Keturių priekinių dantų protezavimas

Home / Forumai / Klausimai / Keturių priekinių dantų protezavimas

  • This topic has 2 atsakymai, 2 dalyviai, and was last updated prieš 9 metu by Lina.
  • Autorius
    Įrašai
    • Lina

      Sveiki,man protezavo,priekinius keturis dantis,padare daug didesnius,ir daug daugiau i prieki atsikisusius,,sake taip atitaiso dantu lanka,bet po to mano lupos daug dugiau atsikiso,ir virs virsutenes lupos pasidare daug daug smiulkiu rauksleliu,,,kaip kalbu lupos kisasi i prieki ir vienos rauksles,ko anksciau nebuvo,,noriu zinoti ar tai galejo atsitikti nuo protezuotu dantu?,aciu

      Atsakyti
    • Laba diena Lina,
      Tiesą sakant neturiu atsakymo į jūsų klausimą. Sunku komentuoti nemačius, kodėl buvo padaryti didesni dantys. Dantų protezavimas gali turėti įtakos žmogaus veido išvaizdai, tad dėl didesnių dantų galėjo atsirasti ir raukšlelės, ypač jei esate vyresnio amžiaus.

      Atsakyti
    • Lina

      aciu,jusu atsakymas man padejo,,,tikrai mano dantys yra daug didesnis tie kurie protezuoti,jei tensingai ismatavau,vienas dantys didesnis nei centimetro,,,anksciau tikrai tu rauksliu nebuvo,,o suprotezavus daug rauksliu,kai paklausiau daktares tai buvo atsakymas nezinau kodel atsirado,,,,ka patarsite man daryti tokiu atveju? ar nebutu geriau perprotezuoti?,

      Atsakyti
Parašykite atsakymą į:

Keturių priekinių dantų protezavimas

Jūsų informacija:



Atšaukti