Cirkonio keramikos dantų karūnėlės

Kiekvienas žmogus nori, jog jo protezuoti dantys atrodytų natūraliai. Dantų protezavimui naudojant cirkonio keramikos vainikėlius (karūnėles) dantys atrodo visiškai natūraliai. Cirkonio keramika turi ir daugiau privalumų.

Cirkonis (cirkonio oksidas) yra balti milteliai naudojami dantų karūnėlių, dantų tiltų ir kitų dantų protezavimo konstrukcijų gamyboje. Jis pakeitė praeityje plačiau naudotas metalines protezavimo konstrukcijas, aukso ir sidabro karūnėles. Pastaraisiais metais cirkonio karūnėlės tapo ypatingai populiarios dėl savo unikalių savybių.

  • Tvirtumas. Cirkonio keramikos karūnėlės ir dantų tiltai yra ypatingai tvirti, lyginat su kitai tipais.
  • Ilgaamžiškumas. Cirkonis yra atsparus dilimui, todėl gali tarnauti daugelį metų.
  • Estetika. Cirkonio dantų vainikėliai yra laidūs šviesai, todėl atrodo visiškai kaip natūralūs žmogaus dantys.
  • Bemetalė konstrukcija. Gaminant cirkonio dantų vainikėlius ar tiltelius nėra metalo konstrukcijų. Tai puikus pasirinkimas žmonėms kurie yra alergiški metalui.

 

Metalo keramikos karūnėlės vis dar yra populiarios dėl mažesnės kainos. Tačiau beveik visais atvejais dėl tvirtumo ir estetinių savybių priekiniams dantims protezuoti yra rekomenduojama cirkonio keramika. Pastaruoju metu cirkonio keramikos vainikėlių kaina sumažėjo ir tapo tik neženkliai didesnė už metalo keramikos vainikėlių kainą. Įvertinus visus cirkonio keramikos privalumus neabejotinai verta mokėti šį kainų skirtumą ir turėti aukščiausią kokybę.

 

Cirkonio keramikos karūnėlė. Matome jog apšvietus iš vidaus ji praleidža šviesą visai kaip natūralus žmogaus dantis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metalo keramikos karūnėlė. Matome jog apšvietus iš vidaus šviesos nepraleidžia ir neatdodo taip natūraliai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl cirkonio keramikos vainikėliai yra geriausias pasirinkimas?

Pirmiausia, tai jie yra tokie tvirti, kad gali būti naudojami tiek priekinių, tiek krūminių dantų protezavimui ir atlaiko dideles kramtymo jėgas. Taip pat, jie pasižymi itin geromis estetinėmis savybėmis. Todėl cirkonio vainikėlius ir tiltus sunku atskirti nuo naturalių dantų ir jie puikiai praleidžia šviesą. Tai didžiulis privalumas protezuojant priekinius dantis, ypač kai šalia matosi ir natūralūs dantys. Cirkonio oksido vainikėliai pasižymi antikorozinėmis savybėmis ir lyginant su metalo keramikos vainikėliais nebūna pilkos juostos palei dantenų kraštą.

Dar vienas labai svarbus aspektas, kad cirkonio oksido metalas visiškai nesukelia alergijos. Tai puiki išeitis pacientams, kurie yra alergiški kitiems metalų lydiniams. Taip pat pastebėta, kad dantenos gražiai susiformuoja ir prisitaiko prie vainikėlio ribos, o naudojant kitus metalų lydinius, kartais gali pasireiškti uždegiminės dantenų reakcijos.

Norėdami suderinti ilgaamžiškumą, patvarumą, kokybę ir geriausią estetiką, mes rekomenduojame rinktis cirkonio oksido vainikėlius ir tiltus.

Jeigu informacija buvo naudinga, įvertinkite, mums tai svarbu. Dėkojame

Klauskite odontologo Forumas

Mus rasite Kaune

L. Zamenhofo g. 7, Kaunas LT-44287
Telefonas: +370 62792689
el. pastas: klinika@dentvalda.lt
Darbo laikas: I - V 8:00 - 17:00

Partneriai

Dantų implantai