dantu rovimas

Home / Forumai / Klausimai / dantu rovimas

 • Autorius
  Įrašai
  • Domantas
   2015-08-20 at 16:38 #3755

   Sveiki, kiek dantu vieno apsilankymo pas stomotologa metu, galima israuti? pas mane 4 kruminiu dantu saknys telikusios ir po kurio laiko galima deti implantus? Aciu uz atsakymus.

   Reply
  • 2015-08-20 at 16:38 #3758

   Domantai, odontologas gali pašalinti neribotą kiekį dantų. Pirmiausia yra atsižvelgiama į pacientą, nes rovimo metu pažeidžiamos dantenos, po rovimo pacientui 1-2 savaites jos bus skausmingos, bus sunku kramtyti maistą. Jeigu šalinami dantys yra skirtingose pusėse, rekomenduotina šalinimus dalinti į du vizitus, vieną pusę o po 2 savaičių kitą pusę.
   Po dantų pašalinimo iki implantavimo turės praeiti apie 3 mėnesiai.

   Reply
  • Domantas
   2015-08-20 at 16:38 #3762

   pas mane vienas priekinis dantis yra laikinas, ten kazkaip pritaise prie saknies, bet saknis nera tinkama ant jos statyti dirbtini danti, tai jei as ja israusiu veliau noredamas deti implanta, tai man reikes apie tris menesius buti be priekinio danties?

   Reply
  • 2015-08-20 at 16:38 #3766

   Domanta, yra sprendimų laikinam dantukui. Gali būti gaminamas dantukas kuris tvirtinamas prie gretimų dantų. Gali būti daminama plokštelė su tuo vienu dantuku. O gal yra galimybė vienmomentei implantacijai. Tai yra to paties vizito metu yra pašalinamas dantis ir įdedamas implantas, o ant jo pritvirtinamas laikinas dantukas.

   Reply
  • Del implantų
   2015-08-20 at 16:38 #5511

   Sveiki, dešinėje puseje buvo pašalintas dantis, jo vietoje idetas tiltelis, deja galinio danties saknis skilo ir ji tenka salinti, ar esant karantinui imanoma,kad jus istrauktumete danti ju vietojeiskart priaugintumet kaula ir isregtumete implantus, klausiu nes danties salinimas turi buti atliktas kadangi gresia puliavimas ir saknies užsitraukimas gleivine, laukiu jusu patarimo kadangi tai tikrai kritine situacija

   Reply
Reply To:

dantu rovimas

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">