Momentinė implantacija po danties ištraukimo

Momentinė implantacijaTerminas „momentinė dantų implantacija“ apibrėžia tam tikrą techniką, kuomet to paties vizito metu dantis išraunamas ir į jo vietą įstatomas dantų implantas. Vis dėlto, yra tam tikrų nurodymų, skirtų šiai procedūrai – šis metodas gali būti taikomas tik dantų gydytojui atidžiai įvertinus galimą riziką ir paskyrus gydymo planą.

Žemiau yra pateiktas pačių svarbiausių aplinkybių sąrašas, kurios nurodo, ar bus galima atlikti dantų implantų įstatymą nedelsiant:

  • Bendra paciento sveikata – sveikas žmogus pasveiks greičiau nei turintis sveikatos sutrikimų
  • Kaulo, į kurį bus statomi dantų implantai, kiekis ir kokybė
  • Į kurią žandikaulio dalį bus įstatytas dantų implantas
  • Ar yra infekcija (uždegimas) toje vietoje arba aplink, kur buvo išrautas dantis

Keletas iškart po danties išrovimo įstatytų dantų implantų privalumų:

  • Kadangi abi procedūros atliekamos vieno vizito metu, nereikia antros operacijos
  • Greitesnis gydymo kursas – prieš įstatant dantų implantą nereikia laukti, kol sugis vieta, iš kurios buvo išrautas dantis. Ilgalaikė dantų karūnėlė arba tiltas bus uždėtas greičiau.
  • Mažesnis diskomforto jausmas, nes atliekama tik viena operacija

Momentinė dantų implantacija dažniausiai yra taikoma priekinių dantų protezavimui. Pacientui padeda išvengti estetinių problemų, tai yra buvimo be priekinio danties. Po implantacijos ant implanto yra galimybė uždėti laikiną danties karūnėlę, kuri uždengia trūkstamo danties skylę implanto gijimo periodu, kol implantas bus pasiruošęs galutiniam protezavimui. Laikinoji danties karūnėlė uždedama tik estetiniais tikslais, ji apgalvotai paliekama toliau nuo sukandimo, kad neperduotų krūvio danties implantui ir netrukdytų jam prigyti prie kaulo.

Aptarkite šią galimybę su savo odontologu, kad įsitikintumėte, jog esate tinkamas kandidatas momentinei dantų implantacijai.

PASIDALINKITE, jeigu informacija buvo naudinga:

Parašykite komentarą

Jūsų Epaštas nebus rodomas. Privalomi laukai: *

Susiję straipsniai

Į viršų