Odontologo pasirinkimas

Dantų implantacija yra procedūra, kuri reikalauja investuoti laiko ir pinigų. Dantų implantai kainuoja nuo 900 eurų už vieną dantį įskčiuojant protezavimą ant implanto. Visas gydymo kursas gali užtrukti nuo 3 iki 6 mėnesių, galbūt net ilgiau, jei atvejis sudėtingesnis. Prieš pradėdami implantacijos procedūrą, turėtumėte skirti laiko susirasti gerą odontologą – dantų implantų specialistą.

OdontologasGero dantų implantų specialisto savybės
Susirasti gerą tokios procedūros odontologą yra labai svarbus žingsnis, kuris gali nulemti, ar jūsų dantų implantavimo gydymas bus sėkmingas, ar ne.
Štai svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti ieškant gero odontologo dantų implantavimo procedūrai:

  • Patirtis atliekant tokias dantų implantacijas
  • Nuolatinis tobulinimasis ir dalyvavimas implantavimo seminaruose
  • Sertifikatai, rodantys mokslinį išsilavinimą
  • Specializacija dantų gydyme
  • Dantų implantavimo kainos

Odontologo patirtis atliekant dantų implantų procedūras
Kai turite pasirinkti profesionalą atlikti dantų implantų chirurginę procedūrą, svarbiausia yra odontologo patirtis. Patirtis jokiu būdu nepriklauso vien nuo to, jog įgyta odontologo specialybė ar metai, praleisti praktikuojantis. Nėra 100% garantijos, kad, pavyzdžiui, periodonto ligų odontologas bus labiau patyręs dantų implantavime nei bendros praktikos odontologas, kuris nusprendė susitelkti būtent ties šia sritimi. Taip pat nėra garantijos, jog odontologas, turintis 20 metų praktikos turės daugiau kvalifikacijos nei jaunas odontologas, kuris dirbo konkrečiai dantų implantavimo sferoje. Todėl ieškokite odontologo, kuris daug praktikuojasi dantų implantavime.

Nuolatinis tobulinimasis
Dantų implantavimas yra sparčiai besikeičianti odontologijos sritis, todėl tuo užsiimantys odontologai turi nuolat atnaujinti savo žinias apie naujas medžiagas ar technologijas. Dauguma implantų gamintojų organizuoja išplėstus apmokymo seminarus apie produkto naudojimą implantologijoje. Implantologas turi nuolat dalyvauti tarptautiniuose seminaruose ir mokymuose tuo užtikrinant jog pacientai bus gydomi tik aukščiausios klasės technologijomis, implantais ir medžiagomis. Dalyvavimą seminaruose turėtų patvirtinti odontologo sertifikatai.

Odontologo specializacija
Burnos chirurgai ir periodonto ligų odontologai dažniausiai atlieka su implantavimu susijusias procedūras, todėl pirmiausia juos turėtumėte rinktis. Geriausia rinktis odontologą, kuris specializuojasi dantų implantų srityje, jei norite sėkmingos procedūros be jokių rizikų. Pacientai, turintys problemų su žandikaulio sutrikimais (TMJ) ar bruksizmu turėtų kreiptis į burnos chirurgą, o tie, kurie turi rimtų dantenų ligų turėtų rinktis periodonto ligų specialistą. Žinoma, gydymo metu gali prireikti abiejų sričių žinovų.
Daugumoje sudėtingų atvejų, gali būti, jog pirmiausia reikės kreiptis į bendros praktikos odontologą, vėliau į periodonto ligų specialistą, kuris šias ligas gydo chirurginiu būdu, tuomet burnos chirurgas atlieka įpjovą implantui ir galiausiai protezuotojas įstato implantą į vietą. Nors burnos ar žandikaulio chirurgai dažniausiai labiau pageidaujami tokioms chirurginėms procedūroms kaip implanto įstatymas, taip pat svarbu, jog bendros praktikos odontologas ar protezuotojas pradėtų ir koordinuotų procesą, nes jie gali geriau įvertinti dantų implantų privalumus vietoje kitų protezinių elementų.

Dantų implantavimo kainos
Ši procedūra yra viena iš brangiausių su dantimis susijusių procedūrų, dėl to, kad reikalauja profesionalios kvalifikacijos dantų implantavimo specialisto ir aukštos kokybės medžiagų, naudojamų implantams. Didžiąją implantacijos kainos dalį sudaro pats danties implantas. Vis dėlto nepatariama rinktis surastos pačios pigiausios implantavomo procedūros, kai kalbama apie kokybę. Jei yra nuolaidos dantų implantams, būtinai pasidomėkite kokie tai implantai. Kadangi ši implantavimo procedūra yra nepigi, rekomenduojama atidžiai paieškoti ar patyrinėti prieš išsirenkant specialistą. Teisingas stomatologo pasirinkimas gali nulemti procedūros sėkmę, kad galėtumėte džiaugtis dantų implantais visą gyvenimą ir neprireiktų pakeisti jų praėjus keliems metams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *