Danties implantas

Home / Forumai / Klausimai / Danties implantas

  • Autorius
    Įrašai
    • Mantas

      Sveiki, Valdai. Turiu keleta klausimų dėl danties implantavimo. Senokai esu netekęs 36 danties (daugiau nei 10 metų) ir pasidomėjęs apie jo svarbą nusprendžiau pakeisti situaciją ir įsidėti implantą.
      37 dantis jau buvo isigrūdęs į tarpą dėl protinių dantų augimo, tačiau ortodontinio gydymo metu tarpas vėl atstatytas.
      Rugpjūčio mėnesį jau planuojamas breketų nuėmimas ir kaip suprantu reikia konsultuotis dėl implantavimo.
      Kadangi studijuoju užsienyje- mano buvimo laikas yra ribotas ir norėčiau būti tinkamai pasiruošęs jau pirmo vizito metu. Todėl man norėtųsi žinoti:
      *kokios informacijos jums reikia pirmo vizito metu (nuotraukos ar kt.)?
      *kokio progreso tikėtis pirmo apsilankymo metu?
      *kokiam laikotarpiui reikėtų atvykti (jeigu daromos chirurginės operacijos su siūlėmis ar kžk panašaus, tai po kiek laiko reiktų ištraukti siūles?).
      *kada man geriau pasirodyti pas jus po breketų nuėmimo ar prieš?
      *ar yra tikimybė, kad nereikės kaulo auginimo procedūrų?
      *kiek kainuoja konsultacija ir kiek gali tekti mokėti pirmo vizito metu ir galbūt viso proceso?

      Taip pat ant 15 danties man reikėtų uždėti vainikėli, nes ten yra pusiau likęs dantis su laikina plomba.
      *Ar atliekate ir tokias paslaugas?
      *Kokią karūnėlę rekomenduotumėt 15tam?
      *Ar įmanoma būtų pasistūmėti jau pirmo vizito metu ties juo?
      *Kiek laiko užtruktų viskas?
      *Jeigu nuspręstume bendradarbiauti, kokia protezavimo kaina būtų?

      Ačiū už Jūsų laiką ir dėmesį. Lauksiu Jūsų atsakymo Jums patogiu laiku.

      pagarbiai Mantas

      Atsakyti
    • Laba diena Mantai,
      Jeigu turite rentgeno nuotraukas, pasiimkite, jei ne pasidarysite čia. Pirmas apsilankymas yra tik konsultacija, tačiau planuojant iš anksto galima rezervuotis laiką ir implantacijai sekančią dieną po konsultacijos.
      Būtų gerai kad po implantacijos Lietuvoje liktumėte dar bent keliatą dienų. Jie pacientas yra Lietuvoje, tai siūlų pašalinimui gali atvykti po 10-14 dienų. Siūlai yra tirpstantys ir 2-3 savaičių laikotarpyje iškrenta patys, tad dėl siūlų specialiai atvykimo į Lietuvą planuoti neverta.
      Konsultacijai nėra svarbu, galite būti ir su breketais, tačiau implantacijai jie turi būti nuimti. Konsultacija yra nemokama. Implantacija 1600Lt. Kaulo atstatymo procedūros yra labai indivudualios, tad apie kainą kalbėti sunku, tačiau tikėtina kad jis ir nereikės.
      Visuomet protezavimui rekomenduotina bemetalė cirkonio keramika. Tam kad pasakyti kiek reikės laiko 15to danties protezavimui, reikia daugiau žinoti apie jį. Ar jau sugydyti kanalai, ar bus reikalingas įklotas. Cirkonio keramikos karūnėlės kaina yra 1000Lt. Jei būtų reikaingas stiklo pluošto įklokas 450Lt. Kanalų gydymas nuo 100 iki 200Lt

      Atsakyti
Parašykite atsakymą į:

Danties implantas

Jūsų informacija:



Atšaukti