Protezavimas ant implantų

Kai implantai jau įsodinti į žandikaulį ir yra prigiję, tuomet pradedamas dantų protezavimo ant implantų etapas. Gydytojas nuima dantų įspaudus, pagal kuriuos dantų technikos laboratorijoje pradedamos gaminti jūsų individualios dantų karūnėlės. Paprastai dantų karūnėlių ar kitų protezinių konstrukcijų gamyba trunka apie 10 dienų. Medžiagos iš kurių yra gaminamos dantų karūnėlės gali tai pat skirtis, nuo to priklausys ir bendra dantų protezavimo kaina. Dar prieš dantų implantaciją, konsultacijos metu su odontologu aptarsite ir suplanuosite protezavimą ant būsimų implantų. Dažniausiai yra naudojamos metalo keramikos karūnėlės ar protezai ant implantų. Metalo keramikos protezai pasižymi tvirtumu ir pakankamai gera estetika, tačiau pagrindinis dalykas dėl kurios jie yra dažniau naudojami, tai žemesnė kaina. Metalo keramika dėl savo tvirtumo labiausiai rekomenduojama krūminių dantų srityje. Jeigu reikalingas dantų protezavimas priekinių dantų srityje, turėtumėte su odontologu aptarti galimybę protezuoti bemetale cirkonio keramika. Cirkonio keramikos protezai pasižymi ypatingai gera estetika ir pakankamu tvirtumu. Cirkonio keramika turi ypatingą savybę, tai laidumas šviesai, šią savybę turi ir natūralūs žmogaus dantys. Cirkonio keramikos kaina yra ženkliai aukštesnė. Pagal įsodintų implantų kiekį ir vietą gali būti naudojamos skirtingos dantų karūnėlės ar dantų protezavimo konstrukcijos. Dantų protezavimą ant implantų pagal dantų karūnėlių konstrukcijas galima suskirstyti pagal  tris atvejus:

 • Trūksta vieno danties;
 • Trūksta kelių dantų vienoje eilėje;
 • Žandikaulyje visiškai nėra dantų;

Vieno danties protezavimasVieno danties protezavimas
Tai vienas iš paprasčiausių atvejų, dantų laboratorijoje yra pagaminama individuali danties karūnėlė, kurią gydytojas pritvirtina ant implanto atramos. Šiuo atveju danties protezavimas panaudojant implantą yra pats geriausias sprendimas. Nes, danties implantas atstoja šaknį ant kurio tvirtinama danties karūnėlė. Šis protezavimo sprendimas yra labai artimas natūraliam dančiui. Kadangi implantas atstoja danties šaknį, tokiu atveju yra sustabdomas kaulo sunykimas prarasto danties vietoje. Kai dantų impalntai dar nebuvo populiarūs šiuo atveju danties protezavimui buvo naudojamas tiltelio metodas.  Pasirinkus danties protezavimą senu metodu naudojant dantų tiltą, būtų šlifuojami gretimai esantys sveiki dantys. Jeigu šie gretimi dantys yra visiškai sveiki, tai būtų didelis praradimas jums. Protezuojant dantų implantais išsaugomi sveiki dantys, nes nėra reikalinga gretimų dantų atrama. Dar vienas svarbus skirtumas tarp danties protezavimo implantu ir tilteliu metodų, tai ilgaamžiškumas. Dantų tiltelis laiko apie 10 metų, nes trijų dantų kramtymo jėga dvejoms dantų šaknims, ilgainiui jos „pavargsta“, nuo didelio krūvio aplink patirpsta kaulas ir atsiranda kišenės, tiltas tiesiog nebeatlaiko. Danties implanto atveju kramtymo jėgos pasiskirsto taip kaip ir su natūraliais dantimis. Vieno danties protezavimui yra reikalingas vienas danties implantas. Kai kuriais atvejais, ypač apatinio žandikaulio priekyje kur yra smulkūs dantys, gali būti protezuojami du dantys ant vieno implanto, jeigu dviems implantams nėra fiziškai vietos.
Kelių dantų protezavimasProtezavimas kai trūksta kelių dantų vienoje eilėje
Šiuo dantų protezavimo atveju yra naudojami mažiausiai du implantai, ant kurių dedamas dantų karūnėlių tiltelis. Paprastai du implantai laiko tris dantų karūnėles, kai kuriais atvejais gali laikyti iki keturių, tačiau tokiu atveju didėja apkrova implantams ir pačiam dantų tilteliui. Jeigu vienoje eilėje trūksta daugiau nei keturių dantų tokiu atveju bus naudojami daugiau nei du dantų implantai. Visais atvejais implantų skaičių nustato odontologas. Jis privalo įvertinti, kad kramtymo jėgos būtų tolygiai paskirstytos ant implantų ir dantų tiltelio. Teisingai subalansuotas dantų protezavimas lems ilgaamžiškumą. Kai implantai dar nebuvo naudojami, šiuo atveju būdavo siūloma dantų eilę protezuoti plokštele, dar vadinamu daliniu protezu. Plokštelė yra nepatogi naudoti, tai yra kramtyti maistą, kalbėti. Ją reikia išsiimti einant miegoti. Dar viena šio protezavimo būdo problema tai kaulo tirpimas. Neturint keleto dantų vienoje eilėje kaulo tirpimas pasireiškia ypatingai sparčiai. Po kurio laiko norint įsriegti implantus gali būti reikalinga brangiai kainuojanti kaulo priauginimo procedūra. Šią problemą išsprendžia dantų implantai, nes užpildo žandikaulyje buvusių dantų vietas ir nebeleidžia sunykti kaului.
Protezavimas kai žandikaulyje visiškai nėra dantų
Protezuojant dantis implantais bedančiame žandikaulyje, žmogus išvengia klasikinių protezų, kurie paprastai yra nepatogūs, juda, krenta, juos nepatogu prižiūrėti Žmogus negali jaustis pilnavertiškai ir pasitikėti savimi. Naudojant klasikinius protezus kaulo sunykimas vyksta labai sparčiai nes nėra nei vienos danties šaknies kurią žandikauliui reikėtų laikyti, dėl to vyksta kaulo sunykimas (atrofija). Dėl sunykusio žandikaulio žmogaus veidas atrodo daug senesnis. Dantų implantai gali padėti išlikti jaunesniais.
Bedančio žandikaulio protezavimą panaudojant dantų implantus galima išskirti į dvi dalis:
Visų dantų protezavimasNeišimami protezai ant implantų. Šio dantų protezavimo metodo rezultatas gali būti prilyginamas natūraliems dantims, nes žmogus jaučiasi ir atrodo kaip su natūraliais dantimis. Priežiūra tokia pati kaip ir natūralių dantų. Paprastai reikalingi šeši implantai, tačiau tikslų skaičių nustato odontologas. Dantų laboratorijoje gaminamas dantų lankelis, pasirinktinai iš metalo keramikos ar cirkonio keramikos. Nuo pasirinkimo labai priklausys bendra dantų protezavimo kaina. Tai geriausias metodas ką gali pasiūlyti šių dienų odontologija, bedančio žandikaulio protezavimui.
Išimami protezai ant implantųIšimami dantų protezai fiksuojami ant dantų implantų. Šis metodas yra artimas klasikiniams protezams nes jie yra išimami, gaminami iš tų pačių medžiagų ir jų priežiūra yra tokia pati. Nakčiai juos reikia išsiimti ir švariai išplauti. Pagrindinis jų privalumas lyginant su klasikiniais protezais tai fiksacija ant implantų. Klasikiniai protezai laikosi tik ant dantenų, jiems laikyti reikia naudoti specialias pastas ir klijus, tačiau vis tiek jie laikosi netvirtai, slankiojasi ir gali iškristi. Protezas fiksuojamas ant implantų yra stabilus, nebijosite jog iškris kalbant ar kramtant maistą. Šiam protezavimo metodui naudojami mažiausiai du implantai. Norint pasiekti didesnį stabilumą rekomenduojami keturi implantai. Paties protezo fiksavimui naudojama keletas fiksavimo mechanizmų. Populiariausias jų yra rutulinis fiksavimas. Ant implanto yra prisukama rutulio formos atrama, o ant protezo įduba su guminiu žiedu. Dedant  protezą į burną, rutuliukas įslenka į proteze esančią įdubą ir fiksuojasi guminiu žiedu neleisdamas jam judėti. Dar galimi sijinis ir magnetinis fiksavimo būdai. Pagrindinis šio dantų protezavimo metodo privalumas yra žema kaina lyginant su neišimamais protezais  ir didesnis patogumas lyginant su klasikiniais protezais.

67 Comments

 1. Sveiki. Mane domintu kaina a.z pilna isimama plokstele fiksuota tarkim ant 2 ju implantu. Tai galetu buti magnetinis arba sijinis fiksavimo budas. Kokia butu viso to kaina a.z? Aciu. Su nekantrumu lauksiu atsakymo. Sekmes darbuose ir geros Jums dienos!

 2. Jurgita, orentacinė kaina: Implantai 2x480eu, rutuliniai fiksatoriai 2x190eu, protezas apie 350-400eu

 3. laba diena,kokia pilna kaina(mazdaug) isvis neturint dantu,neisimami protezai ant imlantu? visos burnos?
  is anksto dekoju,vilma

  1. Vilma, abiems žandikauliams mažiausiai bus reikalingi 8 implantai 8×410 eurų. Pigiausi neišimami protezai ant implantų 2×2000 eurų.

 4. Sveiki, pasalinti du kruminiai dantys vienas salia kito, likes nemazas tarpas, ka galetumete patarti nebrangaus bet gero, man 53 metai, pagarbiai Onute.

  1. Onute, geriausias sprendimas yra atstatymas implantais. Orentacinė kaina: implantai 2x480eu, atramos 2×90, metako keramikos karūnėlės 2x230eu.

 5. Labas kiek kainuotu visu dantu karunele ant inplantu virsuje ,visai nera dantu tik inplantai sudeti Nobel ,girdejau yra tokie virsus cirkonio bet vidus plasmase ,ar jie geri butu ,aciu

  1. Gražina, mes nedirbame su Nobel Biocare implantais, rekomenduočiau surasti kliniką kurie dirba su šiais implantais.

  2. Laba diena . galeciau konsultuoti ir padeti siuo klausimu del Nobel jei atvyksite i odontologijos klinika Zalgirio g 109 , tel +37068125665 isankstin registracijai .

   yra skirtingos sistemos ir skirtingi dantu protezai . tiksliai matant koks jusu sukandimas ir kiek dantu jums reikia, galesime patikslinti kaina .
   email : valplast.klinika@gmail.com

 6. Labas. Kaip yra fiksuojamami neisimami tilteliai ant implantu. Ar priklijuijami Ar prisuksmi ant implantu
  Aciu

  1. Laima, gali būti pricementuojami ir prisukami. Nevisais atvejais prisukamis galima daryti. Jei tik įmanoma stengemės daryti prisukamus.

 7. Laba diena, noriu paklausti ar galima ideti fiksuojanti proteza virsutiniam zandikauliui jeigu turiu ne visus dantis ir kiek tai kainuotu? Dar noreciau suzinoti kiek mazdaug laiko tai uzima? Aciu

  1. Dovile, kuomet žandikaulyje yra likusių dantų, tuomet dantys atstatomi ne vientisu žandikaulio protezu bet dalimis – tiletliais ant implantų. Kaip pavaizduota antrame paveikslėlyje šiame straipsnyje. Nežinant trūkstamų dantų kiekio ir pozicijų kalbėti apie kainą ir laiką tiesiog neįmanoma.

 8. Sveiki,prieš keturis metus padarė plastikine vieno priekinio dancio karūnėlia,buvo gerai isiimu isiplaunu,nes buvo pigiau dirbtina dantuka turėti nei jokio,dabar valgant jis iskrenta,jauciuos nepatogiai.Ar yra galimybė jy sumazinti? Ir kiek kainuotu idėjimas vieno dancio? Kiek truktu laiko isidėti? Siuo metu esu uzsienyja,ar ymanoma per savaite gryzus suspėti,įdėti nauja danty,ir kiek kainuotu? . Ar ymanoma kokiomis namū salygom jy sumazinti kol grysiu i lietuva?Aciu

  1. Rasa, rekomenduoju dantį implantuoti ir protezuoti ant implanto, tai praktiškas ir ilgalaikis sprendimas. Turėtumėte į Lietuvą atvykti 2 kartus. Pirmuoju įdedamas implantas. Antruoju, po 3 mėnesių kai implantas prigyja, uždedama karūnėlė.
   Kaina implantavimo ir protezavimo su cirkonio karūnėle 930eurų.

 9. Laba diena,mazdaug pries tris metus idejo inplanta vietoj 6 kruminio danties,karunele prisukama,ir dabar man ta karunele pradejo judeti,nei skausmo,nei kokio diskomforto nejauciu,kas galejo nutikti ir kodel?

 10. sveiki, Valdai L.
  noreciau pasikonsultuoti, suzinoti kainas preliminariai-kiek kainuotu 2 fiks.ploksteles (virsut. ir apat.zandikauliuose), kai yra 13 implantu :
  5 virsuje, 8 apacioje.
  Pastaruoju metu yra sudeti laikini plastik.dantukai.

  dekojame

  p.s. jei yra galimybe., atsakymo lauktume i nurodyta el.p. 🙂
  jei reketu

 11. Sveiki,noriu pasiteirauti.Esant paradantozei,klibant visiems dantims,kokie butu galimi protezu variantai? Ar butu istraukiami iskarto visi dantys ir daroma All on 4 dantu implantacija? Aciu labai uz atsakyma.

  1. Rita, taip vienas iš geriausių variantų būtų 4 implantai vienam žandikauliui ir neišimamas protezas ant implantų.

 12. Laba diena.Norėčiau sužinoti ,ar galima padaryti išimamą dantų protezą ant rutulinių fiksatorių.Viršutiniame žandikaulyje truksta 4 galinių dantų,ir kiek kainuos.Ačiu.

   1. Michail, implantai 2x490eurų, cirkonio karūnėlės ant implantų 2x410eurų, cirkonio karūnėlė tiltelio tarpe 320eurų

 13. Alvydai, labai keistas jūsų noras arba jūs nevisai teisingai suprantate situaciją. Teoriškai tai būtų galima daryti bet jūs bandote rinktis labai prastą sprendimą už panašią kainą. Šis protezas viesvien būtų dengiantis gomurį, būtų ypač nepatogus valgant ir kalbant. Kai tuo tarpu galima padaryti fiksuotas karūnėles ir jaustis kaip su savais dantimis.

 14. Laba diena, jei burnoje yra visos saknys, kiek kainuotu viska sutvarkyt, kad ideti plokstele? Išsamiai jei galit koks tai procesas, ir kiek reiketu finansu tam.

 15. Sveiki, man įsuko implanta prieš dvi savaites iltiny danti ir dabar netelpa plokstele su laikinu dantim, norejau paklausti ar man eiti koreguoti plokstele ar dar yra patinimas?

  1. Ramune, patinimo laikas yra labai individualu, taip pat priklauso ir nuo pačios implantacijos. Jei implantavimas buvo atliktas su kaulo atstatymu, patinimas galimas ilgiau. Dažnu atveju patinimas per 2 savaites praeina.

  1. Sarai, paminėjote jog „laikini“, tad supratau jog implantai dar nėra prigiję. Jeigu implantai jau yra prigiję, tuomet klausimas kodėl laikini? Priklausomai nuo implantų gamintojo protezas ant implantų apie 2000eurų.

   1. Implantai pas mane susukti apie pora savaiciu. Pries sventes noriu buti su dantimis. Man kaip dejo implantus minejo kad prisuks laikinus dantis kol prigis implantai bet taip ir nepasiklausiau kainos. Draugas mano jau 4 metus naudoja laikinus plastikinius dantis kurie prisukti ant implantu. Tai gal cia uz 2000e ir yra tai apie ka as kalbu?

    1. Sarai, kol implantai nėra prigiję, nėra rekomenduojama apkrauti implantų, didėja implantų atmetimo rizika. Taip yra daro. Mes to nedarome. Mes siulome išimamą dantų plokštelę kuri neapkrauna implantų prigijimo metu, po 3 mėnesių gaminame nuolatinį protezą, kurio kaina priklausomai nuo implantų gamintojo ir potezo karkaso medžiagos yra nuo 2000eurų.

 16. Sveiki. Norėčiau pasiteirauti dėl neišimamu protezų ar po juo neprilenda maisto? Ir ar įmanoma išrauti 9 likusius apatinius dantis ir įdėti implantus gyjimui plius laikina plokštele max dviejų savaičių bėgyje ir kiek kainuotu. Aciu

  1. Vidai, žinoma prilysit gali, higiena būtina, valyti šepetėliu. Labai gerai tinka irigatorius, kuris plona pulsuojančia stipria vandens srovele išplauna.
   Jūsų paminėtas procedūras teoriškai per dvi savaites spėti galima, tačiau praktiškai gali būti kitaip, reikia pamatyti situaciją gyvai ir rentgeno nuotrauką. Apie kainą kalbėti nemačius, ypač sudėtinga

 17. Labas vakaras,norejau kuo skubiau suzinoti ar verta ištraukti 2priekinius dantis ir 2 iltinius viršutinuam žandikaulyje ,nes tiek tik like. ir deti 4 implantus izraelio gamybos Alfa bio virsutiniam Žandykaulyje su isimamu protezu.

  1. Asta, kiekvienas atvejis yra svarstytinas ir rekomenduoti galima tik pamačius ir įvertinus tų likusių būklę. Turėtumėte pasitikėti savo odontologu. Jeigu tų likurių dantų būklė abejotina, tai žinoma, kad tikslinga šalinti ir atlikti visų dantų protezavimą ant 4 implantų.

  1. Oksana, implantai ar ir protezavimas? Pateikiu orentacinę kainą su protezavimu 4 pavienių dantų atveju (Jeigu ant tų 4 implantų planuojama konstrukcija kitokia tai kaina atrodys kitaip). Implantai 4x410eurų, cirkonio atramos 4x150eurų, cirkonio keramikos karūnėlės 4x290eurų.
   Kainos nurodytos su darbais.

 18. .laba diena.Truksta dvieju kruminiu dantu.ar ymanoma per savaite ydeti tiltuka?gale yra protinis dantis ir dvieju truksta
  Aciu labai
  Ir mazdaug kokia kaina?

  1. Loreta, jeigu nereikia sugydyti dantų kanalų, tuomet spėti įmanoma, tačiau reiktų skubinti dantų technikų laboratoriją. Dėl didelio užimtumo šio darbo nesiimtume. Standartiškai planuojame jog tai trunka iki 10 dienų.

 19. Laba diena norejau paklausti kiek kainuotu israuti visus dantis tiek virsutini tiek apatini zandikauli ir pakeisti juos implantais visi dantys prastos bukles.Suprantu,kad butina apziureti, bet gal butu galima suzinoti kokia kaina apytiksliai galetu buti aciu.

  1. Ernestai, egzistuoja gana didelė kainos amplitudė tarp pigiausio ir geriausio sprendimo, kurį reikėtų aptarti gyvai. Pateiksiu orentacinę vieno žandikaulio kainą dviem atvejais:
   Pigiausias: implantai 4x410eurų, protezas akrilinis metalo pagrindu apie 2300eurų
   Rekomenduotinas: implantai 4x410eurų, protezas akrilinis PEEK pagrindu apie 3800eurų

 20. Sveiki ka daryti jei nuo karuneles atrodo implantas jis tiesiog iskrito isistaciau atgal del ko taip galejai atsitikti

 21. Sveiki ar galima dėti tiltą, kurio atramos yra implantas ir šlifuotas dantys. Ar antroji tilto atrama irgi turi būti implantas ?

  1. Rūta, protezinė konstrukcija implantas – dantis nėra rekomenduotina, nes implantas suauga su kaulo visiškai kietai, o dantį kaule laiko periodonto raištis kuris suteikia mikro paslankumą. Dėl šios priežasties šios konstrukcijos ilgaamžiškumas gali būti trumpas.

 22. Sveiki,

  Priekinis dantukas darytas estetinis, bet jis negyvas ir is vidaus pradejo labia gesti, plius is vidaus buvo detos kelios plombos. Ar galim ta estetini nuimti ir ant to naturalaus danties deti karunele kad nereiketu nieko implantuoti ar traukti naturalaus danties saknies?
  Jei taip, kokia butu kaina ir kiek laiko uztruktu?
  Taip pat, priekinis antras dantukas darytas metalo keramika pries 15 metu. noreciau pakeisti I cirkonio keramika, nes is vidaus yra metaliukas kuris negraziai atrodo ir pats dantukas siek tiek melsvuma. kokia butu kaina pakeitimo I cirkonio keramika ir ar reiktu traukti ta metaliuka ant kurio buvo uzdetas dantukas, ar galima tiesiog ant to metaliuko deti cirkonio keramika?

  Dekoju

  Pagarbiai,
  Viktorija

  1. Viktorija, taip galima apvilkti nauja cirkonio karūnėlė, jeigu jis yra pakankamai tvirtas, tačiau minite jog jis pradėjo gesti iš vidaus, iki apvilkimo būtina sugydyti šaknies kanalą. Norint pasiekti maksimalią estetiką tą metaliuką (įklotą) gali tekti pakeisti stiklo pluošto kaiščiu.
   Cirkonio keramikos karūnėlė 350eurų, kanalo gydymas 50-100eurų, stiklo pluošto kaištis 100eurų. Kainos su darbais.

 23. Laba diena.
  Pas mane neteisingas sukandimas, virus uzeina i vidu uz apatiniu dantu. Dantys labai genda, pagal stomotologus pas kuriuos kreipiausi sako, kad tai neisvengiama nes paveldima liga paradantoze kaulas tirpsta letinis uzdegimas ir pan.. Siuo metu Dantys kaip ir sutvarkyti 4karuneles, sublombuoti, bet cia tik laiko klausimas.
  Klausimas toks. Kiek kainuotu dantis istraukti visus, padaryti cirkonio ar panasios kokybes ir jas tvirtinti ant 4 inplantu ir ar galima butu padaryti teisinga sukandima?
  Iskart Dekoju.
  Su pagarba
  Deividas. R

 24. Laba diena.
  Turiu 2-u implants,tie impantai prasideda po 2-u 47:46 apatinio zandikaulio desnes puses,nes 48-o neturiu, reiketu 5-iu dantuku, karuneles jaigu tai butu metalo keramika, kiek tai kainuotu, man 61m. Didelis dekui uz atsakyma.
  P. S. 47; 46 taip pat impantai cirkonis
  Gyvenu tolokai, impantams 2-i savaites, zinau kad reik palaukti 3-s men. Dar karta aciu
  Vida

  1. Vida, deja iš jūsų aprašymo nieko negaliu suprasti apie esamą situaciją. Suprantu tik tiek kad reikalingi 5 metalo keramikos dantukai, tai 5 x250eurų.

 25. laba diena pas mama nera nei vieno danties noretu detis neissimamus keramikinius protezus kokia orentacine kaina su implantais ir keramikinem plokstelem?dekui

  1. Diana, dažniausiu atveju naudojama 12 dantų vienam žandikauliui. Galimi ir 10ties ar 14likos dantų protezai.

 26. laba diena,norečiau paklausti kiek kainuotu pilnas virsutiniu 12dantu protezavimas su cirkoniumi ir 6 implantais

  1. Gedai, implantai Neodent 6x440eurų + cirkonio keramikos protezas 4480eurų. Kainos su darbais.

 27. Laba.diena.Ar imanoma ta pačią diena ištraukti 12 dantų viršuje ir susukti 6 implantus ir 3-5dienų laikotarpyje padaryt išimamą viso viršaus laikina plokštelė ir iš karto ja nešiot kol implantai sugis.4 iš tų 12 jau sugedusios klibančios šaknys o kiti 8 truputi stipresni.Na savaime suprantama dar padaryti nuotrauką ar žandikaulio pakaks ar nesunykęs labai
  Ačiū.

  1. Jonai, teoriškai įmanoma. Tačiau praktiškai viskas priklauso nuo esamos situacijos, reikia paminėti jog tokie skubūs sprendimai yra labiau rizikingi.
   Minėjote jog yra sugedusios klibančios šaknys, tai yra infekciniai židiniai, tai nėra gera situacija momentiniam implantaivmui.
   Taip pat reikia įsivertitni kaulo būklę. Turėtumėte iš anksto pasidaryti 3D tomografijos tyrimą, galima viską įsivertinti, tuomet priimti sprendimus dėl gydymo plano.

 28. Laba diena, gerb.gydytojau,
  Gyvenu Vilniuj. Ar tektų protezavimui vykti pas jus į Kauną? Ar dirbate ir Vilniuj? Kada po karantino galima kreiptis konsultacijai?
  Pagarbiai
  Rima G.

 29. Sveiki. Ar galima viršutinį žandikaulį protezuoti neišimamu dantų protezu, ant 4 implantų. Likę yra 21.11.12.13 dantys.Toliau kaulas yra tik 6mm.Suprantu kad reikalinga apsilankyti pas jus ir viskas bus nutarta. Tiesiog noriu apsvarstyti savo situacija. Ačių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *