• Autorius
  Įrašai
 • Atsakymas

  Laura

  Laba diena, Atsirado fistulė,(niekaip nepraeina apie 2mėn.) šiuo metu man jau antra dantiste tvarko kanalus 26 danties, pirma odontologė, o kita jau su mikroskopu tvarko. Ir sako, kad jei nepraeis ta fistulė reiks dantį traukti.O kito būdo nėra? Nes man kaip ir netrukdo ta fistulė.

 • Atsakymas

  Laura. Fistulė – cista. Ji yra prie danties šaknies žandikaulio kaule. Ji nuolat didėja, taip ardydama žandikaulio kaulą. Jūs sakote, kad ji netrukdo, tačiau tai tik laiko klausimas, paūmėjus infekcijai galite sulaukti didelių skausmų ir žandikaulio uždegimo. Kai endodontiniu metodu pagydyti nepavyksta yra šalinamas dantis.

 • Atsakymas

  Rasa

  Laba diena,
  Kovo mėnesį buvo įsriegtas apatiniame žandikaulyje 37 dant. implantas, gegužės mėn. atsirado pipiro dydžio fistulė, kas tai galėtų būti?Iš anksto ačiū už atsakymą.

 • Atsakymas

  Marija

  Sveiki. Prieš pora metų ant apatinio žandikaulio atsirado nedidelis apciuopiamas guzelis, skausmo nejutau jokio ,todel nniekur nesikreipiau , o paskui jis net lyg ir dingo. Prieš metus jjis gerokai išdidėjo,patino žandas visas . Nuejau pas odontologa, pasake kad saknu kanalus reikia gydyt, pašalino senas plombas, ir pradėjo gydymą… jau metai praejo, bet tas gguzelis nuo zandikaulio nedingsta… kame bėda,negi jis taip irnedings? Vakar gydytoja pasakė kad tikriausiai reikės šalint ddantį. Ačių už atsakymą.

 • Atsakymas

  Silvija

  Sveiki, pradėjo skaudėti 12 dantį,apsilankius pas endodonte pasakė kad žandikaulį infekcija ir reikia chirurginio gydymo. Viskas kaip ir tvarkoj, sutarėm data Balandžio viduriui o man iki šiol skauda. Vakar atsirado pulinukas ant dantenų ir lupos, o šiandien trūko. Kaip tinkamai dezinfekuot atsivėrusi pulinuką kol bus pradėtas gydymas. Taip pat kokie vaistai nuskausminimui dazniausiai vartojami atliekant chirurgines procedūras? Kadangi maitinu leliuką idomu ar jie suderinami su žindymu. Ačiū.

 • Atsakymas

  jelena

  Kas yra fistule ir ant kiek jos reikia bijoti.Ir isgydoma yra?
  r

 • Atsakymas

  Nijole

  Sveiki turiu fistule virš iltinio danies geriau atibijotikus prieš 4 men ospamoksa 1000mg bet ji nepranyko .Ka turetu daryti man toliau ar galima su ja gyvent? Aciu:)

Atsakymas į: Fistulės atsiradimas
Jūsų informacija: