Implantavimas

Home / Forumai / Klausimai / Implantavimas

 • Autorius
  Įrašai
  • Deivis
   2016-07-25 at 16:05 #4286

   Laba diena.Planuoju visu priekiniu dantu pakeitima implantais.Kol kas visi dantys savo vietose,nors estetinis vaizdas prastas.Todel esamus dantis noreciau salinti.Kalbu apie 18 dantu is viso.Virsuje 9 ir apacioje taip pat.Kaip tokiu atveju viskas vyktu? Ar butu salinami dantys visi vienu metu?Ar reiketu laukti kol sugis dantenos ir tik po to pradet implantavimo proceduras?Ir ar butu kazkokie laikini protezai laukiant kol dantenos uzgis kad nevaiksciot bedante burna.Dekoku is anksto uz atsakyma.

   Reply
  • 2016-07-25 at 16:05 #4289

   Deivi, jeigu Jūs dar nebuvote gyvoje konsultacijoje dėl implantų, nerekomenduoju priimti tokio drastiško sprendimo šalinti ir implantuoti. Jeigu šaknys yra tvirtos ir tinkamos protezavimui rekomenduočiau apvilkti cirkonio keramika. Pašalinti spėsite visada.
   Jeigu padėtis ištikro yra prasta ir visgi būtų priimtas sprendimas šalinti ir implantuoti, tuomet viskas vyktų tokia eiga:
   Pašalinami dantys
   Pagaminamos laikinos dantų plokštelės.
   Po 3 mėnesių įsriegiami implantai.
   Dar po 3 mėnesių atliekamas protezavimas ant implantų.

   Reply
Reply To:

Implantavimas

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">