Implantų neprigijimas

Home / Forumai / Klausimai / Implantų neprigijimas

 • Autorius
  Įrašai
  • Aneta
   2015-03-11 at 9:38 #2799

   Jeigu po operacijos gera savijauta, neskauda, praėjo 2 mėn. ar tai reiškia, kad implantai 100% prigijo? Kas po 2-3 mėn.nuo operacijos gali išprovokuoti neprigijimą prie kaulo? Ar buna atvėjų, kad implanto atmetimą galima konstatuoti tik prieš pat protezavima,kada užsukama gijimo galvutė? Žodžiu, kada vėliausiai galima sužinuoti apie atmėtima? Ačiu.

   Reply
  • 2015-03-11 at 9:38 #2800

   Laba diena Aneta,
   Labai tikėtina, kad implantas prigijo, tačiau 100% bus kai patikrins odontologas uždėdamas gijimo galvutę, ji paprastai uždeda po 3 mėnesių. Paprastai jeigu kažkas negerai su implantu, pacientas pajunta simptomus pirmąjį mėnesį ir kreipiasi į odontologą greičiau nei reikia uždėti gijimo galvutę. Jūsų atveju nerimauti nereikėtų.
   Kai implantas jau yra prigijęs, netekti impanto galima dėl ligų susijusių su kaulų retėjimu (osteoparozė) ir prastos burnos higienos. Kalba eina apie ilgą laiko tarpą, 10 metų ir daugiau.

   Reply
Reply To:

Implantų neprigijimas

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">