, nes taip lengviau pacientui. Vienam žandikauliui bus reikalingi nuo 4 iki 6 implantų. Taigi viso 8-12 implantų. Vieno Straumann implanto kaina su įdėjimu 600eurų. Toliau seka protezo pasirinkimas, rekomenduojame cirkonio keramikos protezą, jo kaina apie 4000eurų, taigi abiems žandikauliams apie 8000eurų. Kainos nurodytos su darbais.
   Orientacinė darbų eiga:
   1. Konsultacija
   2. Šalinimai
   Laukiame apie 3 mėnesius kol viskas sugis. Pasigaminame laikinas dantų plokšteles.
   (Kai kuriais atvejais galima implantuoti momentiškai, to paties vizito metu kartu su šalinimu, tuomet sutaupoma 3 mėnesiai laiko)
   3. Implantavimai
   Laukiame kol prigis implantai
   4. Gaminame protezus ir užtedame ant implantų (užtrunka apie 10 dienų)

 12. Laba diena,as Diana,noriu paklausti kiek gali kainuoti kai neturiu nei vieno danties,ar butu galima sudeti implantus tokiu atvejiu,ir kokia tai butu kaina.

  1. Valdas Labanauskas

   Diana,
   Žinoma galima.
   Pateiksime orientacinę kainą abiems žandikauliams.
   Implantai 8x440eurų
   Neišimamas protezas PEEK pagrindu 2x2980eurų

   Tai teorinis planas, be gyvos apžiūros ar bent panoraminės rentgeno nuotruakos nežinome tikros situacijos, kokia kaulo būklė.
   Gal būt turite panoraminę rentgeno nuotruaką ar galite pasidaryti ir atsiūsti? Situacija būtų aiškesnė ir galėtume pateikti tikslesnį planą.

 13. Sveiki. Iškrito neprigijes implantas(sukdamas gijimo galvute persuko gydytojas), bet klinika grazino tik puse sumos, teikdami, kad uz darba pinigu negrazina. Ar taip is tikruju yra? Ačiu.

  1. Valdas Labanauskas

   Jovita, kiekviena klinika turi savo nuostatus kuriais vadovaujasi. Jūs prieš implantavimą pasirašėte dokumentą, kuriame tikėtina yra aprašyta ir ši situacija. Paprastai implanto atmetimo atveju, gamintojas nemokamai pateikia naują implantą, o klinika įsipareigoja nemokamai atlikti pakartotiną implantavimą.

 14. Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kiek kainuotų 3 dantų implantavimas, priekiniai viršutinio žandikaulio dantys, kai vienoje pusėje reikia 2 impantų, o kitoje 1, kai tarp jų jau 1 yra mplantuoutas?

  1. Valdas Labanauskas

   Birgita, jeigu visus trūkstamus dantis žiūrime kaip į pavienius tuomet bus reikalingi 3 implantai (gal būt galimai ir kiti variantai, reikia pamatyti situaciją).
   Implantai Neodent 3x440eurų + cirkonio keramikos karūnėlės su atramomis 3x550eurų

   Nuolaidos visiems vienodos, kai 3 ir daugiau implantų kaina 440eurų vietoj 490eurų.

   Išsimokėjimas per medlizingas.lt

  1. Valdas Labanauskas

   Airida, implantai 8x440eurų, neišimami protezai PEEK pagrindu 2x2980eurų. Apie kaulo atstatymą nepamačius situacijos kalbėti nelabai įmanoma, tiesiog nuo 300eurų iki 3000eurų. Reiktų pamatyti bent panoraminę rentgeno nuotrauką.

 15. Sveiki gal galite pasakyt kiek kainuotu pas jus klinikoj šie darbai :
  Viršuje sinusų pakelimai abiejose pusėse
  Apačioje 4 implantai strauman, multijonitai, laikinos atramos ir laikinas metalo keramikos tiltas
  Viršuje 6 implantai, multijonitai ir laikinos atramos, šoninė kaulo augmentacija ir laikinas tiltas metalo keramikos.
  Ir po reikiamo laiko nuolatinis protezas abiem žandikauliam metalo keramikos arba cirkonio.

