Dantų implantavimo kainos

Implantai

Dantų implantų kaina su chirurgijos darbais

Implantas NeoDent Straumann Group Brand (Brazilija)
Akcija. Kai reikalingi 3 ar daugiau implantų kaina 440€
490€
Implantas STRAUMANN Roxolid SLA (Šveicarija)
Akcija. Kai reikalingi 3 ar daugiau implantų kaina 600€
650€
Implantas STRAUMANN Roxolid SLActive (Šveicarija)
850€
Gijimo galvutė, kai uždedama implantavimo metu
Kai reikalinga atskira nuo implantavimo procedūra 30-40€
0€

Protezavimas ant implantų

Kaina su protezavimo darbais

Metalo keramikos karūnėlė su atrama
350€
Cirkonio pilnos anatomijos karūnėlė su atrama
Akcija. Kai reikalingos 3 ar daugiau kaina 410€
500€
Cirkonio keramikos karūnėlė su atrama
550€

Implantavimo ir protezavimo kainų pavyzdžiai

Vieno danties atstatymas

Danties implanto kaina

Implantas 490 €
+
Cirkonio karūnėlė su atrama 500 €
=
Viso 990 €

Trejų dantų atstatymas

Dantų implantų kainos

Implantai 2*490 €
+
Cirkonio karūnėlės su atramomis 2*410 €
+
Tarpinė cirkonio  karūnėlė 320 €
=
Viso 2120 €

Viso žandikaulio protezavimas ant implantų All-on-4

Kaina vienam žandikauliui ant 4-turių NeoDent implantų (Be implantų kainos)

PEEK protezas su akriliniais vainikėliais
2980€
Cirkonio pilnos anatomios protezas
3980€
Cirkonio keramikos protezas
4480€
Titano protezas su keramikos vainikėliais
5280€
Cirkonio protezas su keramikos vainikėliais
7980€

All-on-4 kainos pavyzdys

all-on-4 implantų kaina

Viso žandikaulio atstatymas ant 4 implantų:

Neodent implantai 4*440 €
+
PEEK protezas 2980 €
=
Viso 4740 €

Dantų protezavimas (apvilkimas)

Protezavimo kaina su darbais ir medžiagomis. Neįskaičiuotos laikinos karūnėlės.

Metalo keramikos karūnėlė
250€
Cirkonio pilnos anatomijos karūnėlė
Akcija. Kai reikalingos 3 ar daugiau 320€
350€
Cirkonio keramikos karūnėlė
380€
Bemetalės keramikos karūnėlė
350€
Stiklo pluošto kaištis
100€
Porceliano laminatė
Laikina laminatė 40€
400€

Kaulo atstatymas (priauginimas)

Kaina su darbais ir medžiagomis.

Uždaras sinuso dugno pakėlimas
Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
150-350€
Atviras sinuso dugno pakėlimas
Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
650-750€
Žandikaulio vienos pusės augmentacija (dirbtinu kaulu)
Priklausomai nuo sunaudotos kaulo augmentacinės medžiagos kiekio
250-750€
Vertikali žandikaulio augmentacija žiedu
Kaina su implantu
1500€

Laikini vainikėliai, dantų plokštelės

Laikinas vainikėlis
40-70€
Laikina dantų plokštelė (išimama)
100-250€
Laikina restauracija laminatei
40€
Laikinas vainikėlis ant implanto
170€
Laikinas viso žandikaulio protezas ant implantų (neišimamas)
1700€

Kai dantų implantai buvo įsriegti ne mūsų klinikoje

Kai dantų implantai buvo sudėti ne mūsų klinikoje protezavimui ant implantų taikome antkainį.
+20%

DUK

242 komentarai apie “Dantų implantavimo kainos”

 1. Sveiki,
  Noretusi gauti patarima ir kaina. Priekiniai dantys egzistuoja, nuo1 iki 5, bet nera kruminiu dantu is abieju pusiu -zemutinis zandikaulis.Ka galima butu padaryti? Kiek vizitu?
  Aciu

 2. Sveiki,
  Kada geriausias laikas implantavimui po danties išrovimo. Reikia kuo skubiau ar geriau kažkiek palaukti? Dantis krūminis.

  Ačiū.

  1. Valdas Labanauskas

   Dariau, kadangi dantis jau pašalintas, tai teks palaukti apie 3 mėnesius. Per šį laiką atsistatys kaulinis audinys, kurio defektą paliko šaknys. Dažnu atveju būna galima vienmomentė implantacija, tai yra to paties vizito metu dantis pašalinamas ir į jo vietą įstatomas implantas.

 3. Laba diena norėčiau paklausti kokia kaina būtų apatiniame žandikaulyje įsriegti 4 implantus. Šiuo metu yra galimybė tą padaryti. Apatiniame žandikaulyje nėra nei vieno danties. Pagal nuotrauką kaulo yra pakankamai. Norėčiau sužinoti tik implantų kainą tų geresnių lyg tai straumann. Ačiū Jums.

  1. Valdas Labanauskas

   Aivarai, daug rūkančių žmonių turi implantus. Tiesiog rūkantiems žmonėms implanto atmetimo rizika yra didesnė, bet tai nereiškia kad žmogus negali turėti implantų. Po implantavimo procedūros rekomenduojama nerūkyti arba kiek įmanoma sumažinti bent 2 savaitėms. Kai implantas prigyja, rūkymas tiesioginės žalos nedaro. Tiesiog kenkia tiek pat kaip ir sveikiems dantims ir visam organizmui. Rūkantiems rekomenduojama griežčiau rūpintis kasdiene burnos higiena, dažniau lankytis burnos higienistą.

 4. Laba diena,
  kiek kainuotu virsutiniam zandikauliui – 6 implantai, (viso butu 13 dantu- 6 ant implantu ir 7 tarp implantu) visos kitos detales, o vainikeliai is cirkonio keramikos, atramos taip pat is cirkonio keramikos, aisku plius gijimo galvutes.

  Ar skiriasi kaina karuneles ant implanto ir vainikelis, kuris bus tarpe tarp implantu, nes ta vieta tuscia.

  1. Valdas Labanauskas

   Diana, Implantai Neodent 6×440 eurų, cirkonio keramikos karūnėlės ant implantų 6×410 eurų, tarpinės cirkonio karūnėlės 7x320eurų. Gijimo galvutės įskaičiuotos į implantų kainą ir kai jos uždedamos implantavimo metu papildomai nekainuoja. Cirkonio keramikos karūnėlė tiek ant implanto tiek tarpinė kainuoja tiek pat.

 5. Sveiki. Turiu problemele nuluzo priekinis dantis bevalgant db yra like ketvirtadalis danties, sakykit prasau kiek kainuotu pigiausias variantas ji sutvarkyti. Aciu.

  1. Valdas Labanauskas

   Milda, už paslaugas atsiskaitoma dalimis pagal atliktas procedūras. Už implantus po implantų įdėjimo. Už protezavimą ant implantų po 3 mėnesių, kai implantai prigyja ir atliekamas protezavimas.

  1. Valdas Labanauskas

   Ilona, vieno danties apvilkimas cirkonio karūnėlė 380 eurų. Papildomai gali kainuoti: jeigu reikia sugydyti šaknies kalalą 50-100 eurų vnt. ir jeigu būtų reikalingas stiklo pluošto kaištis (sutvirtinimas) 100 eurų vnt.

 6. Sveiki,

  prieš daugiau nei dešimt metų patyriau traumą kurios metu buvo išmuštas priekinis viršutinio žandikaulio dantis. Jis buvo iškart po traumos ligoninėje įstatytas atgal ir „prigijo“. Tiesa – pats šaknies galiukas traumos metu buvo nuskilęs.

  Prieš keletą mėnesių, ties traumuoto danties dantenomis pradėjo pakraujuoti. Apsilankiau pas odontologus, endodontus, pasidarėm nuotrauką ir išvada – dantis neturi nervo, yra negyvas ir laikosi dėl to, kad yra suaugęs su kaulu. Prieš keletą dienų nuskilo šio danties dalis, išorinėje pusėje, viršuje prie dantenų, dar po keleto dienų ir vidinėje pusėje, taip pat ties dantenomis.
  Įtariu, kad tas dantis ilgai nebelaikys ir visai nuluš ir reikės dėti implantą.
  KLAUSIMAS: kokia implanto dėjimo procedūra atsižvelgiant, kad dantis šiuo metu yra suaugęs su kaulu ir nulūžus dančiui šaknies vietoje liks kaulinė medžiaga. Ar ją reikės šalinti kaip, tai daroma, kokia kaina.

  1. Valdas Labanauskas

   Donatai, procedūra standarinė. Dantį teks pašalinti, o praėjus apie 3 mėnesiams implantuoti. Gal būt yra galimybė vienmomentei implantacijai, tai yra to paties vizito metu pašalinti ir į jo vietą įdėti implantą, tačiau šiam sprendimui būtina pamatyti situaciją gyvai ir rentgeno nuotrauką.
   Kaina su protezavimu su cirkonio keramika 1040 eurų. Kaina su darbais.

 7. Sveiki,

  neseniai buvo atliktas danties kanalo valymas ir plombavimas. Deja, pats danties vainikėlis buvo gerokai pažeistas ėduonies, tad reikia įsidėti naują. Ar, pagal kainininką, pakaktų užsidėti cirkonio keramikos karūnėlę (300eur), ar reikalingos kažkokios papildomos atramos? Jei taip, kokia jų kaina?

  1. Valdas Labanauskas

   Ineta, kai didelė danties masės dalis yra prarasta, tuomet dar gali būti reikalingas stiklo pluošto kaištis, kuris sustiprina šaknį, ženkliai prailgindamas danties tarnavimo laiką. Jo kaina 100 eurų.

 8. Sveiki, kiek kainuotų 4ių priekinių (viršutinių) dantų protezavimas (tiltas) cirkonio keramika. Dabar padaryta metalo keramika tiesiai ant dantų. (be štiftų)

  1. Valdas Labanauskas

   Adele, tiksliai kaina ir metodui reikalinga gyva konsultacija. Pateiksiu ekonominio varianto orentacinį pavyzdį vienam žandikauliui:
   4 implantai + neišimamas PEEK protezas 4740 eurų su darbais.

 9. Sveiki.Man parodontozė. Dantukai truputį kliba. Labai stipriai kliba priekiniai viršutiniai. Norėjau paklausti ar dar galima išgelbėti savus dantis? Ir dar norėčiau paklausti… Priekį ir viršui ir apačioje labai pažeistos dantenos, jų ten jau nedaug ir likę. Ar jas atstato kažkaip ar jos pačios atsistato, ar taip ir lieka?… Pagarbiai, Alina.

  1. Valdas Labanauskas

   Alina, reikia įvertinti parodontozės išprogresavimo lygį. Kuo ankščiau pradedamas gydymas tuo didesnė tikimybė dantis išsaugoti. Dantenos plonu sluoksniu dengia kaulinį audinį, jeigu dėl parodontozės nyksta kaulas, dantenos slenkasi kartu su kaulu. Egzistuoja dantenų plastika, kuomet gaima šiek tiek dantenas pakelti. Tačiau jūsų atveju priežastis yra parodontozė ir problemą spręsti reikia pradėti nuo parodontozės gydymo.

 10. laba diena,neturiu dvieju priekiniu dantu iskrite su visom saknim dabar turiu laikina plokstele ,bet tai nera patogu.kokia kaina is pigiausiu variantu ideti 2 dantis priekinius, bet kad jie butu neisimami,kai grisciau i lietuva jau butu praeje trys menesei nuo iskritimo dantu butu imanoma per 2 savaites kol busiu lietuvoje ideti.aciu

  1. Valdas Labanauskas

   Lina, pigiausias ir greičiausias (galima spėti per 2 savaites) tiltelio metodas. Šlifuojami gretimi dantys ir gaminamas tiltelis iš 4 karūnėlių. Metalo keramika 4×250 eurų, jei su cirkonio keramika (rekomenduotina) 4×380 eurų. Tačiau tai tikrai nėra geriausias sprendimas, nes sugadinami gretimi sveiki dantys.
   Rekomenduoju implantus, tačiau galutinio rezultato per 2 savaites nepasieksime. Po implantų įdėjimo teks palaukti 3 mėnesius kol jie prigis, tuomet protezuoti. Orentacinė kaina: implantai 2×490 eurų, cirkonio keramikos karūnėlės ant implantų 2×550 eurų, tarpinės cirkonio karūnėlės 2×380 eurų.

 11. Sveiki. Nera dvieju virsutiniu dantu ir salimi buvo nuslifuoti ir uzdetas tiltas. Dabar tilto nebera ir nuslifuoti dantys sugede. Tai manau reiketu istraukti ir inplantuoti 2 inplantus ir uzdeti 4 dantu karunele kiek visa tai kainuotu ir kiek tai uztruktu, nes ne lietuvoje gyvenu.

  1. Valdas Labanauskas

   Artūrai, jūsų planavimas teisingas. Orentacinė kaina: implantai 2x490eurų, cirkonio keramikos karūnėlės ant implantų 2x550eurų, tarpinės cirkonio karūnėlės 2x380eurų. Gal būt yra galimybė momentiniam implantavimui (pašalinus dantis to paties vizito metu sudėti implantus) tai sutaupytų laiko, tam būtina pamatyti rentgeno nuotrauką. Kitu atveju šaliname dantis ir apie 3 mėnėsius laukiame kol sugis kaulinis audinys. Įsrėgiame implantus ir vėl laukiame apie 3 mėnesius kol prigis implantai. Nuimame atspaudus karūnėlių gamybai. Gamyba trunka apie 10 dienų. Karūnėlės uždedamos ant implantų.

 12. Sveiki, kol kas turiu kairio viršutinio žandikaulio tiltą nuo iltinio danties iki turimo galinio (penkiu dantų tiltas, t.y. 3 dantys pašalinti). Šiuo metu reikia šalinti ir iltinį. Galinis dantys sugydytas. Kiek implantų rekomenduotumėte. Ir kokius protezus patartumėte, jeigu visuose žandikauliuose yra metalo keramikos protezai, priekinių dantų padarytas estetinis plombavimas, bet ne ryškiai baltas. Ačiū.

  1. Ačiū už atsakymą.
   Aptikau geranoriškai bendraujantį gydytoją, todėl pabandysiu dar jus pakankinti, nors suprantu, kad jūsų laikas labai brangus.
   Prieš 6-7 metus susitvarkiau visus 4 žandikaulius metalo keramika, nepaslaptis, kad kainavo didelius pinigus, tikėjausi būsiu rami ilgiau ir implantais nesidomėjau.Tačiau kadangi anksčiau minėta iltis mane pavedė, pradėjau vargti prie straipsnių internete.Jau baigiu užkankinti save ir artimuosius savo nesugebėjimu apsispręsti, kokius implantus pasirinkti, pabandysiu ir iš jūsų išgauti nuoširdžią nuomonę apie NOBEL BIOCARE implantus.
   Kodėl dairausi į juos?
   1. Radau puikų reklaminį straipsnį apie juos, nors apie kitus taip pat. Tačiau jiems
   Nereikia priauginti kaulo.
   Viskas vyksta greičiau.
   O kaina panaši
   Jūs, kaip specialistas, be abejo, turite savo nuomonę, Taigi, gal pasidalinsite ja, būsiu labai dėkinga. Jei ne, atsiprašau, kad trukdau.
   Pagarbiai
   Rasa

   1. Valdas Labanauskas

    Rasa, ne nuo to pradedate. Pirma susiraskite gydytoją kuriuo pasitikite, o gydytojas jums parinks implantus. Tik odontologas gali matyti tikruosius skirtumus tarp implantų gamintojų ir atskirti kur yra reklaminis šūkis, ir kur yra realybė.
    „Nereikia priauginti kaulo“ na tai skamba kaip fizikos dėsnių paneigimas, lyg implantas galėtų kabėti ore. Yra atvejų kuomet priauginimo galima išvengti, tačiau galima tą padaryti ir su kitomis implantų sistemomis. Nesakau kad Nobel Biocare implantai nėra verti dėmesio, taip tai geri implantai tačiau tai tikrai nėra panacėja.

 13. Sveiki, viršutiniame žandikaulyje nėra 6-ių krūminių dantų, trūksta po tris iš kiekvienos pusės (Likę tik 6 priekiniai ir gale 2 protiniai). Dantys ištraukti prieš 7 metus, nešiojau plokštelę. Dėl implantavimo gąsdina kaina, gal būtų galimi kokie kiti variantai? O gal reikėtų ne 6-ių atskirų implantų, kai trūkstami dantys šalia vienas kito? Ačiū už atsakymą.

  1. Valdas Labanauskas

   Migle, geriausias sprendimas po 2 implantus kiekvienoje pusėje ir po tiltelį iš 3 karūnėlių.
   Kaina orentacijai: Implantai 4x440eurų + metalo keramikos karūnėlės ant implantų 4x350eurų + tarpinės metalo keramikos karūnėlės 2x250eurų

 14. Sveiki,noreciau paklausti ar implantuojate naudojant narkoze,jei taip tai kiek tai papildomai kainuotu

  1. Valdas Labanauskas

   Židrūnai, taip turime visas galimybes narkozei. Rekomenduotina sedacija (dalinė narkozė), kuomet pacientas yra veiksnus tačiau mieguistas. Sedacijos kaina apie 120eurų, priklausomai nuo procedūros trukmės.

 15. Valdas Labanauskas

  Jonai, abu metodai turi privalumų ir trūkumų. Nevisais atvejais galima naudoti prisukamus. Prisukami yra papraščiau nuimti reikia iškyla toks poreikis. Prisukama karūnėlė viršuje turi skylutę per kurią yra prisukama varžteliu, ši skylutė yra užtaisoma plombine medžiaga, kai kam tai nepatinka.

 16. Sveiki.
  Yra įdėtas įklotas ir karūnėlė. Kelis kartus tas dantis (krūminis) paūmėjo, o antra kartą atsirado ir daugiau uždegiminio skysčio, kuris nuėjo į burnos dugną, link kaklo. Nuotraukos rodo, kad tarpšaknyje yra kažkoks uždegiminis židinys. Teko gerti antibiotikus. Savijauta pagerėjo (skystis dingo, skausmo, kaip ir nebėra, tik truputi kažkoks „spaudimo“ jausmas), bet ar tas židinys tarpšaknyje vėl nesukels paūmėjimų? Ar įmanoma tą židinį dar išgydyti (ar yra būdų prie jo dar prieiti), ar vis tik reikia traukti šaknį, užkertant kelią galimiems paūmėjimams?

  1. Valdas Labanauskas

   Gintai, daugeliu atvejų antibiotikai nuslopina infekciją, tačiau jos iki galo neišgydo. Paūmėjimas kažkada gali vėl pasireikšti. Tiksliam atsakymui reikia matyti nuotrauką, tačiau greičiausia reikia bandyti pergydyti kanalus.

 17. laba diena,sakykite ar implantuojate ant megagen implantu,jei taip tai kokia kainyte butu,turiu isriegtus 5 implantus,2 implantai viduryje tarpas reikes tiltelio is treju karuneliu,kitame zandykaulyje is 4 karuneliu,aciu uz informacija

  1. Valdas Labanauskas

   Gintare, vieno implanto kaina su įsriegimu 440eurų. Yra galimybė vienu metu susukti 8 implantus, tačiau būtų rekomenduotina padalinti į du vizitus, nes pacientui sunku išsėdėti prasižiojus apie 4 valandas, su daline narkoze žinoma būtų lengviau. Taip pat pooperacinis periodas bus sunkus.

 18. Sveiki , yra istraukti 15,25,26,37 dantys. Kiek kainuotu su darbu ir su tom dalim ? ir kur jus rasti klaipedoje ?

 19. Sveiki,

  Pas mane apatinis antras kruminis dantis turejo kanalu valyma gal pries kokius 4 metus, dabar dantis visas suskiles, viena sienele nuskilus, matosi plomba, kartais nesmarkiai patinsta. Man jo neskauda, bet buvau apsilankes pas dantiste uzsienyje ir po rentgeno pasake, kad po juo yra pakankamai didelis uzdegimas. Sake yra 2 variantai, traukti ir implantuoti arba bandyti pergydyti (bet nera garantijos, kad pergydymas pades) abu variantai pakankamai brangus, galbut galetumete patarti, kuris variantas mano atveju butu geresnis? Taipogi butu gerai suzinoti jusu pergydymo ir karuneles uzdejimo kainas pas jus.

  Aciu

  1. Valdas Labanauskas

   Dariau, vienareikšmiško atsakymo nėra. Jeigu pavyktų sėkmingai pergydyti kanalus, žinoma šis variantas geresnis, savi dantys yra savi. Gydytojas endodontas turėtų preliminariai pasakyti kokia tikimybė sėkingai pergydyti kanalus, tuomet galėtumėte spręsti. Jeigu tikimybė yra nedidelė, gal būt verta implantuoti. Kanalo pergydymas 50-100eurų, dar bus reikalingas stiklo pluošto kaištis sutvirtnimui 100eurų, cirkonio keramikos karūnėlė 380eurų.

 20. Sveiki kokia jusu nuonone apie trefoil sistema,kai apatinis zandikaulis atstatomas 3 implantais .Ar jus atliekat ir jei taip tai kokia kaina?aciu

  1. Valdas Labanauskas

   Jolita, trefoil pakankamai naujas metodas, mes jo nedarome ir greičiausia nedarysime. Kuo mažiau implantų tuo didesnė kramtymo jėgos dalis tenka vienam impantui, o tai gali įtakoti visos konstrukcijos ilgamažiškumui. Taip pat ne kiekvienu atveju jis gali būti taikomas.

 21. Sveiki norėčiau paklausti ar dedant implantus labai skauda ar nebūna žmonėms kokių komplikacijų ,turiu omenyje uždegimų ,nes pas mane betvarkė burnoje dabar perlūžo apatinio žandikaulio tiltelis dantis laikes tiltelį taip pat nulūžo ,tai galvoju apie implantus bet kartu ir bijau.Ir ar ilgos eilės yra pas jus patekti .Ačiū.

  1. Valdas Labanauskas

   Regina, kiekviena medicininė procedūra turi savas rizikas. Implantavimo sėkmės rodiklis yra aukštas, apie 98% sėkmės. Procedūra nėra skausmina, nes nuskausminama. Pradėti reikia nuo gyvos konsultacijos, joje įvertinamos implantavimo galimybės. Užimtumas gana didelis, reiktų planuoti apie 4 savaites į priekį, konsultacijai laiko randame ankščiau.

 22. Laba diena, 2 klausimas del 11-21 dantu implantavimo . Kaip atrodytu visas pracesas , kiek reiktu vizitu ir kas koki laiko tarpa kiek tai bendrai kainuotu (apytiksliai) ir ar tai is vis logiska nes gyvenu jav ?butu smagu gaut kuo daugiau iformacijos ,aciu . Arturas

  1. Valdas Labanauskas

   Gal būt turite galimybę pasidaryti panoraminę rentgeno nuotrauką ir ją atsiųsti? Nes kitu atveju planas tik teorinis, o realybė gali būti kitokia, nes neturime jokios info apie kaulo būklę.
   Kadangi minėjote apie infekciją, tai teoriškai momentinio implantavimo galimybę atmetame (bent jau iki kol nepamatėme rentgeno nuotraukos), tuomet planas atrodytų sekančiai:
   1 Atvykimas. Šaliname dantis. Pasidarome laikinus. Trukmė apie viena savaitė.
   Laukiame kol sugis kaulinis audinys apie 3 mėnesius.
   2 Atvykimas. Statome implantus. Trukmė: įstatome vieno vizito metu, bet būtų gerai jog Lietuvoje pabūtumėte dar bent keliatą dienų, kad pooperaciniu periodu reikalui esant galėtumėte atvykti.
   Laukiame kol pirgis implantai apie 3 mėnesius.
   3 Atvykimas. Nuimamai atspaudai. Gaminamos karūnėlės. Uždedamos karūnėlės ant implantų. Trukmė iki 10 dienų.

   Orientacinė kaina:
   Implantai 2x490eurų
   Cirkonio keramikos karūnėlės ant implantų (su atramomis) 2x550eurų

   Kiek tai apsimoka atvykti iš JAV spręsti jums, jeigu kas kažkokį laiką gyžinėjate tai kodėl gi ne, bet jeigu specialiai vien tik dantų gydymui, tai turite pasverti kainas ir laiko sanaudas.

 23. Sveiki Valdai,

  Mane domina implantai 16;17;25;27;46 dantu srityse. Koncultacijoje gydytoja parašė, kad nuo 25-27 cirkonio keramikos tiltas reikalingas, norečiau grįžti liepos gale ar būtų įmanoma gauti paskaičiavimus ir koncultacija.

  Su pagarba
  Juozas

 24. Sveiki, užsienyje įsriegti Ankylos implantai (yra gijimo galvutės); ar galėčiau Jūsų klinikoje gamintis vainikėlius? Perskaičiau, kad dirbate su Straumann; ar skiriasi vainikėlio gamyba skirtingoms implantų sistemoms?

  1. Valdas Labanauskas

   Vilija, esame dirbę su Ankylos implantais, visą įrangą protezavimui turime. Vainikėlio gamyba nesiskiria, skiriasi protezinės atramos. Susisiekite kontaktų skiltye esančiais kontaktais, suderinsime.

  1. Valdas Labanauskas

   Alma, 28tas yra protinis. Protiniai nėra protezuojami, vadinasi reikaingi atstatyti 3.
   Bus reikalingi 2 implantai ir tiltelis iš 3 karūnėlių.
   Kainą pateiksime 2 atvejais, su metalo keramika ir su cirkonio keramika.
   1.
   Implantai 2x490eurų
   Metalo keramikos karūnėlės ant implantų (su atramomis) 2x350eurų
   Tarpinė metalo keramikos karūnėlė 250eurų

   2.
   Implantai 2x490eurų
   Cirkonio karūnėlės ant implantų (su atramomis) 2x410eurų
   Tarpinė cirkonio karūnėlė 320eurų

   Kainos nurodytos su darbais.

 25. Laba diena,kokia butu viso zandikaulio protezavimo kaina ant sesiu megadent implantu ,protezai be gomurio ir ka rekomenduotumet keramikos ar cirkonio protezus.

 26. Laba diena. Noreciau paklausti kiek uztruktu istatyti 3 implantus ir kiek tai kainuotu. Du dantys pasalinti pries kelis metus, o trecio danties likusios saknys, nes jis suskilo ir iskrito. Geriau saknis pasalinti anksciau ar implantavimo metu? Gyvenu labai toli nuo Lietuvos, todel svarbu zinoti kokiam laikui reikes grizti. Aciu.

  1. Valdas Labanauskas

   Žilvinai,

   Dantų implantavimas yra etapinė procedūra, turite planuoti gįžti bent du kartus.
   Orientacinė kaina:
   Implantai 3x440eurų
   Cirkonio karūnėlės ant implantų (su atramomis) 3x410eurų

   Kainos nurodytos su darbais. Nėra įskaičiuota jeigu būtų reikalingos kaulo atstatymo procedūros.

   Planas:
   Lieka neaiškumas dėl vieno danties likusios šaknies. Jeigu ten yra infekcija arba po jos šalinimo būtų didelis kaulo defektas, tai momentinės (to paties vizitom metu šalinimas ir implantavimas) implantacijos atlikti negalėsime. Jeigu atsiūstmėte panoraminę rentgeno nuotrauką, tuomet būtų aiškiau.

   Pirmas atvykimas į Lietuvą apie 1 savaitei:
   1 vizitas. Konsultacija
   2 vizitas. Implantų sudėjimas
   Laukiame kol prigis implantai apie 3 mėnesius.

   Antras atvykimas į Lietuvą apie 2 savaitėms.
   1 vizitas. Nuimamai atspaudai karūnėlių gamybai.
   Gamyba trunka iki 10 dienų.
   2 vizitas. Karūnėlių uždėjimas ant implantų.

 27. Laba diena,

  Norejau pasiteirauti kokia butu kaina ir gydymo laikotarpis (gyvenu uzsienyje, ar per pora visitu butu imanoma sutvarkyti). Kairiame apatiniame zandikaulyje turiu viena istraukta danti. Salia jo – nuskiles dantis, kuriam reikia karuneles, nes danties audinio labai mazai like. Rekomendavo tilteli, ar implantas butu taip pat variantas? Ka patartumete?

  Dekoju,
  Ligita

  1. Valdas Labanauskas

   Ligita,

   Trūkstamo danties atstatymui rekomenduojame implantą. O nuskilusį dantį apvilkti nauja karūnėle.
   Tai būtų rimtesnis ir ilgaažiškesnis sprendimas nei tiltelis.

   Orientacinė kaina:
   Implantas 490eurų
   Cirkonio karūnėlė ant implanto su atrama 500eurų
   Cirkonio keramikos karūnėlė apvilkimui 350eurų
   Jeigu apvelkamui dančiui būtų reikalingas sutvirtinimas Stiklo pluošto kaištis 100eurų
   Jeigu apvelkamui dančiui būtų reikalinga sugydyti šaknų kanalus 50-100eurų už kanalą.

   Orientacinis planas:
   Pirmas atvykimas savaitei:
   Konsultacija
   Įdedamas implantas
   Jei reikia gydomi kanalai

   Lauliame apie 3 mėnesius kol prigis implantas.

   Antras atvykimas 2 savaitėms:
   Nuimamai atspaudai karūnėlių gamybai.
   Gamyba trunka iki 10 dienų.
   Karūnėlės uždedamos ant implanto ir ant dantuko

 28. Sveiki. Reiktu pasalint 11 12 13 21 22 23 dantis ir sudet inplantus. Kiek inplantu reik ir kokia optimaliausia kaina butu?

  1. Valdas Labanauskas

   Evaldai, Šių dantų atstatymui teoriškai bus rekalini 3 implantai (mažiausiai). Ant impantų būtų dedamas cirkonio keramikos tiltelis iš 6 karūnėlių.
   Orientacinė kaina:
   Šalinimai 6x40eurų
   Implantai 3x440eurų
   Cirkonio keramikos karūnėlės ant implantų su atramomis 3x550eurų
   Tarpinės cirkonio keramikos karūnėlės 3x380eurų

   Kainos nurodytos su darbu. Kadangi tai priekiniai dantys rekomenduojame tik cirkonio keramiką protezavimui ant implantų.

 29. Sveiki. Ką patartumėte daryti viršutiniam bedančiui žandikauliui? Aišku, norėtųsi neišimamų 12 dantų. Gal All-on-4. Dantys išrauti prieš pusmetį.Kuriuos implantus ir protezus rekomenduotumėt? Kokia būtų kaina su darbu?
  Iškart ačiū už atsakymą.

  1. Valdas Labanauskas

   Egle,
   12kos dantų protezų laikymui bus reikalingi 4 implantai.
   Orientecinė kaina: 4 implantai ir neišimamas protezas PEEK pagrindu 4740eurų
   Kaina nurodyta su darbais. Neįskaičiuota jeigu būtų reikalingos kaulo atstatymo procedūros.

 30. Sveiki, turiu rimtu problemeliu su dantimis, ir vis nesiryztu keliauti pas dantista, kadangi beprotiskai ju bijau ir po sitiek laiko netgi geda. Turiu problemu su priekiniais dantimis, bei dar keleta soniniu. atvirai pasakysiu svajoju ir galvoju labai rimtai apie neisimamus protezus tiek virsuje tiek apacioje, galbut ir keistas klausimas, bet tikiuosi suprasite, ar imanoma pasikeisti visus dantis? kaip sakant, noreciau uzmigti ir atsikelti su nauja burna, praejus tiek metu ir kuo toliau tuo labiau didejant problemoms su burna, tikrai sprendziu toki varianta, ar tikrai buciau pasiryzes tokiai operacijai. Ar galetumete suteikti informacijos apie toki varianta. Del konsultacijos tikrai svarsau i ja uzsirasyti ir kuo greiciau. Dekui jums is anksto uz atsakyma bei laika. Geros dienos ir Iki malonaus

  1. Valdas Labanauskas

   Rolandai,
   Rimti darbai turi prasidėti nuo gyvos konsultacijos. Viskas yra padaroma, labai svarbi pačio paciento motyvacija. Konsultacijos bijoti nereikia, jos metu neatliekamos jokios procedūros, tik įvertinama būklė ir galimybės. Po konsultacijos turėsite laiko svarstymams ir apsisprendimui. Užsiregistruokite.

 31. Kodėl Lietuvoje naudojami tik 2-3 brangiausių firmu implantai po 400-800EUR.. Kas pvz. blogai su šitais Izraelio gamybos implantais:

  implanet.net/implants/neo®-spiral-implant/item/101-neo®-spiral-self-drilling-dental-implant-straight-shoulder-abutment-internal-hex

  Titano implantas su atrama ~30-40EUR..

  Negi jie 10-20 kartų blogesni už Straumann, Nobel ar kitus? 10-20g Titano lydinio negali kainuoti simtus EUR.
  Suprantu, kad darbas yra brangus, bet 1200EUR už vieną implantą.

  Ar galima savo rizika užsisakyti implantą už 40EUR ir paparšyti jį idėti, nuimant bet kokią riziką nuo gydytojo?

  1. Valdas Labanauskas

   ALN,
   Implantų gamintojų pasaulyje yra labai daug, visų žinoti, juo labiau išbandyti neįmanoma. Tikrai ne žemiausia implanto kaina lemia implanto gamintojo pasirinkimą. Labai svarbu kompanijos gyvevimo amžius ir tikimybė gyvuoti ateityje, nes testinumas yra labai svarbu, juk pacentas tikisi implantus naudoti visą gyvenimą, per šį periodą gali būti reikalingas detalių palaikymas. Klinikos neperka implantų tiesiogiai iš gamintojų, yra atstovai Lietuvoje, kurie užtikrina pristatymo ir palaikymą. Implantai privalo būti sertifikuoti Europos Sąjungoje, nežinau ar jūsų pavyzdyje jie yra sertifikuoti.
   Ar atsinšdami savo implantą į kliniką, taip pat atsinešite ir įrangą kuri reikalinga šiems implantams įstatyti?
   Mes tikrai neužsiimsime su jūsų atsineštais implantais.

  1. Valdas Labanauskas

   Sigitai, yra daug niuansų ir atvejų, į kiekvieną atvejį žiūrima individualiai, šis klausimas gali būti diskutuotinas tarp odontologų. Jeigu paaiškinti trumpai ir abstrakčiai tai atviras naudojamas tada kai kaulo trūkumas yra didelis, o uždaras kai kaulo truksta nedaug ir nedidelėje zonoje.

 32. Laba diena porandatoze paveike visus dantis rekomenduoja keisti pilnai visus kiek laiko tai uztrunka ir koke orentacine kaina all-on-4. aciu

  1. Valdas Labanauskas

   Ricardai, kaina priklausys nuo pasirinktų implantų ir nuo pasirinkto protezo. Pateiksime optimalų pavyzdį vienam žandikauliui: 4 implantai ir neišišmamas protezas PEEK pagrindu 4740eurų, kaina nurodyta su darbais.

 33. Sveiki,
  suprantu,kad nepamacius sunku atsakyti, bet…Isivaizduokime, kad 45m.moteris visiskai be dantu. Ka rekomenduotumet daryti? Faktas, kad noretu, jog atrodytu lyg su savo dantimis ir kad jie nebutu isimami. Domina orientacine kaina ir per kiek laiko imanoma sutvarkyti. Aciu

  1. Valdas Labanauskas

   Dalia, pateiksiu orientacinę kainą vienam žandikauliui: 4 implantai + neišimamas protezas PEEK pakrindu 4740eurų.
   Iki galutinio rezultato turėtumėte planuoti mažiausiai 4-5 mėnesius. Sudėtingu atveju 6-9 mėnesius.

 34. Sveiki, noreciau paklausti ar butu galimybe issitraukti 13 ir 23 dantis ir ta pacia diena ideti implantus? Ir kokia butu to kaina

  1. Valdas Labanauskas

   Edvinai, teoriškai galima, jeigu pakanka kaulinio audinio ir jeigu šie dantukai neturi infekcijos židinių. Implantai 2x490eurų, protezavimas po 3 mėnesių: cirkonio keramikos karūnėlės 2x550eurų

 35. Sveiki,noreciau pasikeisti priekini virsutini danti 11nr. i paprasciausia inplanta,kiek man tai kainuotu ir kiek tai uzimtu laiko ir ar galima issimoketinai. Tas 11nr. dantis pas mane dar laikosi bet jau juda bet jis sveikas,sonose atsirado oro kisenes ir jis pradejo judeti,man 48 metai.Dekui.

 36. Laba diena, patikima odontologė chirurgė man siūlo įsriegti 5 implantus į apatinį žandikaulį, kuriame dar yra ir 2 sveiki mano pačios dantys. Jeigu su pigesniais vokiškais implantais, tai kainuotų apie 6000 eurų ( finaline suma). Galima , bet , anot daktarės, mažesnis patikimumas būtų 4 implantai Strauman už tą pačią 6 tūks.eurų kainą. Bet kuriuo atveju man tokia kaina atrodo truputį per didelė (kaulo priauginti nereikia) O gal aš klystu? Be to, ar galima per vieną kartą įoperuoti visus 4 ar net 5 implantus? Man jau 68 m.,tad nerimauju , kaip visa tai atlaikyčiau

  1. Valdas Labanauskas

   Dalia, galima ir per vieną kartą, tačiau čia labiau paciento ir gydytojo susitarimo reikalas. Dažnai implantavimas yra skaidomas į dvi dalis, pirma kairė ar dešinė pusė, o po dviejų savaičių kita pusė. Taip lengviau pacientui.

 37. Sveiki,noriu pakeisti ne kokios bukles dantis i implantus(visus) orentacine kaina ir termina domina,nes pasiula didele o kainos skiriasi,tikiuosi kokybe ne… 🙂

 38. Sveiki, ar galite pagal burnos 3D nuotrauką,pateikti pilną sąmatą,kiek kainuotų viso viršutinio žandikaulio protezavimas ant implantų All-on-4 12 dantų? Ar būtinai reikia atvykti konsultacijai pas Jus?
  Ačiū.

 39. Laba diena. Norėčiau paklausti, ar įmanoma įsidėti 1 dancio plokštelė laikina. Turiu sunkią situacija, kai iltinis dantys neisaugęs, ir įmanoma ja išauginti ortodontai iu gydimu, tačiau dabar tam neturiu galimybės ir norėčiau įsidėti bent jau laikina plokštelė. Tačiau koncultavausi kartą ir pasakė kad mažas tarpukas ir negali dėti, tačiau kad ir nėra tas tarpas milžiniškas be dancio vaikščioti, ne estetiška ir negražu, negaliu nei šypsotis nei gyventi normalaus gyvenimo, nes visada gėda net su žmonėmis kalbėti.. Tad klausimas ar įmanoma įsidėti laikina dancio plokštelė net jaigu ir nėra tas tarpas milziniskas( nors man atrodo kad jis pakankamai didelis, tačiau viena daktarė buvo pasakius, kad nėra jis pakankamai didelis) ačiū už atsakymą!

 40. Ar implantuojami protiniai dantys? Toj pusėj kur jie ištraukti (apacioj ir viršuj) nusmuko veido oda i apacia, susidare toj pusej baisi gili nosies-lupu rauksle. Speju, jog tai del zandikaulio nykimo. Kitoj pusej veidas visai kitoks, lygus ir be rauksliu. Ka daryti? Ar protiniai dantų implantai sustabdys ta baisu ir taip vizualiai matoma veido deformacija ;( ???

  1. Valdas Labanauskas

   Laura, sunku būtų aptikėti jog tai dėl protinių dantų pašalinimo. Paprastai protiniai dantys nėra implantuojami, tačiau tai padaryti galima. Jeigu protiniai pašalinti neseniai, tai gal vis dar pooperacinis periodas ir viskas atsistatys.

 41. Sveiki. Protezuoju bedantį apatinį žandikaulį ( ant 4 implantų). Po pirmo įsriegimo visa apatinė veido dalis buvo mėlyna, skaudėjo beveik dvi svaites. Antrą katrtą tur būt buvo sriegiamos galvutės, vėl užsiuvo, po to skausmas didžiulis. Laikinos plokštelės negalėjau nešioti, valgiau tik trintą maistą., nuolat skalavau. Trečią kartą vėl reikėjo iš naujo atverti, kad vėl kažką sriegtų, nuskausminamieji po to sunkiai padeda. Dabar dar kartą reikės kažką vėl atverti, nes apauga smegenys, nematyti galvučių. Labai bijau ne tik skausmo, bet ir pasekmių. Negaliu dirbti ( plokštelės nešioti negaliu, kalbėti, normaliai valgyti.)Ar tiek daug procedūrų reikia atlikti, kol bus jau dedama plokštelė? Suprantu, kad vien iš aprašymo Jums sunku spręsti, bet labai prašau patarti, gal jau reikia nedelsti ,išsamesnės gydytojų konsultacijos. Būčiau labai dėkinga už patarimą.

 42. Sveiki. Burnoje yra like beveik visi dantys, bet puse jų suskilę, sulūžę ar beveik visiskai iki šaknies subyrėję. Taip pat turiu parodontozę. Ar būtu įmanoma vienu metu ištraukti visus dantis ir įstatyti implantus, bei kokiam ilgesniam laikotarpiui galima mokėti lizingu, kadangi kaina nusimato nemaža?

  1. Valdas Labanauskas

   Mantai, jūsų atveju nerekomenduoju momentinio implantavimo, tai yra tuo pat metu ištraukti ir dėti implantus. Minite jog dantys ištrupėję, net neabejoju jog bus infekcinių židinių. Implantavimui reikalinga sterili aplinka, kitu atveju ženkliai didėja implantų atmetimo rizika. Rekomeduoju šalinti, laukti apie 3 mėnesius ir tik tada planuoti implantavimą.

 43. Virsutiniame zandikaulyje like nr,13 ir 14 dantys.Ar galima butu deti 2 implantus ir ant ju isimama proteza ir kiek tai mazdaug kainuotu?aciu.

  1. Valdas Labanauskas

   Albina, galima, bet dažniausiai tokiais atvejais gali būti racionaliau tuos du likusius pašalinti ir daryti pilną visų dantų protezą. Reikia įvertinti tų dviejų tvirtumą.

 44. Noriu suzinoti kiek kainuotu virsutiniame zandikaulyje protezavimas ant 2 implantu su isimamu protezu su sija.aciu.

 45. Ir dar noriu paklausti ar laikina plokstele bus pagaminta kad nebuti tuo laiku be dantu ir kokia jos kaina?

 46. Sveiki, domina kaina 45,46,36 danties inplantavimo, buvo israuti pries 5-6 metus ir jau patirpes kaulas. Kokia butu kaina?

 47. Laba diena.Norejau pasiteirauti.Ar taikomas pas Jus protezavimas,inplantavimas issimokejimui,jei yra didelis kiekis dantuku?

 48. Laba diena
  Ar galima iš karto ištraukti 11,12,13,14 ir 21,22,23,24 dantų šaknis ir kiek kainuotu ištraukimas
  Kiek kainuotu inplontavimas viršutinio žandikaulio kiek reikia inplantų
  Nuoširdus ačiū.

  1. Valdas Labanauskas

   Vlada, galima. Danties šalinimas 40eurų. Prilausomai nuo šalinimų sudėtingumo gali būti rekomenduotina tai atlikti per 2 vizitus.
   Viso žandikaulio implantavimui mažiausiai bus reikalingi 4 implantai. Orientacinė kaina: 4 implantai + PEEK neišimamas protezas 4740eurų

 49. Laba diena. Turiu klausima, apie laikina plokštelė. Per kiek laiko pasidaro laikina plokštelė? Ar jau ja darote ji atitinka dantų spalvai? Ar ji yra tvirta su ja galima valgyti ir. T. T?

 50. Sveiki, neturiu 35 ir 37 dantų apačioje, kairėje. Gyvenu Vokietijoje. Gydytojas man pasiūlė dantis atstatyti tiltų. Per pirmą Terminą nuslufavo tuos tris gretimus sveikus dantis iki minimumo, uždėjo laikinus, paskyrė antra apsilankymą, kurio metu pamatavo. Aš pilnai pasitikėjau ir tikėjau kad bus pagaminti cirkonio keramikos balti dantys, kurie bus įdėti per trečią apsilankymą. Atvykau į trečią susitikimą ir matau, kad tiltas pagamintas iš metalo keramikos(trys galiniai), o sekantys jungiasi du balti. Issigandau! Buvau šoko būsenoje ir pasakiau, kad nenoriu jokiais būdais metalinių dantu! Dabar noriu rasti tinkamą sprendimą… Jau už tuos privalau susimokėti. Bet aš jų nedesiu. Nzn ką daryti… Dar ir kalbos barjeras. Gydytojas, ko gero norėjo pritaikyti pigesni variantą.. Db ties šia problema sustojau su nušlifuoti dantim ant kurių uždėtas laikinas tiltas. Ką daryti toliau?? Prašau patarkite. Galbūt galiu tokį sprendima:trys dantys(tiltas) cirkonio. O tie du galiniai vėliau…. Gal implanta… Jau bijau eiti pas ta pati gydytoja. Vėl nesusipratimo bijau. Ir dar klausymas:ar galima kuri laiką taip pabūti su laikinu tiltu? Ir turint galimybė pns po 2 , 3 mėnesių atvykti į Lietuvą užbaigti pradėta procesą, bet tik su cirkonio keramika. Kad visi dantys būtų balti. Lb prašau patarkit. Esu nusuvilusi dėl tokio gydytojo sprendimo.

  1. Valdas Labanauskas

   Ingrida, galite būti su tuo laikinu tilteliu, tik žinoma visada yra tikimynė kad bet kuriuo metu jis gali nukristi. Žinoma galite po kelių mėnesių apvilkti su cirkonio keramika. Jeigu nuspręstumėte pas mus, prašome planuoti kaip galima is anksto, užimtumas apie 1,5-2 mėnesiai į priekį.

 51. Laba diena noriu paklausti ka galima padaryti jad tureciau grazia sypsena .nes dabar esu su isimamom plokstelem ir virsuja ir apacioja.dar yra keli savi dantys bet jau juis reik salinti nes hie apvilkti metalo keramika ir jie pradejo judeti ir toki jautrus pasidare.ir dar turiu problena su paradontoze ir sergu cukriniu diabetu.ka gakit patarti ar inanoma tureti grazia sypsena.ar ir toliau gyventi be sypsenos.net vengiu su znonenis susitikimo ir bendravimo.gal galesit ka pasiulyti tik kad kaina labai neisgazdintu.nes dantu paslaugos brangios bet be dantu visai gyvenimo nera..

  1. Valdas Labanauskas

   Sonata, jeigu išimamos plokštelės netenkina, lieka tik implantavimas. Diabetas sunkinanti aplinkybė implantavimui, tačiau jei diabetas yra kontroliuojamas implantavimas įmanomas. Reikalinga išsami konsultacija.

 52. Laba diena, norejau paklausti per kiek laiko po konsultacijos galima atlikti danties salinima ir jei imanoma implantacija. Aciu.

 53. sveiki,noreciau paklausti kiek kainuotu 26 dantcio implantu idejimas nustate kad gali reikti priauginti kaulo, ir 16.17, implantu idejimas, su cirkonio keramika, viskas paruosta nuotraukos padarytos, lieka tik implantuoti, laukiu atsakymo

  1. Valdas Labanauskas

   Mariau, Implantai 3x440eurų, cirkonio karūnėlės 3x410eurų. Kaulo atstatymo kaina yra individuali kiekvienu atveju, orientacija apie 300eurų. Kainos su darbais ir medžiagomis.

 54. sweiki.. noriu paklaust.. nera visiskai dantu ant virsutinio zandikaulio.. noriu suzinot kiek man kainuotu pilnai ji sutwarkyti su implantacija ir protezavimu.. protezai neisemami.. vidutine kaina..

 55. Sveiki.Kiek kainuotu neisimamas dantu protezas?Nei virsutiniame,nei apatiniame zandikaulyje dantu nera ir gan senokai.Ka butu galima padaryti su 6000 €?

 56. Sveiki,turejau virsuje iltini pienini danti,issitraukiau,nuolatini gulinti isoperavo,nes nurariau kad implantas uz protezavyma bus geriau.Po nuotraukos paaiskejo,kad gomurio puseje per mazai kaulo,bet gyditojas abejoja ar bus imanoma ji uzauginti.Sakikit ar buna isimciu,kad kaulo neimanoma uzauginti? Aciu.

 57. sveiki, neturiu 9 dantu, turiu ir sakandzio problemu, kreivu ir nesveiku dantu ar kreivi dantys turi buti istiesinti, kad galimetu deti implantus salia ju?

  1. Valdas Labanauskas

   Aurimai, teoriškai implantai gali būti dedami šalia netiesių dantų, tačiau reikia pamatyti situaciją. Ar bus galimybės atstatyti dantis tvarkingai ir patenkinti jūsų lūkesčius, nepamačius atsakyti negaliu.

 58. Labas vakaras, Gerb. Valdai,

  Noriu paklausti, pilnai sutvarkyti viršūtinę ir apatinę dalis žandikaulių,
  ant implantų – kiek geriausiai planuoti implantų viršuje ir apačioje žandikaulio 4×4, 4×6 ar 6×6?
  Kiek maždaug kainuotų šie variantai, su Implantas STRAUMANN Roxolid SLA (Šveicarija), Atrama cirkonio keramikai STRAUMANN, Cirkonio keramikos karūnėlė ant implanto, Implanto gijimo galvutė Straumann.

  Gero vakaro ar geros dienos.

  1. Valdas Labanauskas

   Antanai, minimalus implantų kiekis vienam žandikauliui yra 4 implantai – tai ekonominis variantas. Minimalus žinoma nėra geriausias. Kai daugiau atramos taškų, patikimumas yra didesnis. Taip pat yra žiūrima ir individualiai, pvz. jeigu žmogus yra stambaus sudėjimo, stambių kaulų, tai jo sukandimas gali būti ženkliai stipresnis nei smulkaus žmogaus, taigi kai kuriais atvejais gali būti siūloma mažiausiai 5 ar 6 implantai vienam žandikauliui. Sudėtinga kabėti apie kainą, nes egzistuoja ne vienas protezo pasirinkimas. Pateiksime orientacinį pavyzdį: Straumann Roxolid SLA implantai 4x600eurų + cirkonio protezas nuo 4480eurų.

 59. Sveiki.noriu susideti implantus i visa apatini zandikauli.kaireje puseje yra 5 dantys.desineje protezas.kiek reiktu implantu.karuneliu.ir kokia kaina butu su visais darbais?

  1. Valdas Labanauskas

   Sandra, pagal parašymą suprantu jog viso žandikaulyje turite 5 dantis, jie yra visi vienas šalia kito ir vienos pusės gale. Vadinasi atstatyti reikia 9 dantis, tam bus reikalingi mažiausiai 4 implantai. Orientacinė kaina: implantai 4x440eurų, cirkonio karūnėlės ant implantų 4x410eurų, tarpinės cirkonio karūnėlės 5x320eurų.

 60. Aleksandras

  Laba diena!
  Neturiu 44-48 dantu. Kiek kainuotu triju dantu metalokeramikos tiltelis ant dveju Neodent implantu, isuktu kartu su gijimo galvutemis? Ar galimo butu isukti imlantus ta pacia diena iskarto po konsultacijos?
  Pagarbiai
  Aleksandras

  1. Valdas Labanauskas

   Aleksandrai, Neodent implantai 2x490eurų, metalo keramikos karūnėlės ant implantų 2x350eurų, tarpinė tiltelio karūnėlė 250eurų. Jeigu iš anksto gauname panoraminę rentgeno nuotrauką ir nekyla klausimų, tuomet galime iš karto planuoti implantavimą.

 61. labas vakaras,
  kokie paciento nusiskundimai ir kas matyti Rentgeno nuotraukoje, kad dantį reikia ištraukti, o kanalo nebegydyti.
  Eina kalba apie tiltą, kuris perlūžo ir buvo nuimtas. Dantis kairėje apačioje aštuntas.
  Ar rekomenduojama dėti implantantus, jeigu dantenos valant dantis kartais truputį pakraujuoja?

  1. Valdas Labanauskas

   Virginija, iš rentgeno nuotraukos yra matomi infekciniai židiniai. Dažnu atveju pacientas gali nieko nejausti, o prie danties šaknies turėti didelę cistą, dėl kurios gali būti rekomenduojama dantį šalinti.
   Kraujuojančios dantenos rodo dantenų uždegimą ir galimai periodontitą. Jeigu kaulinio audinio yra pakankamai, žinoma galite turėti implantus. Jiems bus reikalinga gera higiena.

 62. Sveiki, gerb. gydytojau,
  Sakykite kiek kainuotų preliminariai susidėti abiejų žandikaulių dantis, imant ne patį geriausią (brangiausią variantą), o vidutinės klasės, ne patį pigiausią. Esu pensininkė, gal yra kokia lengvata šiai procedūrai? Nebetenkina išimami protezai, yra šalinamų dantų, nes turiu periodontozę. Ačių už Jūsų dėmesį.

 63. norejau suzinoti,ar galima kelis dantis atnaujinti kazkaip?jie prarade spalva, keli patamseja.kiek zinau lyg apvelka juos?ir kokia kaina?

 64. Sveiki. Prieš kokius 4 metus buvo ištraukti du dantys, nieko nedariau, o dabar yra dantys susistumę ir atrodo nedideli tarpai. Ką galėtumėte pasiūlyti? Ar įmanomi maži dantys pagal likusius tarpus? Ar būtina nešioti breketus? Dantys: viršutinus antras prieškrūminis ir apatinis pirmas krūminis dantis.

  1. Valdas Labanauskas

   Aiste, teisingiausias sprendimas būtų panešioti breketus, nes jei dantys susistūmė vadinais ir bendras sąkandis jau nėra geras. Tarpai vis dar gali būti pakankami implantavimui ir protezavimui, reikia žiūrėti gyvai.

 65. Sveiki kiek kainuotu apmauti dantuka priekinį? Nes man apmove bet labai negražiai atrodo, skiriasi spalva ir persisviecia (juodas vidus). Ar tai įmanoma padaryti per dieną? Gyvenu ne Lietuvoje. Kokia kaina butu? DEKOJU

  1. Valdas Labanauskas

   Lina, pagal aprašyą suprantu jog buvo naudota metalo keramika. Naujos cirkonio keramikos karūnėlės su darbais kaina 380eurų. Cirkonio keramikos karūnėlė yra dantų technikų laboratorijos darbas, tad per vieną dieną nepasidaris. Neskubinant reikia iki 10 dienų.

 66. sveiki,domintu 15 danties implantavimas,dantis israutas jau keleta metu,domintu vienas is pigesniu variantu,noreciau suzinoti apytikslia viso proceso su medziagomis kaina,aciu 🙂

 67. Sveiki!
  Maždaug prieš metus man buvo ištrauktas septintas dantis. Aš svarstau implanto įdėjimo idėją. Kokios būtų išlaidos ekonomiškai efektyvaus implanto įrengimui? Nesu Lietuvos gyventojas, todėl būtų įdomu tai padaryti kuo greičiau.

  1. Valdas Labanauskas

   Evita, Implantavimas su Neodent implantu 490eurų + Cirkonio karūnėlė su atrama 500eurų = viso 990eurų. Kainos su darbais. Užimtumas yra gana didelis, prašome planuoti kaip galima iš anksto.

 68. Mano seimos narys kankinasi nuo parodontozes. Kaip ir dantu daug neliko, tik priekiniai. Koks geriausias jai butu pasirinkimas atstatyti dantis: ar visus rauti ir sudeti virsutinio ir apatinio zandikaulio implantus ar tiesiog protezus isisgyti? Kokia kaina yra kiekvieno varianto, kiek apsilankymu reiketu? Ji 55 metu.

  1. Valdas Labanauskas

   Daiva, reikia įsivertinti likusių dantų būklę, jeigu jau išgydyti periodontito galimybių nėra, likusius dantis šalinti. Žinoma atstatymas implantais yra artimiausias sprendimas natūraliems dantims, ties estetikos, tiek komforto atžvilgiu. Orientacinė kaina:
   1. Išimami protezai abiem žandikauliams 2x500eurų
   2. Implantavimas ir protezavimas ant 4 implantų abiems žandikauliams 2x4740eurų

 69. laba diena,man yra isukti 2implantai ir ant ju nuimamas protezas.jei isukciau dar 2 implantus ar reiktu daryti nauja plokstele ar tiktu ta pati. virsutinis zandikaulis

  1. Valdas Labanauskas

   Marija, nuimamas protezas gali būti su vairiais tvirtinimo mechanizmais. Reikia pamatyti, gal būt ir galima jį panaudoti, tačiau jo perdarymas yra dantų technikų laboratorijos darbas ir tai gali kainuoti beveik kaip naujo pagaminimas, tuomet klausimas ar verta.

 70. Sveiki, kokia kaina išimamos ploksteles, priekinių dantų, dantys yra bet yra paradantoze, yra buvęs sutvirtinimas

 71. Sveiki,
  turiu išlikusio pusę krūminio danties su užgydytais ir užplombuotais kanalais. Ką tik iškrito plomba. Ar įmanoma išsaugoti danties likutį ir ant jo uždėti karūnėlę. Kiek tai kainuotų? Ar dėl plombavimo kreiptis kažkur kitur, ar viską galima padaryti protezuojant?

  1. Valdas Labanauskas

   Audra, negaliu parekomenduoti nepamačius, ar plombuoti dar kart, ar jau protezuoti (apvilkti nauju vainikėliu). Visais atvejais stengiamasi išsaugoti likusius danties audinius. Gydytojas nušlifuoja dantį ne dėl to kad patiktų tai daryt, o todėl kad yra būtina pašalinti pagedusius/suirusius audinius, prie kurių negali tvirtintis nei plomba nei naujas vainikėlis.

 72. Jonas Jucius

  Labas yra sudėti viršui 6 implantai ir laikini dantys ; laikini sulūžo ir priekije esu be dantų ; implantai sudėti 2019m11 mėnesį Minske norėčiau paklausti ar galtumete sudėti tikrus dantis

 73. Laba diena. Domina dantų implantai. Viršuje dešinėj pusėj uż iltinio danties visi dantys pašalinti. Ir kaurėje pusėje nėra vieno dantuko. Ką patartumėte ir kiek kainuotu?

  1. Valdas Labanauskas

   Zita, dešinėje pusėje bus reikalingi 2 implantai ir tiltelis iš 4 dantukų. Kairėje pusėje 1 implantas ir karūnėlė. Viso: implantai 3x440eurų, cirkonio karūnėlės ant implantų 3x410eurų, cirkonio karūnėlės tiltelio tarpinės 2x320eurų. Kainos nurodytos su darbais.

 74. Sveiki buvo ismustas vienas priekinis virsutinio zandikaulio dantis ir dar vienas kliba,kiek kainuotu isidet 2 dantis,bet kad laikytu jau normaliai.

 75. Noriu kita ziema, po naujuju metu, virsuti zandikalio dantis isideti su iplantais 4 ir apacioje is soninius dantis su iplantais, atvaziuosiu per atostogas, padarysite greitai? ir patartikite kurias geriau detis kad tarnautu 60 metu. ir kiek isviso reikia pinigu viskam?

  1. Valdas Labanauskas

   Rokai, pateiksiu orentacinę kainą tik viršutiniam žandikauliui: implantai 4x440eurų + neišimamas protezas PEEK pagrindu 2980eurų. Kad pateikti kainą apačiai reikia daugau informacijos, kiek ir kuriose vietos nėra dantų.

 76. laba diena noreciau pasidometi kiek kainuotu sutvarkyti priekinius dantis juos reiketu pasalinti ir deti inplantus ir per dvi savaites ka galima butu padaryti ir koks tolimesnis procesas.dantu numeriai kuriuos reikia salinti 11;12;21;22 aciu.

  1. Valdas Labanauskas

   Giedriau, šiuos 4 dantis galima atstatyti su 2 implantais ir tilteliu iš 4 karūnėlių. Orientacinė kaina: implantai 2x490eurų + cirkonio keramikos karūnėlės 2x550eurų (ant implantų) 2x380eurų (tarpinės).

 77. Laba diena pas mane situacia tokia kad nera 4 priekiniu dantu 2 virsuj 2 apacioje vietoj ju sudetos bliombos pries 10 metu dabar jau noriu susidet dantis kokia mazdaig kaina iseitu 4 dantim nieko nenusimanau kas koki ten bet noreciau normaliu kad kramtyt butu galima ir nereiktu perdet uz 5 metu

  1. Valdas Labanauskas

   Lukai, mes nežinome kokia situacija su šių dantų šaknimis. Galimi 2 atvejai:
   1. jeigu šių dantų šaknys dar yra pakankamai tvirtos ir tinkomos protezavimui tuomet juos apvelkame naujomis karūnėlėmis. Kaina: cirkonio keramikos karūnėlės 4x380eurų + gali būti reikalingi stiklo pluošto kaiščiau 100eurų vienam dančiui, jei reiktų gydyti šaknų kanalus 50-100eurų vienas.
   2. šaliname ir implantuojame. Kaina: implantai 4x440eurų + cirkonio keramikos karūnėlės (su atramomis) 4x550eurų.

 78. Ar galima atstatyti dantį puse nulužo, bet valgyt netrukdo? ar kaip kitaip išspręstį problemą, kad nekainuotų brangiai.

  1. Valdas Labanauskas

   Jonai, Kaina priklausys nuo sprendimo ar palikti tuos 4 dantis ar šalinti ir protezuoti kaip bedančius žandikaulius. Tam kad pateiktume orientacinę kaina paliekant šiuos dantis, turėtume žinoti jų pozicijas.
   Pateiksime pavyzdį kuomet šaliname likusius ir implantuojame:
   Implantai 8x440eurų (po 4 kiekvienam žandikauliui)
   Protezai PEEK pagrindu 2x2980eurų (Cirkonio protezai nuo 2x3980eurų)

 79. Laba diena , buvo uzdeta ant dvieju priekiniu dantu karunele su tarpiniu indeklu virsutinio zandikaulio . sitie dantys isklibo ir iskrito ir vienas sale . kaip geriau sutvarkyt ir kokia kaina butu .

  1. Valdas Labanauskas

   Algirdai, jeigu teisingai suprantu situaciją, tai viso trūksta 4 dantų. Tokiu atveju dedame 2 implantus ir tiltelį iš 4 karūnėlių ant jų. Orentacinė kaina: Implantai 2x490eurų, cirkonio keramikos karūnėlės ant implantų (su atramomis) 2x550eurų, cirkonio keramikos karūnėlės (tiltelio tarpinės) 2x380eurų.

 80. Sveiki, šiandien valgant, bekramtant, pasitaikė kaulas ir ,atrodo, skilo pusė danties. Numeris berods 26. Dantis lyg ir buvo plombuotas. Dabar judinant liežuviu pusė danties juda, kita pusė lyg ir neatskilus. Na, dar paskutinė viltis, kad tai ne dantis, o plomba nuskilo. Nors nemanau. Ta atskilus dalis trukdo normaliam sąkandžiui. Norėčiau paklaust, koks tokiu atveju pprastai būna gydymas? Ar dar pavyktų atstatyt plombuojant, ar dantis traukiamas.

  1. Valdas Labanauskas

   Jonai, odontologas turėtų pamatyti gyvai ir pažiūrėti rentgeno nuotrauką. Tada parekomenduoti geriausią sprendimą. Jeigu šaknis sveika ir tvirta, gal dar galima apvilkti nauja karūnėle. Kitu atveju šalinti ir implantuoit.

 81. Ne turiu nei viena dantį apačioje, norėčiau įdėti pora implantu ir karuneli ar vainiką, kuri galima nuimti, valant dantis ar nakčiai. Kiek visas tas darbas gali kainuoti. Aciu

 82. Neturiu nei apačioje nei viršui nė vieno danties kiek kainuotų man plokštelės ,bet kad nebūtų išimamos aciu ,bet kažką pasiulykit pigesni varianta

 83. Sveiki,
  Neturiu 26 danties. 25 dantis apvilktas
  laikinu protezu . Noreciau susitvarkyti siuos du dantis. Domina optimaliausias kainos variantas. Ačiū

 84. Sveiki,
  Jeigu nėra dviejų krūminių dantų apatiniame žandikaulyje skirtingose pusėse, ar galima/rekomenduotumėte dėti abu tuo pačiu metu? Ar gali būti, kad bus patinę ir bus sudėtinga valgyti?

  1. Valdas Labanauskas

   Migle, kuomet tik po vieną skirtingose pusėse, tai sprendžiate jūs, ar savaitę valgote minkštesnį maistą, kramtote atsargiau su sveikomis vietomis, tačiau išvengiate dviejų atsisėdimų į odontologo kėdę.
   Kuomet implantuojama po 2-3 implantus kiekvienoje pusėje, tai rekomenduojama atlikti etapais, taip tikrai pacientui lengviau.

 85. Sveiki, man idėtas implantas, bet jis apaugo smegenimis ir vos matosi, norėjau paklausti, kodėl taip vyksta ir ką rekomenduotumėte daryti.

 86. Sveiki. Nešioju lanko atraminį protezą (viršutinis žandikaulis, nėra priekinių dantų). Šiuo metu dantis, ant kurių laikosi protezas, reikia traukti. Norėčiau daryti plokštelę ant mini implantų ir, kaip supratau, reikalinga laikina plokštelė iki bus įsriegti mini implantai. Ar galima iš anksto padaryti laikiną plokštelę (nedarant pataisos senojo protezo), kad ištraukus dantis nereikėtų likti kurį laiką visiškai be dantų, kol būtų padaryta pataisa?

 87. Sveiki. Jau daug metų neturiu 24 danties, kaulinis audinys iš išorėsyra sumenkęs, bet nuotrauką matęs odontologas sakė kad implantavimui kaulinio audinio užtenka. Tik procedūra būtų atliekama 2etapais. Kaip tai būtų atliekama ir kokia kaina? Dėkoju.

  1. Valdas Labanauskas

   Inga, pirmas etapas tai implanto įdėjimas, po 3 mėnesių antras etapas tai protezavimas ant implanto. Kaina implantas 490eurų, cirkonio keramikos karūnėlė su atrama 550eurų. Kainos su darbais

 88. Sveiki. Esu netekęs kelių dantų ir dar ne vienas yra ligotas. Norėčiau pilnai pakeisti visus dantis. Kokie būtu geriausi variantai? Ar vieno apsilankymo metu bus pašalinami visi dantys? Kaip viskas vyksta nuo A iki Z ir kiek užtrunka? Dar domintu galimų variantų orientacinės kainos su Strautman technologija. Ačiū.

  1. Valdas Labanauskas

   Andriau, neskubėkite keisti visų dantų. Reikia įsivertinti esamų būklę, gal būt daugelį galima apvilkti naujomis karūnėlėmis o implantuoti tik trūkstamus. Tačiau atsakysiu į jūsų klausimą:
   Reikalui esant galima šalinti ir per vieną kartą, tačiau rekomenduotina dantis šalinti per kalis vizitus, nes taip lengviau pacientui. Vienam žandikauliui bus reikalingi nuo 4 iki 6 implantų. Taigi viso 8-12 implantų. Vieno Straumann implanto kaina su įdėjimu 600eurų. Toliau seka protezo pasirinkimas, rekomenduojame cirkonio keramikos protezą, jo kaina apie 4000eurų, taigi abiems žandikauliams apie 8000eurų. Kainos nurodytos su darbais.
   Orientacinė darbų eiga:
   1. Konsultacija
   2. Šalinimai
   Laukiame apie 3 mėnesius kol viskas sugis. Pasigaminame laikinas dantų plokšteles.
   (Kai kuriais atvejais galima implantuoti momentiškai, to paties vizito metu kartu su šalinimu, tuomet sutaupoma 3 mėnesiai laiko)
   3. Implantavimai
   Laukiame kol prigis implantai
   4. Gaminame protezus ir užtedame ant implantų (užtrunka apie 10 dienų)

 89. Laba diena,as Diana,noriu paklausti kiek gali kainuoti kai neturiu nei vieno danties,ar butu galima sudeti implantus tokiu atvejiu,ir kokia tai butu kaina.

  1. Valdas Labanauskas

   Diana,
   Žinoma galima.
   Pateiksime orientacinę kainą abiems žandikauliams.
   Implantai 8x440eurų
   Neišimamas protezas PEEK pagrindu 2x2980eurų

   Tai teorinis planas, be gyvos apžiūros ar bent panoraminės rentgeno nuotruakos nežinome tikros situacijos, kokia kaulo būklė.
   Gal būt turite panoraminę rentgeno nuotruaką ar galite pasidaryti ir atsiūsti? Situacija būtų aiškesnė ir galėtume pateikti tikslesnį planą.

 90. Sveiki. Iškrito neprigijes implantas(sukdamas gijimo galvute persuko gydytojas), bet klinika grazino tik puse sumos, teikdami, kad uz darba pinigu negrazina. Ar taip is tikruju yra? Ačiu.

  1. Valdas Labanauskas

   Jovita, kiekviena klinika turi savo nuostatus kuriais vadovaujasi. Jūs prieš implantavimą pasirašėte dokumentą, kuriame tikėtina yra aprašyta ir ši situacija. Paprastai implanto atmetimo atveju, gamintojas nemokamai pateikia naują implantą, o klinika įsipareigoja nemokamai atlikti pakartotiną implantavimą.

 91. Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kiek kainuotų 3 dantų implantavimas, priekiniai viršutinio žandikaulio dantys, kai vienoje pusėje reikia 2 impantų, o kitoje 1, kai tarp jų jau 1 yra mplantuoutas?

  1. Valdas Labanauskas

   Birgita, jeigu visus trūkstamus dantis žiūrime kaip į pavienius tuomet bus reikalingi 3 implantai (gal būt galimai ir kiti variantai, reikia pamatyti situaciją).
   Implantai Neodent 3x440eurų + cirkonio keramikos karūnėlės su atramomis 3x550eurų

   Nuolaidos visiems vienodos, kai 3 ir daugiau implantų kaina 440eurų vietoj 490eurų.

   Išsimokėjimas per medlizingas.lt

  1. Valdas Labanauskas

   Airida, implantai 8x440eurų, neišimami protezai PEEK pagrindu 2x2980eurų. Apie kaulo atstatymą nepamačius situacijos kalbėti nelabai įmanoma, tiesiog nuo 300eurų iki 3000eurų. Reiktų pamatyti bent panoraminę rentgeno nuotrauką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *