Supūliavusio danties gydymas

Home / Forumai / Klausimai / Supūliavusio danties gydymas

 • Autorius
  Įrašai
  • Alina
   2018-04-08 at 19:51 #5020

   Laba diena, prieš trejus metus man buvo supūliavęs 46 dantis. Buvo išvalyti ir užplombuoti kanalai, dantis sutvirtintas metaliniu sraigtu, danties paviršius atstatytas plomba. Užbaigus gydymą padaryta rentgeno nuotrauka. Po gydymo karts nuo karto paskaudėdavo 46 dantį, retkarčiais naktimis skausmas būdavo stipresnis ir pats dantis atrodydavo tarsi iškilęs. Po pusantrų metų dėl šių simptomų kreipiausi į gydžiusią gydytoją, buvo padaryta rentgeno nuotrauką, gydytoją patikino, kad su dantimi viskas gerai. Kadangi simptomai nepraėjo, dar po metų kreipiausi į kitą gydytoją. Buvo padaryta dar viena rentgeno nuotrauka, kurioje matomas uždegimo židinys ties 46 danties šaknimi. Uždegimo židinys matosi ir prieš trejus metus iškart po gydymo darytoje nuotraukoje. Kyla klausimas, ar galėjo būti taip, kad gydytoja užplombavo kanalus iki galo neigydžiusi uždegimo, ir jeigu taip, ar tai yra normali praktika? Ačiū.

   Reply
  • 2018-04-08 at 19:51 #5028

   Alina, kiekvienu endodontinio gydymo atveju situacija yra skirtinga ir sėkmės rodiklis yra skirtingas. Nesėkmės atvejų tikrai pasitaiko nemažai. Kausimas labiau kyla kodėl nebuvo pamatyta problema po pusantrų metų, juolabiau jog kreipėtės dėl jaučiamų simptomų.

   Reply
Reply To:

Supūliavusio danties gydymas

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">