Kas yra dantų implantai?

Šiandien dantų implantai yra pats pažangiausias dantų protezavimo metodas. Danties implantas – tai mažas varžtelis pakeičiantis trūkstamo danties šaknį. Ant implanto yra tvirtinama danties karūnėlė. Implantuoti dantys atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys. Dantų implantai taip pat padeda išsaugoti kaulo sunykimą prarasto danties vietoje, nes jie atstoja danties šaknį žandikaulyje. Implantai gali laikyti pavienius dantis arba dantų tiltelius. Taip pat gali laikyti išimamus dantų protezus.Implantai gaminami iš biologiškai suderinamos su kaulu medžiagos, titano ir yra įpatingai tvirtiImplanto paviršius yra porėtas, tam kad greičiau ir tvirčiau suaugtų su kaulu.danties_implantas_1Dantų implantų privalumai:

Išlaikoma anatomija: Jei turite trūkstamų dantų, kaulas per tam tikrą laiką pradeda mažėti. Kaulų retėjimas gali įtakoti jūsų žandikaulio liniją ir pakeisti savo veido struktūrą. Dantų implantai gali padėti išvengti žandikaulio kaulo praradimą ir išlaikyti jūsų veido natūralią formą.

Išsaugomi sveiki dantys: Dažnai trūkstamas dantis yra atstatomas dantų tilteliu nušlifuojant sveikus greta esamus dantis ir uždedant ant jų dantų tiltelį. Tačiau daug geresnis sprendimas yra atstatyti dantį naudojant implantą, nes gretimai esantys dantys nėra pažeidžiami.

Aestetika: Implantuoti dantys atrodo labai natūraliai. Niekas neatskirs jog turite protezuotų dantų.

Pasitikėjimas savimi: Lyginant su dantų protezais, implantai jums leis jaustis visiškai laisvai, kalbėti, valgyti. Negalvosite, kad protezai bet kada gali pasislinkti ar iškristi. Taigi galėsite visikai savimi pasitikėti.

Parašykite klausimą gydytojui

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *