Dantų implantavimo kainos

Konsultacija

Konsultacija

17€

Gydymo plano sudarymas

25-36€

Implantai

Dantų implantų kaina su chirurgijos darbais

Implantas NeoDent Straumann Group Brand (Brazilija)

Akcija. Kai reikalingi 3 ar daugiau implantų kaina 454€
495€

Implantas STRAUMANN Roxolid SLA (Šveicarija)

Akcija. Kai reikalingi 3 ar daugiau implantų kaina 604€
634€

Implantas STRAUMANN Roxolid SLActive (Šveicarija)

760€

Gijimo galvutė, kai uždedama implantavimo metu

Kai reikalinga atskira nuo implantavimo procedūra 54€
0€

Protezavimas ant implantų

Kaina su protezavimo darbais

Metalo keramikos karūnėlė su detalėmis

395€

Cirkonio pilnos anatomijos karūnėlė su detalėmis

465€

Cirkonio keramikos karūnėlė su detalėmis

495€

Implantavimo ir protezavimo kainų pavyzdžiai

Vieno danties atstatymas

Danties implanto kaina

Implantas 495 €
+
Cirkonio karūnėlė su detalėmis 465 €
=
Viso 960 €

Trejų dantų atstatymas

Dantų implantų kainos

Implantai 2*495 €
+
Cirkonio karūnėlės su detalėmis 2*465 €
+
Tarpinė cirkonio karūnėlė 355 €
=
Viso 2275 €

Viso žandikaulio protezavimas ant implantų All-on-4

Kaina vienam žandikauliui ant 4-turių NeoDent implantų (Be implantų kainos)

PEEK protezas su akriliniais vainikėliais su detalėmis

3000€

PEEK protezas su individualizacija su detalėmis

4000€

Cirkonio – su Titano sija, Emax vainikėliai protezas su detalėmis

5300€

All-on-4 kainos pavyzdys

all-on-4 implantų kaina

Viso žandikaulio atstatymas ant 4 implantų:

Neodent implantai 4*454 €
+
PEEK protezas 3000 €
=
Viso 4816 €

Dantų protezavimas (apvilkimas)

Neįskaičiuotos laikinos karūnėlės.

Metalo keramikos karūnėlė

295€

Cirkonio pilnos anatomijos karūnėlė

355€

Cirkonio keramikos karūnėlė

365€

Cirkonio Emax Fusio karūnėlė

455€

Stiklo pluošto kaištis

Papildomas stiklo pluošto kaištis tam pačiam dančiui 21€
110€

Porceliano laminatė piekiniams dantims

445€

Porceliano laminatė šoniniams dantims

395€

Kaulo atstatymas (priauginimas)

Uždaras sinuso dugno pakėlimas

Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
150-250€

Atviras sinuso dugno pakėlimas

Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
550-850€

Lateralinė kaulo augmentacija

Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
100-390€

Membrana maža/didelė

80/150€

Laikini vainikėliai, dantų plokštelės

Laikinas vainikėlis (gaminamas klinikoje)

40€

Laikinas vainikėlis ant implanto

Su laikina atrama
136€

Laikina dantų plokštelė (išimama)

100-350€

Laikina restauracija laminatei

40€

Laikinas viso žandikaulio protezas ant implantų (neišimamas)

1700€

DUK

88 Comments

 1. Sveiki, turiu rimtu problemeliu su dantimis, ir vis nesiryztu keliauti pas dantista, kadangi beprotiskai ju bijau ir po sitiek laiko netgi geda. Turiu problemu su priekiniais dantimis, bei dar keleta soniniu. atvirai pasakysiu svajoju ir galvoju labai rimtai apie neisimamus protezus tiek virsuje tiek apacioje, galbut ir keistas klausimas, bet tikiuosi suprasite, ar imanoma pasikeisti visus dantis? kaip sakant, noreciau uzmigti ir atsikelti su nauja burna, praejus tiek metu ir kuo toliau tuo labiau didejant problemoms su burna, tikrai sprendziu toki varianta, ar tikrai buciau pasiryzes tokiai operacijai. Ar galetumete suteikti informacijos apie toki varianta. Del konsultacijos tikrai svarsau i ja uzsirasyti ir kuo greiciau. Dekui jums is anksto uz atsakyma bei laika. Geros dienos ir Iki malonaus

  1. Rolandai,
   Rimti darbai turi prasidėti nuo gyvos konsultacijos. Viskas yra padaroma, labai svarbi pačio paciento motyvacija. Konsultacijos bijoti nereikia, jos metu neatliekamos jokios procedūros, tik įvertinama būklė ir galimybės. Po konsultacijos turėsite laiko svarstymams ir apsisprendimui. Užsiregistruokite.

  2. Laba diena, noriu pasiteirauti kokia kaina butu 2 kruminiu dantuku implantavimo? Vienas reikalingas kaireje puseje kitas desineje. Kainos noreciau su viskuo: sraigtas (nezinau ar tiksliais pavadinimais rasau, bet manau suprasite ko noriu) ir pats dantukas, na kad vietoj skyles atsirastu grazus dantukas 😊 aciu labai uz atsakyma

 2. Laba diena, patikima odontologė chirurgė man siūlo įsriegti 5 implantus į apatinį žandikaulį, kuriame dar yra ir 2 sveiki mano pačios dantys. Jeigu su pigesniais vokiškais implantais, tai kainuotų apie 6000 eurų ( finaline suma). Galima , bet , anot daktarės, mažesnis patikimumas būtų 4 implantai Strauman už tą pačią 6 tūks.eurų kainą. Bet kuriuo atveju man tokia kaina atrodo truputį per didelė (kaulo priauginti nereikia) O gal aš klystu? Be to, ar galima per vieną kartą įoperuoti visus 4 ar net 5 implantus? Man jau 68 m.,tad nerimauju , kaip visa tai atlaikyčiau

  1. Dalia, galima ir per vieną kartą, tačiau čia labiau paciento ir gydytojo susitarimo reikalas. Dažnai implantavimas yra skaidomas į dvi dalis, pirma kairė ar dešinė pusė, o po dviejų savaičių kita pusė. Taip lengviau pacientui.

 3. Sveiki, šiandien valgant, bekramtant, pasitaikė kaulas ir ,atrodo, skilo pusė danties. Numeris berods 26. Dantis lyg ir buvo plombuotas. Dabar judinant liežuviu pusė danties juda, kita pusė lyg ir neatskilus. Na, dar paskutinė viltis, kad tai ne dantis, o plomba nuskilo. Nors nemanau. Ta atskilus dalis trukdo normaliam sąkandžiui. Norėčiau paklaust, koks tokiu atveju pprastai būna gydymas? Ar dar pavyktų atstatyt plombuojant, ar dantis traukiamas.

  1. Jonai, odontologas turėtų pamatyti gyvai ir pažiūrėti rentgeno nuotrauką. Tada parekomenduoti geriausią sprendimą. Jeigu šaknis sveika ir tvirta, gal dar galima apvilkti nauja karūnėle. Kitu atveju šalinti ir implantuoit.

 4. Ne turiu nei viena dantį apačioje, norėčiau įdėti pora implantu ir karuneli ar vainiką, kuri galima nuimti, valant dantis ar nakčiai. Kiek visas tas darbas gali kainuoti. Aciu

 5. Neturiu nei apačioje nei viršui nė vieno danties kiek kainuotų man plokštelės ,bet kad nebūtų išimamos aciu ,bet kažką pasiulykit pigesni varianta

  1. Zita, neišimami protezai turi prie kažko tvirtintis, vadinasi implantų neišvengsime. Viso bus reikalingi 8 implantai. Orientacinė abiejų žandikaulių kaina nuo 9500eurų.

   1. Labadiena , ar primate klijentu kur Darbas pradetas kitoje salyje, virsuje turiu 8 implantus su pudici laikinais dantimis, tik db viena puse nuskilo ir apacioje reik istraukti dantis 10 ir statyti implantus… kiek maziau sia ir didziausia kaina butu? Dekui

    1. Kristina, taip priimame tęsti kitose klinikose pradėtus darbus. Reikalinga išsami gyva konsultacija. Labai sunku kalbėti apie kainą. Yra nemažai pasirinkimų kurie aptariami konsultacijos metu.

  1. Sigitai, implantams gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją, klinika įsipareigoja atlikti nemokamai pakartotinį implantavimą, proteziniai daliai suteikiama 1 metų garantija.

 6. Sveiki,
  Neturiu 26 danties. 25 dantis apvilktas
  laikinu protezu . Noreciau susitvarkyti siuos du dantis. Domina optimaliausias kainos variantas. Ačiū

  1. Agne, implantas 490eurų cirkonio karūnėlė ant implanto su atrama 500eurų, 25to apvilkimas cirkonio karūnėle 350eurų. Kainos nurodytos su darbais.

 7. Sveiki,
  Jeigu nėra dviejų krūminių dantų apatiniame žandikaulyje skirtingose pusėse, ar galima/rekomenduotumėte dėti abu tuo pačiu metu? Ar gali būti, kad bus patinę ir bus sudėtinga valgyti?

  1. Migle, kuomet tik po vieną skirtingose pusėse, tai sprendžiate jūs, ar savaitę valgote minkštesnį maistą, kramtote atsargiau su sveikomis vietomis, tačiau išvengiate dviejų atsisėdimų į odontologo kėdę.
   Kuomet implantuojama po 2-3 implantus kiekvienoje pusėje, tai rekomenduojama atlikti etapais, taip tikrai pacientui lengviau.

 8. Sveiki, man idėtas implantas, bet jis apaugo smegenimis ir vos matosi, norėjau paklausti, kodėl taip vyksta ir ką rekomenduotumėte daryti.

 9. Sveiki. Nešioju lanko atraminį protezą (viršutinis žandikaulis, nėra priekinių dantų). Šiuo metu dantis, ant kurių laikosi protezas, reikia traukti. Norėčiau daryti plokštelę ant mini implantų ir, kaip supratau, reikalinga laikina plokštelė iki bus įsriegti mini implantai. Ar galima iš anksto padaryti laikiną plokštelę (nedarant pataisos senojo protezo), kad ištraukus dantis nereikėtų likti kurį laiką visiškai be dantų, kol būtų padaryta pataisa?

 10. Sveiki. Jau daug metų neturiu 24 danties, kaulinis audinys iš išorėsyra sumenkęs, bet nuotrauką matęs odontologas sakė kad implantavimui kaulinio audinio užtenka. Tik procedūra būtų atliekama 2etapais. Kaip tai būtų atliekama ir kokia kaina? Dėkoju.

  1. Inga, pirmas etapas tai implanto įdėjimas, po 3 mėnesių antras etapas tai protezavimas ant implanto. Kaina implantas 490eurų, cirkonio keramikos karūnėlė su atrama 550eurų. Kainos su darbais

 11. Sveiki. Esu netekęs kelių dantų ir dar ne vienas yra ligotas. Norėčiau pilnai pakeisti visus dantis. Kokie būtu geriausi variantai? Ar vieno apsilankymo metu bus pašalinami visi dantys? Kaip viskas vyksta nuo A iki Z ir kiek užtrunka? Dar domintu galimų variantų orientacinės kainos su Strautman technologija. Ačiū.

  1. Andriau, neskubėkite keisti visų dantų. Reikia įsivertinti esamų būklę, gal būt daugelį galima apvilkti naujomis karūnėlėmis o implantuoti tik trūkstamus. Tačiau atsakysiu į jūsų klausimą:
   Reikalui esant galima šalinti ir per vieną kartą, tačiau rekomenduotina dantis šalinti per kalis vizitus, nes taip lengviau pacientui. Vienam žandikauliui bus reikalingi nuo 4 iki 6 implantų. Taigi viso 8-12 implantų. Vieno Straumann implanto kaina su įdėjimu 600eurų. Toliau seka protezo pasirinkimas, rekomenduojame cirkonio keramikos protezą, jo kaina apie 4000eurų, taigi abiems žandikauliams apie 8000eurų. Kainos nurodytos su darbais.
   Orientacinė darbų eiga:
   1. Konsultacija
   2. Šalinimai
   Laukiame apie 3 mėnesius kol viskas sugis. Pasigaminame laikinas dantų plokšteles.
   (Kai kuriais atvejais galima implantuoti momentiškai, to paties vizito metu kartu su šalinimu, tuomet sutaupoma 3 mėnesiai laiko)
   3. Implantavimai
   Laukiame kol prigis implantai
   4. Gaminame protezus ir užtedame ant implantų (užtrunka apie 10 dienų)

 12. Laba diena,as Diana,noriu paklausti kiek gali kainuoti kai neturiu nei vieno danties,ar butu galima sudeti implantus tokiu atvejiu,ir kokia tai butu kaina.

  1. Diana,
   Žinoma galima.
   Pateiksime orientacinę kainą abiems žandikauliams.
   Implantai 8x440eurų
   Neišimamas protezas PEEK pagrindu 2x2980eurų

   Tai teorinis planas, be gyvos apžiūros ar bent panoraminės rentgeno nuotruakos nežinome tikros situacijos, kokia kaulo būklė.
   Gal būt turite panoraminę rentgeno nuotruaką ar galite pasidaryti ir atsiūsti? Situacija būtų aiškesnė ir galėtume pateikti tikslesnį planą.

   1. Norejau suzinoti neisimamas protests PEEk pagtinfu kas tai?… padaryta operacija all on 4 idkart uzdeti laikini, noreciau informacijos apie nuolatinius kitur yra geriausi ir kainos aciu

    1. Kristina, PEEK yra speciali odontologinė medžiaga, bemetalė, balta, tvirta. Ji sudaro protezo karkasą. Ant PEEK karkaso tvirtinasi akrininiai dantukai.

 13. Sveiki. Iškrito neprigijes implantas(sukdamas gijimo galvute persuko gydytojas), bet klinika grazino tik puse sumos, teikdami, kad uz darba pinigu negrazina. Ar taip is tikruju yra? Ačiu.

  1. Jovita, kiekviena klinika turi savo nuostatus kuriais vadovaujasi. Jūs prieš implantavimą pasirašėte dokumentą, kuriame tikėtina yra aprašyta ir ši situacija. Paprastai implanto atmetimo atveju, gamintojas nemokamai pateikia naują implantą, o klinika įsipareigoja nemokamai atlikti pakartotiną implantavimą.

  1. Kristina, Vieno danties implantavimo ir protezavimo su cirkonio keramikos karūnėle kaina: Implantas Neodent 490eurų + Cirkonio keramikos karūnėlė su atrama 550eurų

 14. Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kiek kainuotų 3 dantų implantavimas, priekiniai viršutinio žandikaulio dantys, kai vienoje pusėje reikia 2 impantų, o kitoje 1, kai tarp jų jau 1 yra mplantuoutas?

  1. Birgita, jeigu visus trūkstamus dantis žiūrime kaip į pavienius tuomet bus reikalingi 3 implantai (gal būt galimai ir kiti variantai, reikia pamatyti situaciją).
   Implantai Neodent 3x440eurų + cirkonio keramikos karūnėlės su atramomis 3x550eurų

   Nuolaidos visiems vienodos, kai 3 ir daugiau implantų kaina 440eurų vietoj 490eurų.

   Išsimokėjimas per medlizingas.lt

  1. Airida, implantai 8x440eurų, neišimami protezai PEEK pagrindu 2x2980eurų. Apie kaulo atstatymą nepamačius situacijos kalbėti nelabai įmanoma, tiesiog nuo 300eurų iki 3000eurų. Reiktų pamatyti bent panoraminę rentgeno nuotrauką.

 15. Sveiki gal galite pasakyt kiek kainuotu pas jus klinikoj šie darbai :
  Viršuje sinusų pakelimai abiejose pusėse
  Apačioje 4 implantai strauman, multijonitai, laikinos atramos ir laikinas metalo keramikos tiltas
  Viršuje 6 implantai, multijonitai ir laikinos atramos, šoninė kaulo augmentacija ir laikinas tiltas metalo keramikos.
  Ir po reikiamo laiko nuolatinis protezas abiem žandikauliam metalo keramikos arba cirkonio.

 16. Sveiki, norėjau pasiteirauti kiek kainuotu visu viršutinių dantų implantai. Nes šaknys dantų geros bet trupa. Kokia būtų pilna kaina su darbu ir medžiagomis viršutinio žandikaulio? Bei abiejų žandikaulių kokia suma butu

  1. Evantai, visų dantų implantavimas ir protezavimas vienam žandikauliui: Implantai Neodent 4x440eurų, neišimamas protezas PEEK pagrindu 2980eurų (renkantis cirkonio protezą nuo 3980eurų)
   Kainos nurodytos su darbais ir medžiagomis. Neįskaičiuota jeigu būtų reikalingas kaulo atstatymas.

 17. Laba diena. Domintu visi įmanomi variantai, išskyrus isimamus protezus. Eiga, kaina su viskuo + –
  Vilkti dantys 17-16-14-21-22-23-24-26-27
  Tilteliai 15-13-12-25
  Savi 18-28
  Cia viršus visas bus sunumeruotas. Jau laikas juos keisti artėja, noriu žinoti kas įmanoma padaryti, ar tai įmanoma per dieną atlikti, ar ne liksiu be dantukų kol tvarkys, aišku ir kaina labai aktuali. Ačiū už atsakymą.

  1. Edita, reiktų pamatyti bent panoraminę nuotrauką, jeigu turite atsiūskite kontaktuose nurodytu el. paštu. Nes nepamačius variantų yra labai daug, nes galimi kombinuoti sprendimai, gal būt dar yra pakankamai tvirtų dantų šaknų kurie gali būti naujai protezuojami, tie kurie jau bene šalinami ir implantuojami. Taigi susidaro daug variantų.
   Vienas iš variantų visus šalinti ir sriegti 4 implantus ir neišimamas protezas ant jų. Orientacinė kaina implantai 4x440eurų, protezas PEEK pagrindu 2980eurų. Laikina išimama dantų plokštelė 250eurų. Kainos su darbais.

 18. Laba diena noriu paklausti kiek kainuotų vidutiniška kaina viršui liko tris dantis blogį apačioje 10 dantų praktiškai visus traukti ir daryti viršų apačią ant implantų ir per kiek laiko būtų įmanoma padaryti nes atostogų atvaziuociau iš kitos šalies 17 dienų aciu

  1. Aivarai, galutinio rezultato per 17 dienų nepasieksime. Tačiau įmanoma spėti: sudėti implantus ir pagaminti laikiną dantų plokšelė. Turėtume gauti panoraminę nuotrauką tikslesniam planavimui.
   Po 3 mėnesių turėtumėte atvykti dar 2 savaitėms tuomet būtų pagaminti ir uždėti nuolatiniai protezai ant implantų.
   Orientacinė kaina abiems žandikauliams: implantai 8x440eurų, neišimami protezai 2×2980 (renkantis cirkonio protezą kaina nuo 3980eurų)

 19. Sveiki,noriu paklausti kiek kainuotų keturių viršutinių krūminių dandų atstatymas su strauman implantais?Ačiū.

  1. Jūrate, jeigu būtumėte parašiusi dantų numerius atsakymas būtų tikslesnis. Dabar darome prielaidą jog tai pavieniai dantys. Implantavimo ir protezavimo kainą sudarys: implantai 4x440eurų ir cirkonio karūnėlės 4x450eurų. Kainos nurodytos su darbais.

 20. Laba diena viršui neturiu vienoj pusėj krūminių apaciuoj priekinei 7 dantys desnej pusei viena krūminis ira o kitoj pusėj apaciuoj nėra ką galim padaryt ir kiek kainuotų aš iš klaipedos

  1. Rolandai, aš labai atsiprašau, bet pagal jūsų aprašymą nesuprantu situacijos. Prašau aprašykite pagal pateiktą paveikslėlį su dantų numeriais.

 21. Laba diena,
  Ištraukė 48 dantį. Sakykite, prašau, ar reikia vietoj jo dėti implantą? Be savo danties jaučiuosi dabar prastai.
  Daktaras siūlo dėti implantą, bet ar reikia jo, jei protinis nedalyvauja kramtyme? Nebesuprantu jau… Šiaip be šito danties dar yra ką tvarkyti 😔
  Ačiū.

 22. Laba diena viršui neturiu 14 15 16 17 18 kairei pusei 27 28 apaciuoje desnej puseje 44 45 47 48 kaireje 35 36 37. 38 kiek kainuotu ir ką daryt reikėtų pateikti aciu

  1. Rolandai,

   18, 28, 38, 48 yra protiniai jie nėra protezuojami.

   Viršus dešinė: 2 implantai ir tiltelis iš 4 karūnėlių.
   Viršus kairė: 1 implantas ir 1 karūnėlė
   Apačia dešinė: 2 implantai ir tiltelis iš 3 karūnėlių
   Apačia kairė: 2 implantai ir tiltelis iš 3 karūnėlių.

   Orientacinė kaina:
   Implantai 7x440eurų
   Cirkonio karūnėlės (tilteliai ) 11x450eurų

  1. Rolandai,
   Šių dantų implantavimo ir protezavimo kaina:
   Implantai 4x440eurų
   Cirkonio karūnėlės su atramomis 4x450eurų
   Kainos su darbais.
   Jeigu būtų kaulo trūkumas ir būtų reikalinga kaulo augmentacija, tai kainuotų papildomai. Nepamačius situacijos apie kainą kalbėti sudėtinga, nes ji tiesiogiai priklauso nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio.

 23. Sveiki, kaina implantu suprantu 5 impantams būtų po 440+ karuneles 450. Neturiu 24 danties dėtas tiltelis, tai šalia apgadintas dantis 25-noreciau sutvarkyti. Be to jau senai neturiu kruminiu dantų (36,37 ir 46,47) gal vieniems 5 metai, kitiems gal 7metai… Ar per tiek laiko bus sunykęs kaulas, kokia tuomet kaina? Labai ačiū už atsakymą. Taip pat domina ar galimas issimokejimas, bet ne per lizingu firmas, nes ten paskola paimti. Naujos kolkas neduoda.

  1. Odeta, Taip, su kainomis yra kaip ir rašote.
   Dėl kaulo sunku prognozuoti nematant. Tačiau iš anksto apie tai galvoti nereikėtų, gal kiekis yra pakankamas.
   Būtų labai tikslinga pasidaryti rentgeno nuotrauką, jeigu atsiūstumėte pateiktume konkrečias rekomendacijas.
   Tiesiogiai klinika išsimokėjimu paslaugų neatlieka, tiesiog turime blogą patirtį.
   Mokėjimai vyksta dalimis pagal atliktus darbus. Pvz, už implantus po implantavimo, už protezavimą po 3 mėnesių kai prigyja implantai ir atliekamas protezavimas.

 24. Atsirado skylė nr:11 per nėštumą beveik per puse danties ar ymanoma dar sutvarkyti ar reiktų įstatyti nauja dantį ?

  1. Egle, priklausys nuo šaknies būklės. Jeigu šaknis tvirta bus galima apvilkti nauja cirkonio karūnėle.

 25. Sveiki esu jaunas niekada nepriziurejau dantu,netvarkiau bijojau dabar pasekmes..Mazai like dantu ir tai negeri o geriau pasakius mazai ir like dantu

 26. Sveiki,viršuje reikia ištraukti 6 dantis 11 21 13 23( 2 tik šaknys 12 22)reikia viso pilno viršaus,manau 10 dantų pakaks.Apačioje likę 33 32 31 41 42 43.Tiek apačioja tiek viršuje turėjau plokšteles,dabar jau nėra kur kabinti.Apačioje manau prie gerų dar esamų reikėtų gal 7 pridėtinių.Norėčiau,kadviršuje ir apačioje būtų po 4 inplantus ir cirkonio su titanu karūnėlės.prašau parašykite kokia kaina maždaug būtų.Apatinis žandikaulis ir viršutinis yra geri,esu darius panoraminę nuotrauka

 27. Sveiki, beveik nelike dantu nei virsuj , nei apacioj , tik yra kelios sugydytos saknys, ka galima padaryti ant saknu ir kaip padaryti visus likusius dantis? Noreciau issaugoti savo likusias saknis, ar vistiek reikia rauti ? Ar ant nuosavos saknies atkuriama tik viena karunele ar galima daugiau padaryti karuneliu ir taip padaryti visus dantis? Kiek tai kainuotu?

  1. Kristina, reiktų situaciją įsivertinti gyvoje konsultacijoje. Negalima priimti sprendimo dėl likusių šaknų nepamačius. Tačiau pagal jūsų aprašymą, greičiausia tenks jas šalinti. Pateiksiu orientacinę kainą abiems žandikauliams jeigu šaliname, implantuojame, protezuojame Visi ant 4 metodu.
   Implantai 8x440eurų
   Neišimami protezai PEEK pagrindu 2x3000eurų (jeigu pasirinktumėte cirkonio-titano protezus kaina nuo 2x4500eurų)
   Kol prigis implantai laikinos dantų plokstelės 2x250eurų

 28. Apačios priekyje nešioju laikinus šešis dantis. Buvo apačios priekyje ištraukti keturi dantys. prie jų šonuose nušlifuota po vieną dantį ir prie jų pricementuotas laikinas lankelis iš šešių dantų . Norėčiau juos pakeisti cirkonio lankeliu. Kiek tai kainuotų ?

