Pažeistas krūminio danties kanalas

Home / Forumai / Klausimai / Pažeistas krūminio danties kanalas

 • Autorius
  Įrašai
  • Rima
   2015-03-11 at 18:45 #2821

   Del blogo stovio buvo nuimta karunele nuo 46 danties. Išvalant šio danties plombą su adatėle buvo pazeistas danties kanalas, rentgeno nuotraukoje matosi atsiradusi pulpa. Protezuotojas patarė dantį šalinti. Ar tikrai negalima išgydyti danties jį išsaugant? Ar nėra jokios gydančio dantį odontologo atsakomybės, nes uz nuotraukas ir danties gydymą buvo sumokėta, o nebaigus gydyti, patarta šalinti.

   Reply
  • 2015-03-11 at 18:45 #2822

   Laba diena Rima,
   Gal būt vis dar yra galimas endodontinis gydymas. Jeigu tvirtumo atžvilgiu danties būklė yra gera, galima sugydyti ir užplombuoti kanalus, ir tuomet atlikti protezavimą. Tačiau jeigu odontologas jau rekomenduoja šalinti, manau jog dantis yra komplikuotas.
   Bet Jeigu jūs abejojete šio odontologo kompetencija, pabandykite apsilankyti kitoje kinikoje.
   Dėl kanalo pažeidimo. Gal būt tai buvo neišvengiama? Norint atikti prombavimą būtina gerai išvalyti apgedusius danties audinius, kitu atveju ateityje taip pat galimos problemos. Išvalymo proceso metu nuimamas ir plonas sluoksnis sveikos danties masės, jeigu iki pulpos buvo likęs plonas sluoksnis, tai galėjo būti ir neišvengiama.

   Reply
  • Rima
   2015-03-11 at 18:45 #2823

   aciu uz informacija, bet dantuka vistiek reikėjo šalinti. Deja, ir vel nesekme. Suleidus nuskausminamuosius vaistus dančiui šalinti ir pašalinus dantį, jau dvi savaites liko nejautra liežuvio vienoje pusėje, gydytoja sako, jog buvo pažeistas nervas. Kaip galima palengvinti tokia busena burnoje?

   Reply
  • 2015-03-11 at 18:45 #2824

   Laba diena Rima,
   Nervo pažeidimo atsistatymui reikia nemazai laiko, gali praeiti keliatas mėnesių. Užtirpimas pamažu mažės kol galiausiai pradings. Siek tiek šio proceso pagreitinimui galite pavartoti B grupės vitaminų.

   Reply
  • Gabrielė
   2015-03-11 at 18:45 #5435

   Sveiki,planuoju traukt 2 apatinius protinius dantis.Abu neišdygę,bet komplikuotai remiasi i kitą dantį.
   Gydytoja sako,kad bus nutraukti nervai,nes jie eina prie pat pat šaknų.
   Ko pasekoje nejausiu lūpų ir apačios žandikaulio,liežuvio visą likusį gyvenimą😭
   Ar tai tiesa,kad nutraukus tuos nervus niekas nebeatsistato?
   O Dieve tai ką daryt tokiu atveju….ar nėra kitokio būdo..

   Reply
Reply To:

Pažeistas krūminio danties kanalas

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">