Kiek reikės vizitų dantų implantacijai?

vizitai_pas_odontologaPirmasis vizitas
Pirmasis vizitas implantologijos centre skirtas konsultacijai.  Jo metu padaromos rentgeno nuotraukos, „dantų rentgenograma“, taip pat įvertinamos vietos, į kurias bus įstatyti implantai, siekiant įsitikinti, kad kaulo kokybė gera, o alveolinio kaulo yra pakankamai, kad išlaikytų dantų implantą ir atlaikytų bet kokį spaudimą.

Antrasis vizitas
Į žandikaulį įstatomas danties implantas. Implantavimo operacija atliekama naudojant vietinę nejautrą, o visa procedūra atliekama steriliomis sąlygomis.
Implantui leidžiama sugyti ir susijungti su jį supančiu kaulu. Kiekvienam pacientui prireikia skirtingo laikotarpio, kol dantų implantas susijungia su jį supančiu žandikaulio kaulu (alveoliniu kaulu). Yra keletas gijimo procesą įtakojančių aplinkybių, pavyzdžiui, vieta, į kurią įstatytas implantas, paciento sveikatos būklė, kaulo kokybė (puiki kraujotaka, lengvai formuojamas kaulas lyginant su prasta kraujotaka, kietas kaulas), implantą supančios srities būklė, naudoto implanto tipas, paciento burnos higienos įpročiai. Visi šie veiksniai gali nulemti, per kiek laiko ir ar gerai prigis dantų implantai. Po to, kai dantų implantas įstatomas, gali praeiti maždaug 3-6 mėnesiai, kol bus galima užbaigti danties protezavimą. Apatinio žandikaulio gijimo laikas trunka 3-4, o viršutinio – 4-6 mėnesius. Gaulutinį gijimo laiką nustato odontologas po implantavimo operacijos.

Trečiasis vizitas
Jo metu padaromas dantų įspaudas. Dantų gydytojas prideda gabalėlį tam tikros medžiagos prie implanto ir padaro dantų įspaudą, kuris bus naudojamas gaminant karūnėlę ar tiltą.
Dantų įspaudas yra perduodamas dantų laboratorijai, kur yra pradedamos gaminti jūsų individualios dantų karūnėlės. Gamyba trunka apie 10 dienų.

Ketvirtasis vizitas
Paskutinio vizito implantologijos centre metu ant implantų yra pritvirtinamos dantų karūnėlės. Į dantų implantą yra įsukama atrama, ant jos bus fiksuojama danties karūnėlė. Odontologas kruopščiai patikrina dantų sakandį, prieš karūnėlės pritvirtinimą galimi minimalūs pašlifavimai. Kai viskas tinka idealiai, odontologas pritvirtina karūnėlę nuolatiniam naudojimui.

Vizitų skaičius pateiktas standartiniu atveju, tai yra kai nėra reikalinga atlikti paruošiamųjų procedūrų, pvz. dantų ar šaknų šalinimas, kaulo priauginimas. Po tokių procedūrų paprastai reikalingas kelių mėnesių gijimo etapas, ir tik tuomet gali būti atlikta dantų implantavimo procedūra. Tai labai individualios procedūros, jų eigą ir gijimo laiką odontologas numato konsultacijos metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

5 Klausimai, Atsiliepimai

  1. Sveiki, o kaip del priekinio danties impalnto ?
    Ar reiketu pirma pasalinti buvusi danti ir laukti be danties 3 men kol sugytu prie kaulo tas naujas implantas ir buti be priekinio danties ?

  2. cia planuoju detis inplanta ta uz 850 euru,norejau paklausti cioa i ta kaina ieina viskas ir darbas ta prasme ar tik tiek vien kainuoja tas inplantas

    1. laba diena, 850eurų tai implanto kaina su visa įdėjimo paslauga. Kai implantas prigyja dar bus reikalinga cirkonio individuali atrama 220eurų ir cirkonio keramikos karūnėlė 350eurų. Tai sudarys pilną danties atstatymo kainą.

    1. Jeigu planuoti implantą, ta per dvi savaites galutinio rezultato nepasiksite. Tačiau galima įsidėti implantą ir pasigamnti laikiną dantuką. O po 3 mėnesių uždėti ant implanto nuolatinį dantį.