 29. Sveiki norėjau paklausti, kiek kainuotų 27 danties išrovimas, nes liko tik šaknis ir labai maža dalis pačio danties. Ir vietoje jo, implantas, kiek kainuotų iki visiško danties atstatymo. Taip pat norėjau paklausti, ką reikėtų daryti su vienu iš priekinių dantų, jeigu jis iš vidinės pusės yra pažeistas mažai ėduonies. Ar būtų galima atlikti estetinį danties plombavimą? Taip pat atlikti dantų higiena ir pavienių dantų gydymo darbus, t.y. atsiradusių skylių gręžimas ir taisymas ir t.t. labiausiai domina dėl estetinio plombavimo, ir implanto. Ar galima apmokėti dalimis?

 30. Sveiki. Turiu senai įdeta 12 danties implanta, isriegtas varztelis i mano kaulą ir uzmautas vainikėlis, bet norėčiau pasikeisti, nes ties šaknimis yra patamseje“toks jausmas kad metalas persisviecia per oda“. Ar galima šį varžteli pašalinti? Šiuo metu gyvenu Švedijoje ir nuvykus pas stomatologą jis tikina, kad nieko pakeisti negalima arba tenka vykti pas kita specialista, kurių Švedijoje tik keletas. Kas čia per procedūra?

 31. Sveiki,
  Aš turiu kelis kruminius dantukus subirejusius 46 ir 26, bet manau šaknys tikrai geros. Du priekiniai viduriniai dantukai buvo estetiškai plombuoti mat buvo per viduriuka pegede, bet tik pats dantis, ne saknys. Ar išeina atstatyti tuos du kruminius dantis su keramikos vainikėliais? Apvilkti priekinius? Kadangi gyvenu Londone man laikas irgi labai svarbus… Skaičiau, kad laminates pagaminti galima ta pačia diena, ar tas pats su keramikos vainikėliais? Visi kiti dantys pilnai sveiki ir lygus… Norėtųsi susitvarkyti ir gauti gražią šypsena.

  Ačiū labai

 32. laba diena,man susuko implantus sumokėjau kaip už Štraumen,surūdijo jie po 4 metų,dabar kiti odontologai nustatė kad paprasčiausius susuko .Kur man kreiptis žandikaulio kaulas ir tikrai reiks gydyt, Ar yra kokia komisija kad žala patirtą atlygintų.Ačiū.

 33. Laba diena,
  Norėčiau – Valplast – išimamą plokštelę penkiems dantims – 31 – 41 – 44 – 45 – 46 – galinių nėra taip pat, ar galima ir kiek kainuotų ?

 34. Noriu suzinoti,ar imanomas dantu protezavimas ant inplantu.All-on-4 Ar galimi laikini protezai ,ar butina sumoketi iskarto uz PEEK proteza aciu uz atsakyma

 35. Norėčiau sužinoti ,kiek kainuotų viršutinio žandikaulio all on 4 implantacija,kiek laiko viskas truktų (gyvenu ne Lietuvoje,norėčiau atlikti kaip galima greiciau)
  Taip pat reiketu apatinio žandikaulio laikinus protezus (ant all on 4 implantu )pakeisti pastoviais.Kiek laiko užtruktų ir kiek kainuotų ?

 36. 1. per kiek kartų išraunami visi likę dantys (viršutinio žandikaulio)?
  2. Ar po to reikia vartoti antibiotikus?
  3. Ar žmogus, išrovus visus dantis, turi vaikščioti bedantis (tai svarbu dėl darbo, kuriame reikia kalbėti), tai – imti nedarbingumą ar kaip?
  4. Kada išrovus likusius dantis, įdedama laikina plokštelė ar kas?
  5. Jei reikia to kaulo priauginimo, kiek užsitęsia visas reikalas bent iki laikino implantavimo?
  6. Iš kur žinoti, ar to kaulo priauginimo reikia, ar tai tik pinigų iš paciento ištraukimas? Juk kas iš to, kad gydytojas mojuoja rengnego nuotrauka prieš akis nespecialistui pacientui, kuris apie tai nieko nenutuokia? Ar tai tik nuo gydytojų sąžinės priklauso?

  1. Giedre, 1. Galima ir per vieną vizitą.
   2. Gydytojas dantų šalinimo vizito metu nuspręndžia skirti antibiotikus ar ne.
   3. Galima iš anksto pagaminti laikiną dantų plokštelę, taigi po šalinimo turite laikinus dantukus.
   4. Jeigu pagaminama iš anksto laikina dantų plokštelė, juos turite iš karto, tačiau turite suprasti jog po dantų šalinimo dantenos bus skausmingos ir nelabai galėsite ją iš karto panaudoti. Tikėtina jog bent keliatą dienų reiks luktelti.
   5. Dažnu atveju kaulo priauginimas atlikamas kartu su implantavimu.
   6. Jeigu atsirastų toks piktavalis gydytojas, žinoma paciento nežinojimu galėtų pasinaudoti. Tačiau jūs visad galite pasikonsultuoti su keliais gydytojais. Ir pasirinkti tą kuriuo pasitikite.
   Kiekvienas atvejis yra individualus. Atsakėme jums benduoju atveju. Kuomet pacientas atvykta gyvai konsultacijai, tuomet gali gauti tikslius atsakymus, bet rekomentacijas pagal jo sitaciją.

 37. Laba diena, sakykite prašau aš dabar esu pamąstymuose pirmą karta susiduriu su krūminio danties šaknų gedimu, ten nervai yra pašalinti, bet jis nemalonus valgymui, sakykite, ar yra koks gydimas šaknų, kad išsaugoti dantį, ar jį reikia šalinti ir implantuoti?

 38. Sveiki. Norėčiau išsitraukti senai gydomus ir nepagydomus dantis ir susidėti all on 4 metodu. Ar galima nuotolinė konsultacija? Atsiūščiau jūms panoraminę nuotrauka, o jūs man sudėliotumėt daugmaž darbų planą. Ačiū už atsakymą.

  1. Dovilija, taip, konsultacija nuotolinė galima, tačiau ne visais atvejais iš panoraminės nuotraukos iki galo būna viskas aišku. Bet orientacinis planas galimas. Atsiųskite kontaktuose nurodytu el. paštu.

 39. Sveiki truksta dvieju priekiniu dantu. Ar darot isimamus dantis, ar laikinus, ir kainos kokios?

  1. Žydrūnai, taip daromi ir laikini sprendimai. Laikina išimama dantų plokšeltė 2 dantims apie 100 eurų.

 40. Sveiki,
  kiek apytiksliai kainuotų 5 dantų implantai: vienoje pusėje nuo protinio reiktų 3 iš eilės, o kitoje pusėje po viena viršuje ir apačioje?

  1. Edmundai, Ten kur trūksta 3 dantų iš eilės greičiausia užteks 2 implantų ir tiltelio iš 3 karūnėlių.
   Taigi viso 4 implantai ir 5 cirkonio karūnėlės.

   Orientacinė kaina:
   Implantai Neodent 4x454eurai
   Cirkonio karūnėlės 5x465eurai

   Nežinome kokia situacija su kauliniu audiniu, jeigu būtų reikalingas kaulo atstatymas, tai kainuotų papildomai.

 41. Labas vakaras. Noreciau paklausti, kuo skiriasi Sveicariski implantai Roxolid SLA and Roxolid SLactive? Noreciau isideti implanta ir vienoje klinikoje man patare, kad geriausi implantai yrs sveicariski. Ar tai tiesa? Planuoju isideti impanta ir noreciau, kad jis butu visam gyvenimui, todel kokybe yra svabi, bet taip pat ir kaina. Pries isriegiant impanta, man buvo recomenduota atlikti dantenu priauginimo operacija, tikiuosi teisingai supratau. Ar si procedura reikalinga, skausminga? Ar jus tai atliekate savo klinikoje. Jei ji reikalinga, kiek lako uztrunka gyjimo procesas iki galima ideti impantus? Labai aciu uz atsakyma. Pagarbiai.

  1. Laura, skirtumas tarp Straumann Roxolid SLA ir SLActive yra tai kad SLActive turi specialų paviršių kuris leidžia implantui prigyti dvigubai greičiau tai yra per apie 1,5 mėnesio. Nerasite vieningo atsakymo kurie implantai geriausi, tiesiog bus įvairių nuomonių. O ilgaamžiškumas priklausys ne nuo pasirinkto implanto, nuo to kaip prižiūrėsite, tai yra užtikrinsite gerą burnos higieną ir reguliariai apsilankysite profilaktinei apžiūrai. Gana dažnai yra rekomenduojamas dantenų storinimas, čia yra individualu, be gyvos apžiūros nieko pasakyti negalima. Pakankamas dantenų storis padeda sėkmingiau prigyti implantui, stabdo kaulo tirpimą apilink implantą ateityje, o tai ir prisideda prie implanto ilgaamžiškumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *