Dantų nuskilimas

Home / Forumai / Klausimai / Dantų nuskilimas

 • Autorius
  Įrašai
  • S
   2015-03-11 at 19:14 #2834

   Laba diena. Norėčiau pasikonsultuoti dėl dantukų nuskilimų… Yra keli dantukai, kuriuose yra tokie kaip įtrūkimai. Kaip būtų galima juos sutvarkyti?

   Reply
  • 2015-03-11 at 19:14 #2835

   Laba diena,
   Nepamačius tų įtrūkimų negaliu pasakyti tiksliai, tačiau manau jog estetinis plombavimas jums padės.

   Reply
  • S
   2015-03-11 at 19:14 #2836

   Nu siaubas… Papasakosiu Jums viską nuo pradžių… Pas mane buvo keli įskilimai ir įtrūkimai ant 41 ir 31 dantukų. Viena odontologė pamačiusi mano dantukus man tą patį pasakė, kad estetinis plombavimas man padės. Tuomet užsiregistravau jos odontologijos klinikoje pas “specialistę“ tam estetiniam plombavimui. Darbą atliko ir parodė veidrodėlį, aš net išsigandau! Uždėta paprasta plomba ir tai net ne iki galo daplombuota… O tie įtrūkimai vis dar buvo ir aš paklausiau kaip dėl jų tai man atsakė, kad čia reikia protezuoti… Siaubas! Sumokėti pinigai kaip už estetinį plombavimą, o darbas atliktas tragiškai!!! Jaučiuosi smarkiai apgauta!!!

   Reply
Reply To:

Dantų nuskilimas

Jūsų informacija:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">