Bemetalė keramika

Home / Forumai / Klausimai / Bemetalė keramika

 • Autorius
  Įrašai
  • Lina
   2015-03-12 at 12:36 #2926

   Laba diena,
   Mano situacija tokia: ant dviejų priekinių dantų buvo uždėta bemetalė keramika, dantys buvo nušlifuoti (laminatės kaip suprantu), praėjo maždaug mėnesis po šios procedūros, tačiau dėl vieno danties vis dar jaučiu diskomfortą.Jaučiu, kad jis lyg silpnesnis už kitą, kartais liečiant liežuviu lyg ir jaučiu nedidelį skausmą. Kodėl taip yra? Ar tai praeis? Be to, pastebėjau, kad vienas dantukas yra ilgesnis už kitą (tas dėl kurio jaučiu tą diskomfortą), taip par vienas dantukas yra labiau išgaubtas, o kitas labiau plokščias ( tas dėl kurio jaučiu diskomfortą). Ar galima kaip nors šiuos nusiskundimus pataisyti? Kokiu būdu? kiek užtruktų ir kokia būtų bent apytikslė kaina? Ar reikėtų nuiminėti laminates ar galima būti koreguoti jau uždėtas laminates?
   Labai lauksiu išsamaus atsakymo.
   Ačiū labai, tikrai pagelbėsit. 🙂

   Reply
  • 2015-03-12 at 12:36 #2927

   Laba diena Dominyka,
   Visada, visus darbus vienokiu ar kitokiu būdu įmanoma pataisyti. Kadangi procedūra atlikta visai neseniai, kreipkitės į tą patį odontologą ir aptarkite jus netenkinantį rezultatą. Manau jog bendru sutarimu rasite kompromisą kaip išspęsti problemą.

   Reply
Reply To:

Bemetalė keramika

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">