karuneles nuemimas

Home / Forumai / Klausimai / karuneles nuemimas

  • Autorius
    Įrašai
    • ricardas

      sveiki noreciau pasiteirauti, turiu ant virsutiniu priekiniu dantu karunele, bet siuo metu ji yra man nuskilusi ar imanoma ja sutvarkyti nuimant ar kokiu kitu budu ar reikes darytis kita,dekui.

      Atsakyti
    • Ricardai, priklauso kokia karūnėlė, tačiau dažnu atveju reikia gaminti naują.

      Atsakyti
    • Ausrine

      sveiki,
      karunele uzdeta labai seniai,jau apie 20 ar daugiau metu. dabar jauciu,kad ji lyg pasmukusi,lieciant liezuviu jauciasi,jog jog po ja dantis sugedes.kazkada dantiste ziurejo nuotrauka ir sake,kad saknis labai prasta,su puliniais.ka tokiu atveju xaryti?laikyti kaip yra,ar nuemus teks dantintik istraukti?

      Atsakyti
    • Aušrine, laukimas prie gero neprives, ankščiau ar vėliau įvyks uždegimo paūmėjimas, atbėgsite į kliniką su skausmais. Taip pat pūliniai auga kaulo sąskaita, kuo daugiau lauksite tuo didesnį turėsite kaulo defektą. Tai bus aktualu jeigu planuosite implantavimą.

      Atsakyti
    • Jurate

      Laba diena,norejau pasiteirauti,priekiniai dantys apvilkti karunele jau 14 metu vienas likes gyvas dantys,man ji pradejo skaudet ar imanoma prieiti prie danties kanalu nenuemus karuneles,gal kaskaip is vidus truputi pasalinus.Karunele pagaminta is plasmases.Labai lauksi atsakymo.Aciu

      Atsakyti
    • Jūrate, kai kuriais atvejais tai galima padaryti. Tai nėra rimtas sprendimas, nedaugelis odontologų norės užsiimti šiuo darbu.

      Atsakyti
    • Asta

      Sveiki, noriu paklausti ar uzdejus ant virsutiniu priekiniu dantu estetines laminates galima pora is ju nuimti ir perklijuoti, nes nepatinka forma dantu. Ar tai bus per daug komplikuota?

      Atsakyti
    • Ada

      Sveiki, prieš dvi dienas man uždėjo cirkonio karunėles, viršuje ant dešinės pusės galinio ( 18) danties ir kairės pusės 25 danties. Tačiau abi karunėlės man trukdo, per aukštos, jaučiamas diskomfortas, trukdo valgant. Ar galima karunėles sumažinti, tai yra pašlifuoti ir pašalinti esamą situaciją ? Lauksiu atsakymo.Ačiū.

      Atsakyti
Parašykite atsakymą į:

karuneles nuemimas

Jūsų informacija:



Atšaukti