Kodėl skiriasi dantų implantų kainos

Home / Forumai / Klausimai / Kodėl skiriasi dantų implantų kainos

 • Autorius
  Įrašai
  • Simona
   2015-03-12 at 13:20 #2932

   Sveiki,kodel skiresi Implantu kainos,del gamintojo,ilgaamziskumo,kokybes ar….kam moketi Pvz.4000tukstancius uz Nobel Biocare,jaigu pas jus uz A.B. DENTAL DEVICES tik 2700(be nuolaidos)kuom jie skiresi,kokybe ar tik kaina??? Aciu uz atsakima!

   Reply
  • 2015-03-12 at 13:20 #2933

   Laba diena Simona,
   Visi Lietuvoje naudojami implantai yra sertifikuoti Europos sąjungoje ir atitinka visus kokybės standartus. Visų implantų funkcija yra ta pati – laikyti dantį. Visi implantų gamintojai deklaruoja labai panašų prigijimo rodiklį, apie 98%. O riktis jums. Tačiau, rekomenduotina rinktis ne implantus, o gydytoją, kuriuo jūs galite pasitikėti, kurį jums gali rekomenduoti šeimos nariai, giminės, draugai, bendradarbiai. Implantas nėra parduodamas kaip daiktas, jis parduodamas su visa chirurgine įdėjimo procedūra, didžioji sėkmės dalis priklauso ne nuo implanto, o nuo gydytojo sugebėjimų. Kai pasirinksite gydytoją kuriuo pasitikėsite, jis jums parekomenduos impantus, su kuriais jis dirba ir pats jais pasitiki, nes jūsų sėkmė gydytojui yra nemažiau svarbi nei jums. Paprastai gydytojas dirba su keliais implantų gamintojais ir gali parekomenduoti pagal jūsų finansines galimybes.

   Reply
Reply To:

Kodėl skiriasi dantų implantų kainos

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">