Cortex dantų implantai

Home / Forumai / Klausimai / Cortex dantų implantai

 • Autorius
  Įrašai
  • Vilija
   2013-03-13 at 14:04 #3046

   ar geri implantai-titaninis CORTEX ? Kodel jie tokie brangus ?

   Reply
  • 2013-03-13 at 14:04 #3047

   Laba diena Vilija,
   Su Cortex implantais nesu dirbes ir daug apie juos nežinau. Žinau, kad tai Izraelio gamybos implantai. Yra odonlogogijos klinikų kurios juos naudoja, vadinasi jie yra sertifikuoti Europos sąjungoje, tai reiškia atitinka kokybės reikalavimus. Dėl kainos su jumis nesutikčiau, nes mano žiniomis tai vieni iš pigesniu implantu.

   Reply
  • Rita
   2013-03-13 at 14:04 #3048

   Per Beta ispardavimus radau kad Cortex implanto kaina su istatymu yra 1099Lt. Visai noreciau susideti dantukus uz tokia kaina. Ar verti demesio sie implantai?

   Reply
  • 2013-03-13 at 14:04 #3049

   Laba diena Rita,
   Spėju jog jūs implantus suprantate kaip galutinį protezavimo rezultatą, tačiau taip nėra. Šiuo atveju Cortex implantu akcija tėra tik pats implantas ir jo įstatymas. Implantas atstoja danties šaknį ant kurio po prigijimo atliekamas protezavimas. Taigi šiame pasiūlyme yra tik pirmasis etapas – implantacija.
   Norėdami sužinoti galutinę protezavimo kainą turėtumėte kreiptis į šią akciją darančią odontologijos kliniką ir pasiklausti kiek jums dar kainuos atramos ant implantų ir dantų karunėlės.
   Atydžiai perskaitykite ir išsiaiškinkite akcijos sąlygas.

   Reply
Reply To:

Cortex dantų implantai

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">