Priekinio danties implantavimas

Home / Forumai / Klausimai / Priekinio danties implantavimas

 • Autorius
  Įrašai
  • Rasa
   2015-03-12 at 14:09 #2949

   Sveiki. Noreciau suzinoti su kokiu firmu implantais dirbate. Po poros menesiu bus reikalinga priekinio (21) danties implantacija. Domina implanto ir cirkonio atramos su vainikeliu kaina. Girdejau kad vainikelis kaip ir atrama gali buti prisukami. Idomi butu Jusu nuomone koks variantas optimaliausias mano atveju butu. Dekoju is anksto. Geros dienos.

   Reply
  • 2015-03-12 at 14:09 #2950

   Laba diena Rasa,
   Dirbame su Straumann, Ankylos ir A.B. Dental Devices implantais. Jeigu tik yra galimybė protezavimą darome su prisukamais vainikėliais. Prisukamo vainikėlio privalumas jog reikalui esant jis lengvai gali būti nuimtas. Trūkumas, tas jog vainikėlis turi skylutę per kurią eina varžtelis, po vainikėlio prisukimo ši skylutė užpildoma plombine medžiaga. Krūminių dantų atveju šios sklylutės yra vainikėlių viršuje. Priekinių dantų atveju iš vidinės dantų pusės. Nevisais atvejais prisukami vainikėliai yra įmanomi ant priekinių dantų. Optimaliausias pagal situaciją, iš anksto, nepamačius nuspęsti negalima.

   Reply
Reply To:

Priekinio danties implantavimas

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">