Dėl dantų implantų. Vilnius

Home / Forumai / Klausimai / Dėl dantų implantų. Vilnius

 • Autorius
  Įrašai
  • Rimas

   Laba diena gydytojau,
   Esu iš Vilniaus. Pas mane situacija yra tokia jog reikalinga implantuoti iš viso 4 implantus, dviems iš jų reikalingas kaulo priauginimas. Buvau konsultacijoje vienoje odontologijos klinikoje Vilniuje. Man pasakė jog būtinas kaulo priauginimas dviems dantims apatiniame žandikaulyje. Aš pasidomėjau internete apie kaulo priauginimo būdus ir radau jog yra galimybė atlikti kaulo priauginimą ir implantaciją vienu metu, Bone ring metodas. Ir to pasekoje man nereikėtų laukti pusės metų kol prigis augmentacija ir tik tada implantuoti. Ieškojau tokio tipo dantų implantacijos Vilniuje, tačiau neradau. Radau jog jūs atliekate šį „bone ring” dantų impalntavimą. Atvykčiau dantų implantavimui iš Vilniaus.
   Kainyne nurodytos dvi kainos augmentacijos „žiedu” prašau trumpai parašykite skirtumus.

   Atsakyti
  • Laba diena Rimai,
   Kainyne nurodyti šios kaulo priauginimo procedūros „žiedu” du atvejai: naudojant savo kaulą ir dirbtinį kaulą.
   Naudojant savo kaulą procedūra yra pigesnė, tačiau yra sunkesnė pacientui nes donorinis kaulas yra paimamas iš smakro srities.
   Naudojant dirbtinį kaulą procedūra yra paprastesnė ir lengvenė pacintui tačiau reikalingas brangiai kainuojantis dirbtinis kaulas.
   Šios procedūros dėka jūs galite sutaupyti apie pusę metų laiko kuris reikalngas po kaulo priauginimo procedūros iki implantacijos. Nes kaulo priauginimas ir implantacija atliekama to paties vizito metu.
   Turėtumėte atvykti iš Vilniaus pas mus į konsultaciją.

   Atsakyti
  • sandra

   Sveiki labai norėčiau sužinoti kiek maždaug kainuotų įstatyti viena implanta danties ir uždėti laikinas karuneles ant dantų.aciu

   Atsakyti
  • Laba diena Sandra,
   Kaina pagal implantų gamintoją kurį pasirinksite:
   Straumann 579 eu
   Ankylos 579 eu
   A.B. Dental Devices 463 eu

   Laikina plokštelė su vienu dantuku apie 80 eu

   Atsakyti
  • NERINGA

   Laba diena,

   Pasakykite prasau savo nuomone. Turiu implanta 46 (apatinis), buvo skirtingi poziurekiai del kaulo priauginimo pries procedura ir rezultate kaulas nebuvo priaugintas. Nerimauju, nes vizualiai ziurinti i veido zandikauli, jo puses siek tiek liko nesimetriskos. Kaip manote, jeigu visgi truko kaulo (metus laiko nebuvo danties). Ar kaulo nepriauginimas tai galejo itakoti? Jeigu taip, kokiu pasekmiu dar gali buti?

   Is anksto aciu uz skirta laika.

   Atsakyti
  • Tomas

   Laba diena,

   Svarstau ar verta atvykti dėl 1 danties implantavimo į Kauną (dažnai vykstu pakeliui, tad panašu, kad susiderinčiau maršrutus). Kiek +/- kainuotų 1 danties (krūminis, tiksliai nepasakysiu kuris) implantavimas su darbu ir žaliava (strauman implantas ir cirkonio kermamikos vainikėlis)?
   Dėkoju už atsakymą.

   Atsakyti
  • Tomai, apytikslė kaina būtų:
   Straumann implantas 579eu
   Cirkonio individuali atrama 231eu
   Cirkonio keramikos karūnėlė 289eu
   Kainos nurodytos su darbais.

   Atsakyti
  • grazina

   sveiki,israuti 3 is eiles dantys apatiniame zandikaulyje.Ar uztektu vieno implanto,kad uzpildyti ertme.Tarpas nedidelis,nes dantys nebuvo stambus.Aciu

   Atsakyti
  • Gražina,
   Nepaminėjote kurioje žandikaulio vietoje yra ištraukti šie dantys, tačiau 3 dantų atstatymui 1 implanto tikrai neužteks. Bus reikalingi 2 implantai.

   Atsakyti
  • Nijolė

   Laba diena,

   apatiniame dešiniajame žandikaulyje trūksta 3 galinių dantų. Kaulas ištirpęs. Kokia būtų dantų implantavimo kaina su kaulo priauginimu?

   Atsakyti
  • Nijole, šių 3 dantų atstatymui bus reikalingi 2 implantai ir tiltelis iš 3 karūnėlių. Kainą pateiksiu su cirkonio keramika.
   Implantai 2 * 410eu
   Cirkonio atramos 2 * 150eu
   Cirkonio keramikos karūnėlės 3 * 260eu
   Negaliu be apžiūros pasakyti nieko apie kaulo priauginimo kainą, nes tai labai individualu ir su kaina galiu būti labai netikslus.

   Atsakyti
  • Danutė

   Laba diena,
   Norėčiau sužinoti ar man yra galimybė dantų implantavimas, nes sergu reumatoidiniu artritu ir vartoju
   medroli per dieną 4mg ir 1k. per savaitę methotrexatum 5mg.
   2 Implantai reikalingi viršutiniam žandikaulyje su karūnele ir tikriausiai reiks kaulo, nes seniai ištraukti dantys.
   Ačiū.

   Atsakyti
  • Danute, tokiais atvejais kai yra sergama ligomis kurios gali turėti neigiamos įtakos implanto prigijimui ar ilgaamžiškumui, giausia pasikonsultuoti šiuo klausimu su tą ligą jus gydančiu gydytoju, nes tik jis geriausiai žino sutaciją, konkrečiai jūsų atveju.

   Atsakyti
  • irena

   Laba diena noreciau suzinoti ar galima cirkonio karuneles mauti ant gyvu dantu

   Atsakyti
  • Irena, rekomenduotina prieš prieš protezavimą (apvilkimą) šaknų kanalus sugydyti. Nes kilus problemoms, tektų nuimti karūnėlę tam kad būtų galima atlikti gydymą, vėliau gaminti naują karūnėlę.

   Atsakyti
  • Valentina

   Noriu paklausti, kiek kainuos 4 implantai viršutiniame žandikaulyje ir 4 apatiniame žandikaulyje su darbu ir kt.
   Ir dar vienas klausimas, ar galima implantuoti tik viršutiniame žandikaulyje, nes apatiniame dar yra protezai, kurie gali dar tarnauti.

   Atsakyti
  • Valentina, galima ir tik viršuje. Implantai 4x410eu + titano atramos 4x90eu + metalo keramikos karūnėlės 4x230eu

   Atsakyti
  • Virginija

   Laba diena.kiek apytiksliai kainuotų kaulo priauginimas jei nėra 3 jų apatinių krūminių dantų.kaulas ganėtinai sunykęs,plonas.ačiū

   Atsakyti
Parašykite atsakymą į:

Dėl dantų implantų. Vilnius

Jūsų informacija: