Dantų protezavimas kai nėra dantų

Home / Forumai / Klausimai / Dantų protezavimas kai nėra dantų

  • Autorius
    Įrašai
    • inga

      sveiki virsutiniame zandykaulyje visai nera dantu dabar yra isukti keturi implantai po sesiu menesiu ant tu implantu bus prideta plokstele noriu paklausti ar pasitvirtina toks protezavimas ar gerai laikys ta plokstele ar neklibes nes yra visokiu nuomoniu kad jei dantys buvo istraukti del parandontozes tai implantu negalima sukti ir nelaiko vistiek isklibes

      Atsakyti
    • Laba diena Inga,
      Kaip laikysis dantų implantai priklauso nuo žandikaulio kaulo būklės. Jeigu Jūsų gydytojas įsodino implantus, vadinasi nustatė, jog kaulo būklė yra pakankama dantų implantams. Paprastai dantų implantų neprigijimas paaiškėja per pirmus kelis mėnesius.
      Protezavimas plokštele ant implantų turi ir privalumų ir trūkumų. Tai yra ženkliai pigesnis sprendimas. Lengva atlikti pataisymą ar pakeisti nauja plokštele. Ji laikosi žymiai geriau, naudojimas daug patogesnis nei klasikinių protezų. Tačiau visiško komforto (kaip su savais dantimis) nejausite, tai gali suteikti pilnas dantų protezavimas metalo ar cirkonio keramika.

      Atsakyti
    • inga

      Aciu uz atsakyma. Dar noreciau paklausti o koks tas pilnas dantu protezavimas metalo ar cirkonio keramika ar cia tokia plokstele. Ar jis dar brangesnis buna. Mano kainos is viso uz implantus 7800 lt o dar uz protezavima reikia 6100 litu tada kokia pati plokstele turi buti ar as turiu rinktis pati kad butu to komforto bent truputi

      Atsakyti
    • Pagal pirminį Jūsu aprašymą gal būt netaip supratau, paminėjote jog bus „plokstele”, pagalvojau jog kalbame apie išimamus protezus tvirtinamus ant implantų. Bet parašėte kainą, tai gali būti jog tai metalo keramika (pilnas protezavimas). Tik keista jog visam žandikauliui tik 4 implantai, paprastai rekomenduojama nemažiau 6 visam žandikauliui.

      Atsakyti
    • inga

      Sveiki. As turbut parasysiu tiksliau kaip vadinasi visas protezavimas AAL ON 4 PLIUS FIKSUOTAS PLOKSTELINIS PROTEZAS. man atrodo kad ju nereiks isimineti kaip paprastos ploksteles bent taip mane informavo ir kaip pavyzdy rode kaip atrodo o kaip jausiuos ir ar tvirtai laikys nezinau

      Atsakyti
    • All on 4. Geras sprendimas kai žandikaulyje nėra visai dantų. Keturi implantai laiko visą dantų lanką (protezą). Gali būti naudojami išimami ir neišimi protezai. Jei odnotologas minėjo jog išiminėti nereikės, vadinasi Jūsų atveju yra neišimami protezai. Jie yra brangesni, tačiau patogūs ir tvirti. Su jais jausitės kaip su savais dantimis.

      Atsakyti
    • inga

      Labai aciu uz atsakymus.Tikiuosi kad viskas pavyks.

      Atsakyti
    • Jolanta

      Sveiki. Man 39. Virsutiniam zandikauly beturiu 4 sveikus dantis. Kiti aptrupeje arba aplamai islūze del parodontozes. Domina all on 4 protezavimas. Kodel visur rasoma, kad įsriegus implantus dedama laikina s protezas o veliau tik nuolatinis. As mielai kelis menesius pavaiksciociau vien su implantais, kad is karto veliau būtų ant jų dedamas nuolatinis neisimamas protezas. Nes tas laikinas protezas gana nepigus.

      Atsakyti
    • Jolanta, laikinas protezas nėra būtinas, tai dėl paciento komforto. Nes implantų prigijimas truks 3-4 mėnesius, šiuo laikotarpu jums reikės kramtyti maistą.

      Atsakyti
      • tomas

        laba diena na seip noriu paklausti apie islaidas ir plokstele neturiu trijiu priekiniu dantuir seip daug sugedisiu kiek istraukimas ir ploksteliia brangu yra
        u idejimas kainuotu ir kiek laiko truktu viskas nes gyvenu anglijoj c

        Atsakyti
    • Stasys

      Sveiki,

      Skaitau ir po truputi ruosiuosi tvarkytis dantis, beda tokia esu 34m vaikinukas ir galima sakyt jok realiai reikia viska traukt virsuje ,Priekyje pastatytas tiltukas deka Zalgirio klinikos darbuotojui Naurai, labai gears savo srities specelistas:) zodziu kokia mazdaug kaina man sukainuotu saknu istraukimas, gydimas, ir protezavimas? Zinoma jok nereiktu iminet o tai bebuciuojant mergina iskris dar; ) jusu kaip specelisto nuomone kas butu geriau ne is paciu brangiausiu ?priekiniai dantys virsuje apmauti jau apie 6metus. Lauksiu jusu nuomones. Stasys

      Atsakyti
Parašykite atsakymą į:

Dantų protezavimas kai nėra dantų

Jūsų informacija:



Atšaukti