• Autorius
  Įrašai
 • Atsakymas

  Rimas

  Laba diena gydytojau,
  Esu iš Vilniaus. Pas mane situacija yra tokia jog reikalinga implantuoti iš viso 4 implantus, dviems iš jų reikalingas kaulo priauginimas. Buvau konsultacijoje vienoje odontologijos klinikoje Vilniuje. Man pasakė jog būtinas kaulo priauginimas dviems dantims apatiniame žandikaulyje. Aš pasidomėjau internete apie kaulo priauginimo būdus ir radau jog yra galimybė atlikti kaulo priauginimą ir implantaciją vienu metu, Bone ring metodas. Ir to pasekoje man nereikėtų laukti pusės metų kol prigis augmentacija ir tik tada implantuoti. Ieškojau tokio tipo dantų implantacijos Vilniuje, tačiau neradau. Radau jog jūs atliekate šį „bone ring“ dantų impalntavimą. Atvykčiau dantų implantavimui iš Vilniaus.
  Kainyne nurodytos dvi kainos augmentacijos „žiedu“ prašau trumpai parašykite skirtumus.

 • Atsakymas

  Laba diena Rimai,
  Kainyne nurodyti šios kaulo priauginimo procedūros „žiedu“ du atvejai: naudojant savo kaulą ir dirbtinį kaulą.
  Naudojant savo kaulą procedūra yra pigesnė, tačiau yra sunkesnė pacientui nes donorinis kaulas yra paimamas iš smakro srities.
  Naudojant dirbtinį kaulą procedūra yra paprastesnė ir lengvenė pacintui tačiau reikalingas brangiai kainuojantis dirbtinis kaulas.
  Šios procedūros dėka jūs galite sutaupyti apie pusę metų laiko kuris reikalngas po kaulo priauginimo procedūros iki implantacijos. Nes kaulo priauginimas ir implantacija atliekama to paties vizito metu.
  Turėtumėte atvykti iš Vilniaus pas mus į konsultaciją.

 • Atsakymas

  sandra

  Sveiki labai norėčiau sužinoti kiek maždaug kainuotų įstatyti viena implanta danties ir uždėti laikinas karuneles ant dantų.aciu

 • Atsakymas

  Laba diena Sandra,
  Kaina pagal implantų gamintoją kurį pasirinksite:
  Straumann 579 eu
  Ankylos 579 eu
  A.B. Dental Devices 463 eu

  Laikina plokštelė su vienu dantuku apie 80 eu

 • Atsakymas

  NERINGA

  Laba diena,

  Pasakykite prasau savo nuomone. Turiu implanta 46 (apatinis), buvo skirtingi poziurekiai del kaulo priauginimo pries procedura ir rezultate kaulas nebuvo priaugintas. Nerimauju, nes vizualiai ziurinti i veido zandikauli, jo puses siek tiek liko nesimetriskos. Kaip manote, jeigu visgi truko kaulo (metus laiko nebuvo danties). Ar kaulo nepriauginimas tai galejo itakoti? Jeigu taip, kokiu pasekmiu dar gali buti?

  Is anksto aciu uz skirta laika.

 • Atsakymas

  Tomas

  Laba diena,

  Svarstau ar verta atvykti dėl 1 danties implantavimo į Kauną (dažnai vykstu pakeliui, tad panašu, kad susiderinčiau maršrutus). Kiek +/- kainuotų 1 danties (krūminis, tiksliai nepasakysiu kuris) implantavimas su darbu ir žaliava (strauman implantas ir cirkonio kermamikos vainikėlis)?
  Dėkoju už atsakymą.

 • Atsakymas

  Tomai, apytikslė kaina būtų:
  Straumann implantas 579eu
  Cirkonio individuali atrama 231eu
  Cirkonio keramikos karūnėlė 289eu
  Kainos nurodytos su darbais.

 • Atsakymas

  grazina

  sveiki,israuti 3 is eiles dantys apatiniame zandikaulyje.Ar uztektu vieno implanto,kad uzpildyti ertme.Tarpas nedidelis,nes dantys nebuvo stambus.Aciu

 • Atsakymas

  Gražina,
  Nepaminėjote kurioje žandikaulio vietoje yra ištraukti šie dantys, tačiau 3 dantų atstatymui 1 implanto tikrai neužteks. Bus reikalingi 2 implantai.

 • Atsakymas

  Nijolė

  Laba diena,

  apatiniame dešiniajame žandikaulyje trūksta 3 galinių dantų. Kaulas ištirpęs. Kokia būtų dantų implantavimo kaina su kaulo priauginimu?

 • Atsakymas

  Nijole, šių 3 dantų atstatymui bus reikalingi 2 implantai ir tiltelis iš 3 karūnėlių. Kainą pateiksiu su cirkonio keramika.
  Implantai 2 * 410eu
  Cirkonio atramos 2 * 150eu
  Cirkonio keramikos karūnėlės 3 * 260eu
  Negaliu be apžiūros pasakyti nieko apie kaulo priauginimo kainą, nes tai labai individualu ir su kaina galiu būti labai netikslus.

 • Atsakymas

  Danutė

  Laba diena,
  Norėčiau sužinoti ar man yra galimybė dantų implantavimas, nes sergu reumatoidiniu artritu ir vartoju
  medroli per dieną 4mg ir 1k. per savaitę methotrexatum 5mg.
  2 Implantai reikalingi viršutiniam žandikaulyje su karūnele ir tikriausiai reiks kaulo, nes seniai ištraukti dantys.
  Ačiū.

 • Atsakymas

  Danute, tokiais atvejais kai yra sergama ligomis kurios gali turėti neigiamos įtakos implanto prigijimui ar ilgaamžiškumui, giausia pasikonsultuoti šiuo klausimu su tą ligą jus gydančiu gydytoju, nes tik jis geriausiai žino sutaciją, konkrečiai jūsų atveju.

 • Atsakymas

  irena

  Laba diena noreciau suzinoti ar galima cirkonio karuneles mauti ant gyvu dantu

 • Atsakymas

  Irena, rekomenduotina prieš prieš protezavimą (apvilkimą) šaknų kanalus sugydyti. Nes kilus problemoms, tektų nuimti karūnėlę tam kad būtų galima atlikti gydymą, vėliau gaminti naują karūnėlę.

 • Atsakymas

  Valentina

  Noriu paklausti, kiek kainuos 4 implantai viršutiniame žandikaulyje ir 4 apatiniame žandikaulyje su darbu ir kt.
  Ir dar vienas klausimas, ar galima implantuoti tik viršutiniame žandikaulyje, nes apatiniame dar yra protezai, kurie gali dar tarnauti.

 • Atsakymas

  Valentina, galima ir tik viršuje. Implantai 4x410eu + titano atramos 4x90eu + metalo keramikos karūnėlės 4x230eu

 • Atsakymas

  Virginija

  Laba diena.kiek apytiksliai kainuotų kaulo priauginimas jei nėra 3 jų apatinių krūminių dantų.kaulas ganėtinai sunykęs,plonas.ačiū

Atsakymas į: Dėl dantų implantų. Vilnius
Jūsų informacija:Vienas klausimas

 1. […] metu daugelyje odontologijos klinikų siūlomi dantų implantai. Dantų implantai Vilniuje populiarėja, žmonės, kuriems aktuali dantų implantacija Vilniuje pradeda suvokti, jog būtent […]