 16. Sveiki, norėjau pasiteirauti kiek kainuotu visu viršutinių dantų implantai. Nes šaknys dantų geros bet trupa. Kokia būtų pilna kaina su darbu ir medžiagomis viršutinio žandikaulio? Bei abiejų žandikaulių kokia suma butu

  1. Valdas Labanauskas

   Evantai, visų dantų implantavimas ir protezavimas vienam žandikauliui: Implantai Neodent 4x440eurų, neišimamas protezas PEEK pagrindu 2980eurų (renkantis cirkonio protezą nuo 3980eurų)
   Kainos nurodytos su darbais ir medžiagomis. Neįskaičiuota jeigu būtų reikalingas kaulo atstatymas.

 17. Laba diena. Domintu visi įmanomi variantai, išskyrus isimamus protezus. Eiga, kaina su viskuo + –
  Vilkti dantys 17-16-14-21-22-23-24-26-27
  Tilteliai 15-13-12-25
  Savi 18-28
  Cia viršus visas bus sunumeruotas. Jau laikas juos keisti artėja, noriu žinoti kas įmanoma padaryti, ar tai įmanoma per dieną atlikti, ar ne liksiu be dantukų kol tvarkys, aišku ir kaina labai aktuali. Ačiū už atsakymą.

  1. Valdas Labanauskas

   Edita, reiktų pamatyti bent panoraminę nuotrauką, jeigu turite atsiūskite kontaktuose nurodytu el. paštu. Nes nepamačius variantų yra labai daug, nes galimi kombinuoti sprendimai, gal būt dar yra pakankamai tvirtų dantų šaknų kurie gali būti naujai protezuojami, tie kurie jau bene šalinami ir implantuojami. Taigi susidaro daug variantų.
   Vienas iš variantų visus šalinti ir sriegti 4 implantus ir neišimamas protezas ant jų. Orientacinė kaina implantai 4x440eurų, protezas PEEK pagrindu 2980eurų. Laikina išimama dantų plokštelė 250eurų. Kainos su darbais.

 18. Laba diena noriu paklausti kiek kainuotų vidutiniška kaina viršui liko tris dantis blogį apačioje 10 dantų praktiškai visus traukti ir daryti viršų apačią ant implantų ir per kiek laiko būtų įmanoma padaryti nes atostogų atvaziuociau iš kitos šalies 17 dienų aciu

  1. Valdas Labanauskas

   Aivarai, galutinio rezultato per 17 dienų nepasieksime. Tačiau įmanoma spėti: sudėti implantus ir pagaminti laikiną dantų plokšelė. Turėtume gauti panoraminę nuotrauką tikslesniam planavimui.
   Po 3 mėnesių turėtumėte atvykti dar 2 savaitėms tuomet būtų pagaminti ir uždėti nuolatiniai protezai ant implantų.
   Orientacinė kaina abiems žandikauliams: implantai 8x440eurų, neišimami protezai 2×2980 (renkantis cirkonio protezą kaina nuo 3980eurų)

 19. Sveiki,noriu paklausti kiek kainuotų keturių viršutinių krūminių dandų atstatymas su strauman implantais?Ačiū.

  1. Valdas Labanauskas

   Jūrate, jeigu būtumėte parašiusi dantų numerius atsakymas būtų tikslesnis. Dabar darome prielaidą jog tai pavieniai dantys. Implantavimo ir protezavimo kainą sudarys: implantai 4x440eurų ir cirkonio karūnėlės 4x450eurų. Kainos nurodytos su darbais.

 20. Laba diena viršui neturiu vienoj pusėj krūminių apaciuoj priekinei 7 dantys desnej pusei viena krūminis ira o kitoj pusėj apaciuoj nėra ką galim padaryt ir kiek kainuotų aš iš klaipedos

 21. Laba diena,
  Ištraukė 48 dantį. Sakykite, prašau, ar reikia vietoj jo dėti implantą? Be savo danties jaučiuosi dabar prastai.
  Daktaras siūlo dėti implantą, bet ar reikia jo, jei protinis nedalyvauja kramtyme? Nebesuprantu jau… Šiaip be šito danties dar yra ką tvarkyti 😔
  Ačiū.

 22. Laba diena viršui neturiu 14 15 16 17 18 kairei pusei 27 28 apaciuoje desnej puseje 44 45 47 48 kaireje 35 36 37. 38 kiek kainuotu ir ką daryt reikėtų pateikti aciu

  1. Valdas Labanauskas

   Rolandai,

   18, 28, 38, 48 yra protiniai jie nėra protezuojami.

   Viršus dešinė: 2 implantai ir tiltelis iš 4 karūnėlių.
   Viršus kairė: 1 implantas ir 1 karūnėlė
   Apačia dešinė: 2 implantai ir tiltelis iš 3 karūnėlių
   Apačia kairė: 2 implantai ir tiltelis iš 3 karūnėlių.

   Orientacinė kaina:
   Implantai 7x440eurų
   Cirkonio karūnėlės (tilteliai ) 11x450eurų

  1. Valdas Labanauskas

   Rolandai,
   Šių dantų implantavimo ir protezavimo kaina:
   Implantai 4x440eurų
   Cirkonio karūnėlės su atramomis 4x450eurų
   Kainos su darbais.
   Jeigu būtų kaulo trūkumas ir būtų reikalinga kaulo augmentacija, tai kainuotų papildomai. Nepamačius situacijos apie kainą kalbėti sudėtinga, nes ji tiesiogiai priklauso nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio.

 23. Sveiki, kaina implantu suprantu 5 impantams būtų po 440+ karuneles 450. Neturiu 24 danties dėtas tiltelis, tai šalia apgadintas dantis 25-noreciau sutvarkyti. Be to jau senai neturiu kruminiu dantų (36,37 ir 46,47) gal vieniems 5 metai, kitiems gal 7metai… Ar per tiek laiko bus sunykęs kaulas, kokia tuomet kaina? Labai ačiū už atsakymą. Taip pat domina ar galimas issimokejimas, bet ne per lizingu firmas, nes ten paskola paimti. Naujos kolkas neduoda.

  1. Valdas Labanauskas

   Odeta, Taip, su kainomis yra kaip ir rašote.
   Dėl kaulo sunku prognozuoti nematant. Tačiau iš anksto apie tai galvoti nereikėtų, gal kiekis yra pakankamas.
   Būtų labai tikslinga pasidaryti rentgeno nuotrauką, jeigu atsiūstumėte pateiktume konkrečias rekomendacijas.
   Tiesiogiai klinika išsimokėjimu paslaugų neatlieka, tiesiog turime blogą patirtį.
   Mokėjimai vyksta dalimis pagal atliktus darbus. Pvz, už implantus po implantavimo, už protezavimą po 3 mėnesių kai prigyja implantai ir atliekamas protezavimas.

 24. Atsirado skylė nr:11 per nėštumą beveik per puse danties ar ymanoma dar sutvarkyti ar reiktų įstatyti nauja dantį ?

 25. Sveiki esu jaunas niekada nepriziurejau dantu,netvarkiau bijojau dabar pasekmes..Mazai like dantu ir tai negeri o geriau pasakius mazai ir like dantu

 26. Sveiki,viršuje reikia ištraukti 6 dantis 11 21 13 23( 2 tik šaknys 12 22)reikia viso pilno viršaus,manau 10 dantų pakaks.Apačioje likę 33 32 31 41 42 43.Tiek apačioja tiek viršuje turėjau plokšteles,dabar jau nėra kur kabinti.Apačioje manau prie gerų dar esamų reikėtų gal 7 pridėtinių.Norėčiau,kadviršuje ir apačioje būtų po 4 inplantus ir cirkonio su titanu karūnėlės.prašau parašykite kokia kaina maždaug būtų.Apatinis žandikaulis ir viršutinis yra geri,esu darius panoraminę nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *