Kuriuos implantus geriau rinktis?

Home / Forumai / Klausimai / Kuriuos implantus geriau rinktis?

 • Autorius
  Įrašai
  • Rama
   2012-09-10 at 15:59 #2742

   Laba diena, Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę.Mano dantenos operuotos prieš 12 metų- periodontitas.Noriu implantuoti 6 dantį.Reikia kelt sinusą, pridėti kaulo. Kuriuos implantus geriau rinktis Straumann ar Ankylos- esant tokioms problematiškoms dantenoms. Prieš metus buvo atliktas kiriotažas(lyg tai taip vadinasi procedūra- giluminis valymas).Prižiūriu dantenas bet vistiek yra problematiškos- pūlinukai karts nuo karto atsiranda po dantimis nuo vaikystės.Ankylos skaičiau, kad neleidžia kauptis mikrobams, labai sandari sistema. Gydytoja periodontologė man siūlo Straumann. Ačiū už jūsų nuomonę.

   Reply
  • 2012-09-10 at 15:59 #2745

   Laba diena Rama, Abi implantų sistemos yra geros, ir procedūrų sėkmė priklausys ne nuo to kurią implantų sistemą pasirinksite, o nuo to kokį pasirinksite odontologą. Pirmiausia rinkitės odontologą, kuriuo galite pasitikėti, jis parekomenduos kuri implantų sistema, jūsų individualiu atveju gali tikti labiau.

   Reply
Reply To:

Kuriuos implantus geriau rinktis?

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">