Protezavimas ant Nobel Biocare implanto

Home / Forumai / Klausimai / Protezavimas ant Nobel Biocare implanto

  • Autorius
    Įrašai
    • Raimonda

      Laba diena,
      mane domina toks dalykas, ar šioje odontologijos klinikoje protezuojate vainikėlius ant implantų, jeigu implantai yra kitos rūšies, negu Jūs pats su jais dirbate. Gyvendama Vilniuje lankiausi pas kitą odontologę, jos klinikoje implantavausi du krūminius dantis. Kadangi nebegyvenu Vilniuje, ieškau profesionalios pagalbos dėl vainikėlių protezavimo. Mano implantai yra Nobel Biocare, todėl mane apskritai domintų klausimas, ar dėl vainikėlių ant šių implantų protezavimo aš turėčiau kreiptis tik į su tokiais implantais dirbančius stomatologus ar šis dalykas nėra svarbus? Kadangi vieną kartą prieš tai aš kreipiausi į vieną stomatologijos kliniką konsultacijai, kur man buvo nurodyta, kad jie neturi reikiamos stomatologinės technikos dirbti su šiais implantais, na, kitaip sakant, neturi galimybės paruošti juos protezavimui. Taigi iš esmės mane domina, ar šiuo atveju būtų galimybė Jūsų klinikoje užsiregistruoti konsultacijai dėl dantų vainikėlių protezavimo ar man toliau reikėtų ieškoti kitos klinikos, kuri dirba su šiais dantų implantais. Dėkoju už atsakymą.

      Atsakyti
    • Laba diena Raimonda,
      Norint protezuoti ant implantų reikia turėti tos implantų sistemos įrankius. Su Nobel Biocare implantų sistema esame dirbę ankščiau, tad įrankius ir patirtį turime. Užsiregistruokite konsultacijai.

      Atsakyti
Parašykite atsakymą į:

Protezavimas ant Nobel Biocare implanto

Jūsų informacija:



Atšaukti