Odontologijos klinika „Dentvalda“

Odontologijos klinika "Dentvalda"

Odontologijos klinika „Dentvalda“ duris atvėrė 2001 metais. Taigi, jau daugiau nei 10 metų mūsų klinikos specialistai rūpinasi Jūsų sveikata ir gera savijauta. Per ilgus klinikos gyvavimo metus sugebėjome įgyti pacientų ir kolegų odontologų pasitikėjimą kaip aukščiausios kokybės aptarnavimą teikianti sveikatos įstaiga. Kauno senamiestyje įsikūrusioje odontologijos klinikoje didelę klinikinio darbo patirtį turintys odontologai siūlo šias odontologijos paslaugas: endodontijos (kanalų gydymas, plombavimas), burnos higienos, protezavimo, chirurgines procedūras (dantų implantaciją, dantų traukimą, žandikaulio kaulo atstatymą, dantenų operacijas) ir kt. „Dentvalda“ – tai odontologijos klinika Kaune, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas dantų implantacijai. Ilgametės patirties ir nuolatinio žinių gilinimo dėka šioje srityje pasiekėme aukštų rezultatų ir galime pasigirti sugrąžinę plačią šypseną ne vienam pacientui. Klinikos specializacija implantacijos srityje užtikrina pažangiausių metodų ir kokybiškiausių medžiagų taikymą implantavimo procedūrose.

MŪSŲ KOMANDA

Valdas Labanauskas

VALDAS LABANAUSKAS

Gydytojas, odontologas

NOMEDA LABANAUSKIENĖ

Gydytoja, odontologė

Kristina Sitnikova

KRISTINA SITNIKOVA

Burnos higienistė

Dantų implantavimas – viena iš sparčiausiai besikeičiančių odontologijos sričių. Odontologai, užsiimantys implantacija, privalo nuolatos atnaujinti žinias apie medžiagas ir technologijas. Kvalifikuotas personalas yra mūsų klinikos prioritetas, todėl „Dentvaldos“ gydytojai kasmet tobulinasi bei gilina savo srities žinias seminarų, stažuočių, konferencijų Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse metu. Mes visuomet siekiame geriausio rezultato ir aukščiausios kokybės. Mūsų komandą sudaro jaunatviškas odontologų kolektyvas – be gydytojo implantologo Jums paslaugas suteiks endodontijos, dantų higienos ir protezavimo specialistai. „Dentvaldos“ gydytojų komanda, sudaryta iš skirtingų sričių specialistų, efektyviai ir greitai išspręs kompleksines odontologines problemas, o Jums nereikės blaškytis tarp kelių gydymo įstaigų.

Odontologijos klinikoje „Dentvalda“ naudojamos tik sertifikuotos ir kokybiškos medžiagos, laikomasi aukščiausių higienos reikalavimų, turime plačias diagnostikos galimybes, o kabinetai aprūpinti naujausia tarptautinius standartus atitinkančia odontologine įranga, kuri užtikrina aukščiausios kokybės procedūras ir komfortą pacientams.
Klinikoje „Dentvalda“ ne tik pagydysime Jūsų dantis, bet ir suteiksime išsamią konsultaciją: mūsų gydytojai atsakys į visus klausimus apie dantų ir burnos ertmės priežiūrą, jų gydymą, implantaciją, protezavimą ir kitas procedūras, rekomenduos Jums labiausiai tinkantį gydymo būdą, sudarys individualų gydymo planą. Optimalus gydymo planas sudaromas po kruopščios kiekvieno paciento atvejo analizės, dažnai pasitelkiant bendrą klinikos specialistų konsiliumą. Tai sudaro visas sąlygas suteikti aukščiausios kokybės gydymą mūsų pacientams.

Odontologijos klinika „Dentvalda“ įsikūrusi Kauno senamiesčio L. Zamenhofo gatvėje. Pravėrus klinikos duris Jūsų laukia išskirtinis dėmesys, estetiška aplinka ir patyrę specialistai, puikiai išmanantys pažangiausius gydymo metodus. Mes rūpinamės ne tik pacientų sveikata: nepakanka profesionaliai atlikti odontologines procedūras – gydymo procesas turi būti ir malonus. „Dentvaldos“ odontologai pasistengs, kad procedūrų metu jaustumėtės saugiai, patogiai ir gautumėte profesionalią pagalbą.

Jaukioje odontologijos klinikoje patyrę „Dentvaldos“ specialistai pasirūpins Jūsų sveikata. Puiki sveikata suteikia gerą savijautą, grožį ir pasitikėjimą savimi – tai vienu žodžiu vadinama laime.

Mūsų klinikos tikslas – laimingi ir besišypsantys pacientai.