• Autorius
  Įrašai
 • Atsakymas

  Violeta

  Laba diena. Pries menesi patino priekinio apatinio danties dantena. Kaip ir guziukas, skauda,maudzia, toks jausmas kad tuoj isgriusg. lyg ir zaizdele yra, kisene pagilejus. Siek tiek paklibinus jauciasi jog vaiksto, Dantiste dare nuotrauka,sake nieko rimta,pavale akmenys, sake kad praeis. Bet jau praejo 4dienos nieko nepagerejo. Kas gali buti? Buvau pries 2men pas periodontologa,bet jis taip nieko ir nepasake.

 • Atsakymas

  Laba diena Violeta,
  Jūs buvote pas du specialistus, kurie negalėjo duoti atsakymo po gyvos apžiūros, tad manau mano atsakymas internetu, pagal aprašymą, negali būti tikslus. Gera žinia ta jog jus apžiūrėjo periodontologas, kuris neįžvelgė periodontito. Ar tai nebuvo fizinis dantenos pažeidimas valgant ar kandant kažką kieta?

 • Atsakymas

  Aura

  Sveiki, iškilo problema apatinėse dantenose kairėje pusėje iškilo standus guzas? Kas tai galėtų būti? Man jo neskauda ir nesijaučia kad jis yra. Grynai prie guzo yra sugedęs dantis kurį reiktų traukti? O gal čia rimtesnė bėda?

  • Atsakymas

   Aura, tai pūlinukas – infekcinis darinys, priežastis tas sugedęs dantis. Neskauda, tai tik laiko klausimas. Tiesiog nedelskite, jei odontologas rekomenduoja šalinti, tai šalinkite. Planuokite jo protezavimą.

 • Atsakymas

  Aura

  Tai taip išeina nieko labai blogo kad yra tas guziukas, ištrauks dantį ir praeis? Nes prisikaičiau visokių tai nesąmonių apie burnos vėžius ir pan. Labai bijau dabar.

  • Atsakymas

   Aušra, tie dalykai egzistuoja, tačiau didžiausia tikimybė jog pašalinus dantį viskas išsispęs.

 • Atsakymas

  Aura

  Sveiki dar kartą, dabar pastebiu kad jau ta pusė žando patinus, lyg ir žandikaulis kaip pasislinkes būtų ar ten nuo platinimo taip atrodo man. Suskausta galva ties tuo žandikaulių. Ar viskas čia gali būti nuo to danties. Penktadienį vizitas pas stomotologe bet taip neramu..

 • Atsakymas

  Jolita

  Laba diena turiu tokia beda pries savaite turejai slaudanti dantynuvykau pas dantiste jy sutvarke bet dar kita diena atsibudausu tuo paciu dideliu skausmu bet ne danties o zandikaulio kaireja puseja ant pazandesatsirado didelis kietas guzas kuris labai skaudadaktare israse antibiotiku bet jie nieko nepadeda skauda jau visa savaite nei mazeja nei dideja ir burnos ertmeja pamaciau rausvus paberimus kas tai galetu buti.

 • Atsakymas

  Sandra

  Sveiki. Pradėjo skaudėti , prieš metus plombuota priekinį dantį , nuėjus pas gydytoją atidarė kanalą ir pasakė , kad miręs danties nervas, pradėjus gydyti danties kanalą ant dantenų iškilo pūlinys ir iškėlė dantį , kurio dabar negaliu skąsti , nes skauda ir jaučiasi tempimo jausmas, gyditoja pulinį pradūrė ir kiek galėjo pirštai išspaudė . Danties kanalui vis pakeičia vaistus , kas 5 dienas , bet iki šio pagerėjimo nėra vis pakeltas dantis ir vis dar skauda ir negaliu sukąsti, vaistu negeriu jokių, ant dantenų pulinukas vis dar yra. Pas kokį specialistą reiktų kreiptis kad , nuspręstų ką rimčiau reiktu daryti , nes tokia būsena jau tęsiasi visas mėnuo.Ačiū

Atsakymas į: Guziukas ant dantenų
Jūsų informacija: