Dantų implantų privalumai

Dantų implantų privalumaiGalvojate apie dantų implantus? Prieš apsispręsdami turite žinoti keletą svarbių dalykų. Dantų implantai yra dirbtiniai danties pakaitalai, naudojami pakeisti prarastus dantis.

Dantų implantai yra puikus pasirinkimas sveikiems žmonėms, kurie neteko dantų dėl traumos, periodonto ligos ar kitų priežasčių. Yra daug pasirinkimų pakeisti trūkstamą dantį, populiariausias yra dantų protezai, tačiau nei vienas iš jų savo patvarumu ir pastovumu neprilygsta dantų implantams. Jie atrodo natūraliai ir suteikia komfortą, net nepastebėsite, jog jie dirbtiniai. Kai kuriais atvejais dantų implantai yra vienintelė išeitis atstatyti dantų funkcionalumą ir struktūrą.

Žinoma, dantų atkūrimas gali kainuoti nemažai pinigų, bet yra pasirinkimų, kaip išlaidas sumažinti: dėl nepaprastai aukštų dantų gydymo kainų Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose tūkstančiai žmonių ieško gydymo užsienyje, kur kainos yra žemesnės. Vengrija, Slovakija, Lenkija, tarp jų ir Lietuva, yra dažniausiai dantų gydymo ieškančių žmonių lankomos šalys. Kaip bebūtų implantų privalumai pralenkia kainą ir pinigai tikrai nenueina veltui, nes tai investicija ilgam. Tad kokie yra dantų implantų naudojimo privalumai?

Estetiniai privalumai

Jau anksčiau minėjome, jog su dantų implantais žmonės atrodo ir jaučiasi lyg su tikrais dantimis. Implantuoti dantys pritaikomi prie jūsų žandikaulio kaulų struktūros, todėl nesijaus, jog dantis netikras. Su dantų implantais galėsite vėl šypsotis ir pasitikėti savimi.

Saugo jūsų dantis

Skirtingai nei dantų protezai ir tilteliai, dantų implantai negadina greta esančių dantų. Jų nereikia nušlifuoti, kad tarp jų įstatyti dantų implantą. Tai reiškia, jog dauguma dantų lieka nepažeisti – tai didelė nauda jums ir jūsų burnos higienai.

Suteikia pasitikėjimą savimi

Turėdami dantų implantus galite laisvai kalbėti ir valgyti, jausdamiesi užtikrintai ir patogiai. Galite nebijoti klibėjimo ar nepatogumo, kurie būna turint dantų protezus. Turėdami dantų implantus galėsite kalbėti aiškiai, nesuliedami žodžių.

Patvarumas

Dantų implantai išsilaiko daugelį metų. Jų patvarumas yra išbandytas, todėl gerai juos prižiūrint ir rūpinantis burnos higiena jie gali būti naudojami visą gyvenimą.

Patogumas

Dantų implantai turi privalumą, kurio negali suteikti nei vienas kitas danties atstatymo būdas – ilgaamžiškumą. Dantų protezai yra išimami, jų negalima laikyti visą laiką. Tuo tarpu implantų ne tik nereikės išimti, bet nereikės naudoti klijų ar pastos, kad jie nejudėtų.

Patikimumas

Dantų implantai yra puikus pasirinkimas pakeisti trūkstamą dantį. Implantacijos sėkmė yra 98%, todėl tai saugi ir patikima išeitis.

 Dantų implantai turi visus minėtus privalumus. Jie idealiai tinka sveikiems, dantis prižiūrintiems ir besirūpinantiems burnos higiena pacientams, kuriems būtų galima ištraukti dantį. Dantenos turi būti sveikos, kad galėtų išlaikyti implantą vietoje. Tie, kurie rūko, turi chroniškų sutrikimų ar patiria gydymą radiacija galvos srityje, pirmiausiai turi būti apžiūrėti. Dėl tinkamo pasirinkimo geriausia pasikonsultuoti su savo stomatologu.

Parašykite klausimą gydytojui

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *