Protezavimas

Home / Forumai / Klausimai / Protezavimas

 • Autorius
  Įrašai
  • Ruta
   2017-01-04 at 15:01 #4427

   Sveiki. Pas mane siuo metu virsuje yra du dideli tiltai metalo keramikos nuo pirmojo kandzio iki septinto kruminio. Jiems jau 11 metu ir jauciu, kad jau reiketu perprotezuoti. Kol nenuimti tiltai, neaisku ar esamu dantu bukle leis pakartotinai protezuoti ar gali reiketi implantu. Ar galimas kombinuotas protezavimas, ta prasme is dalies ant implantu is dalies ant savu dantu ar butina salinti dantis ir sriegti implantus? Kaip gyventi 4-6 men be dantu, kol sugis implantai, jei laikinu deti nepatariama del implantu gijimo (del kruvio)?

   Reply
  • 2017-01-04 at 15:01 #4436

   Rūta, jeigu kabate apie kombinuotą protezavimą kuomet vienas karūnėlių tiltelio galas dedasi ant implanto o kitas ant savo danties, tai toks protezavimas nėra galimas, nes implantas su kaulu suauga kietai, o narūralų dantį laiko periodonto raištis kuris dančiui suteikia mikro paslankumą. Todėl tokia kombinacija būtų labai neilgaamžė. Taigi proezinės konstrukcijos ant implantų ir ant nuosavų dantų turi būti atskiros. Periodui kol prigyja implantai yra pagaminama laikina išimama dantų plokštelė.

   Reply
Reply To:

Protezavimas

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">