• Autorius
  Įrašai
 • Atsakymas

  Jūratė

  Sveiki, noriu sužinoti ar garantija inplantams galioja tik toje klinikoje kur buvo atlikta inplantacija ? Ar galiu kreiptis ir y kita klinika naudojancia tokius pačius inplantus? Kokį dokumentą turi išduoti klinika kad patvirtintų garantija?

 • Atsakymas

  Laba diena Jūrate,
  Garantija galioja tik toje kinikoje kurioje jie buvo įstatyti, nes implantų gamintojas įsipareigoja pateikti naują implantą, klinika atlikti pakartotiną implantaciją.
  Po implantacijos gali būti išduotas implantų pasas kuris patvirtina garantiją. Garantiją patvirtina ir išrašyta sąskaita.

 • Atsakymas

  Jūratė

  O kokias atvejais garantija galioja? Kokios salygos? Jeigu implantas truks ar jam galios garantija?

 • Atsakymas

  Rasa

  prie to paties butu aktualu zinoti: kaip zinia implanto garantija 10-15 metu, bet jeigu jy reikia keisti tai ir dantu tilteliai jau tie patys netinka tai ir juos nemokamai padarote naujus ar kaip ?

 • Atsakymas

  Rasa

  Laba diena. Kaip zinia implanto garantija 10-15 metu, bet jeigu jy reikia keisti tai ir dantu tilteliai jau tie patys netinka tai ir juos nemokamai padarote naujus ar kaip ? Ar jus tik implanta pakeiciat, o uz protezavimus vel mokasi paciantas ?

 • Atsakymas

  Laba diena Rasa,
  Implantų gamintojas pateikia naują implantą ir protezinę atramą, lieka klausimas dėl karūnėlės. Kiekvienoje klinikoje tai gali būti skirtingai, papasakokiu kaip yra pas mus. Pirmiausia bandoma nustatyti priežastį, dėl ko tai įvyko. Jeigu yra aiškiai matoma paciento kaltė, pvz 5 ar daugiau metų nebuvo atlikta profesionali burnos higiena, aplink implantą susikaupę dantų akmenys, patirpęs kaulas. Tokiu atveju pacientas už protezavimą atsiskaito pats. Jeigu yra aiški protezavimo klaida, klinika protezavimą atlieka nemokamai. Kai situacija nėra aiški protezavimo išlaidas klinika pasidalina per pusę su pacientu, nes bet kuriuo atveju už naujas dantų karūnėles su dantų technikų laboratorija atsiskaityti vietiek reikia. Kitaip tariant pacientui pakartotinas protezavimas kainuoja pusė kainos.

 • Atsakymas

  Virginija

  Labas. Turiu 2 įstatytus implantus, 3 dantų karunelę-protezą, Pinigų suma nėra maža, tačiau jokios sąskaitos ar išdėstymo kas buvo atlikta, kokios firmos implantai, kokios paslaugų kainos…Man niekas jokių dokumentų nepasiūlė, tačiau kiekvieno apsilankymo metu reikėjo pasirašyti į medicinos kortelę, kad jokių priekaištų neturiu. Apmokėjimus vykdžiau banko pavedimais.
  Pradėjus klausti, ar man nepriklauso kokie dokumentai, gavau implantų pasus su lipdukais, o daugiau paprastai gražiai surašyta instrukcija..Klausimas- ar privalo visai sumai odontologijos klinika (su paslaugų ir medžiagų išdėstymu) išrašyti sąskaitą? Manau, kad turėsiu problemų, tad norėčiau turėti galimybę pasikonsultuoti su kitos klinikos specialistais, ar teisingai ir gerai buvo atlikti gydymo darbai. Ačiū už atsakymą.

Atsakymas į: Dantų implantų garantija
Jūsų informacija: