Dantų implantų kaina ir konsultacija

Konsultacija su implantologu dėl implantavimoKiekvienas nori turėti gražius ir sveikus dantis. Tačiau dėl įvairiausių priežasčių galime jų netekti, ypač sulaukus vyresnio amžiaus. Moderniausias dantų protezavimo metodas yra dantų implantai.

Kiek man kainuos dantų implantacija?

Daugelis žmonių kuriems trūksta dantų, užduoda sau klausimą „o kiek kainuos dantų implantai?“ Dažnais atvejais žmogus nori sužinoti implantacjos kainą dar neapsilankius odontologijos klinikoje. „Pas mane trūksta vieno krūminio danties, kiek man kainuos implantacija?“ Šiuo atveju gausite iš pirmo žvilgsnio aiškų ir konkretų atsakymą, jog implantacija kainuos tam tikrą sumą. Tačiau tai kaina standartiniu atveju, darant prielaidą, jog yra pakankamai kaulo atlikti implantaciją ir nebus reikalingos papildomos procedūros. Kai trūksta tik vieno danties, toks atvejis yra gana paprastas. Tačiau kai trūksta kelių dantų, tada atsiranda neaiškumas kiek implantų reikės ir kokios dantų protezavimo konstrukcijos ant implantų bus reikalingos.

Kodėl konsultacija su gydytoju yra būtina?

Į visus jūsų klausimus apie dantų implantus ir implantacijos kainą gydytojas jums gali atsakyti tiksliai konsultacijos metu. Konsultacijos metu yra atliekama jūsų dantų panoraminė rentgeno nuotrauka. Iš jos gydytojas nustato jūsų kaulo storį, būklę ir galimybę atlikti implantaciją. Jeigu reikalingos papildomos procedūros daktaras išsamiai jas paaiškina. Kaulo trūkumo atveju gali būti reikalinga kaulo augmentacjos ar persodinimo procedūros. Implantuojant į viršutinį žandikaulį kartais gali būti reikalingos sinuso pakėlimo procedūros. Konsultacijos metu daktaras pasakys kiek implantų bus reikalinga jūsų dantims atstatyti. Patars kokio gamintojo dantų implantus reiktų rinktis. Gydytojas papasakos jums apie protezavimo ant implantų galimybes ir implantacijos kainą. Patars kas jūsų atveju yra geriausia jums. Konsultacjos metu gydytojui galite užduoti visus jums rūpimus klausimus.

Kai gydytojui yra aiški jūsų dantų esama būklė ir jūsų norai, dėl trūkstamų dantų atstatymo, o jums yra aiškios visos dantų implantacijos procedūros, tuomet gydytojas sudaro jūsų dantų implantacjos planą. Suskaičiuojama ir galutinė dantų implantacijos kaina.

Kiekvienas dantų implantacijos atvejis yra individualus, todėl konsultacija su gydytoju yra būtina. Konsultacija yra nemokama!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Klausimas